Održavanje Windowsa u top formi

poruka: 37
|
čitano: 11.211
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Održavanje Windowsa u top formi

Koristim tune up utilities i mogu vam reći da sam jako zadovoljan. jako dobar program

16 godina
offline
RE: Ponešto za Windowse

Ja sam u Win XP SP2 koristio Norton Systemworks sa svim alatima (WinDoctor,CleanUp i sl.) koje sam otprilike jednom tjedno ispopuštao i sve je bilo u top formi nekih 2 godine, kad sam prešao na Vistu. Sada koristim Vistu Ultimate 64 i ne znam postoje li neki dobri alati tipa 'Win Doctor' iz Norton SW-a za 64 bitnu Vistu, ali za sada mi se čini kako sve radi glatko i sigurno..

Nadam se samo da sljedećih 2 godine neće biti potrebna reinstalacija čitavog sustava zbog neke gluposti Neodlučan


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Održavanje Windowsa u top formi

Korištenje više programa za čišćenje registrija može dovesti do "overcleaninga". Svako automatizirano čišćenje registrija je rizično i neiskusni korisnici bi trebali biti na oprezu ("backup registry", kreiranje "restore pointa", "image" diska i slično).

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Održavanje Windowsa u top formi

tune up rules!!!!

16 godina
protjeran
offline
RE: Održavanje Windowsa u top formi

smatraj ga čim hoćeš, al tako je


ako nešto ne ide uzmi veći čekić
16 godina
protjeran
offline
RE: Održavanje Windowsa u top formi
naxeem kaže...

Ovakve poruke smatramo spamom i nisu poželjne!


 žuti karton zato što sam izrazio mišljenje o windowsima??? izražavanje mišljenja nije spam! očekujem ili brisanje žutog ili dodjelu crvenog

ako nešto ne ide uzmi veći čekić
16 godina
neaktivan
offline
RE: Održavanje Windowsa u top formi

Ovo je tema o savjetima o održavanju Windowsa, ne o mišljenju o Windowsima niti bilo kojem OS-u.

Ako želiš izraziti mišljenje o nečemu, otvori temu za to ili napiši svoje mišljenje u temi za to.


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice