Problem s Windows 7 zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 701
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Problem s Windows 7

radi se o tome da mi je do prije neki dan sve radilo kako treba..nakon šta sam upalio komp iz čista mira mi se počelo prilikom ulaska u winse samo pojavljivat windows has stoped working i nakon toga windows explorer is restarting i tako stalno..pa sam preko safe moda pokrenuo malware bites i uspio riješit problem jer mi je našao nekoliko malwarea...nakon šta ih je izbrisao radilo mi je sve kako treba do nedavno opet...sad mi se pojavio ovaj problem...da bi mi se tijekom ulaska u eksterni hdd to počelo pojavljivat,te nebi mogao nikako uć u njega..a uredno pokazuje disk,očita ga prilikom boota..onda isto tako i sa drugim diskom..idem uć u njega isto...windows has stoped working i opet isto...opet sam preko malwarea provao istu stvar..nađe mi,pobrišem i opet isto..provao sam externi spojit na lap i sve normalno radi,mogu ulazit u njega sve najnormalnije bez ikakvog problema.. windowsi su mi na kingspec ssdu koji mi nije bas nesto pretjerano brz kako sam mislio,da nije mozda u njemu problem?dal da ponovo instaliram windowse..e da radi se o win 7 x64...

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Problem s Windows 7

Svakako ga ponovno instaliraj... Jel si instalirao kakav program il nesto slicno par dana prije nego sto ti se to pocelo pojavljivati?

 

Moja preporuka ti je da instaliras na HDD, jer te koja sekunda vise manje nece kostati ako ti se win bude duze dizao...

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s Windows 7
Dex.pwn kaže...

Svakako ga ponovno instaliraj... Jel si instalirao kakav program il nesto slicno par dana prije nego sto ti se to pocelo pojavljivati?

 

Moja preporuka ti je da instaliras na HDD, jer te koja sekunda vise manje nece kostati ako ti se win bude duze dizao...

 

ne,u tom i je stvar ..šta mi se prvi put iz čista mira ovo pojavilo kako sam i opisao i onda opet prilikom ulaska u bilo koji HDD ...  sve mi se čini da ću prominit ovaj SSD jer me sve više glava boli od njega... mah

16 godina
offline
Problem s Windows 7

Što kaže Hard Disk Sentinel a što SSDLife i HD Tune?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice