Resetiranje windowsa

poruka: 9
|
čitano: 3.997
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Resetiranje windowsa

Pozz,

Ovako danas ujutro sam isao instalirati Alchol 120% i kad sam instalirao resetirao mi se PC i kad je doslo do odabiranja Accounta windowsa opet se resetirao i tako se cijelo vrijeme ponavlja.Plač

Alcohol na CD-u sta sam instalirao nema virusa i potpuno je siguran.

Molim Vas pomozite mi!

Hvala!

ono sto nemoze bager, ja lopatom
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
Resetiranje windowsa
A kad se to pojavi?Jel kada ti udes na svoj account
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Resetiranje windowsa
Postoji mogućnost da sam od sebe proradi,bilo je slučajeva.Ako imaš sve važne podatke s harda,reinstaliraj win.Ako nemaš pričekaj prijedloge drugih. Samo za informaciju,dali se komp gasi kao shutdown ili se samo sruši?
http://spaceforum.forumsmotion.com/
16 godina
neaktivan
offline
RE: Resetiranje windowsa
FRZEK kaže...

Pozz,

Ovako danas ujutro sam isao instalirati Alchol 120% i kad sam instalirao resetirao mi se PC i kad je doslo do odabiranja Accounta windowsa opet se resetirao i tako se cijelo vrijeme ponavlja.Plač

Alcohol na CD-u sta sam instalirao nema virusa i potpuno je siguran.

Molim Vas pomozite mi!

Hvala!

Probaj ući u safe mode i zbrisati taj Alcohol.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
RE: Resetiranje windowsa

koja verzija alcohola.....jer sad neznam točno koja je to bila ver. je i meni rušio windowse.....

sad imam zadnju verziju i sve ok....normalno sa original licencom....

c2d e8500@3.16g, nvidia 8800gt, ram 8gb, hdd 640gb, ext. hdd 2x160gb, 1x320gb, samsung t220 22"....
15 godina
protjeran
offline
RE: Resetiranje windowsa
hacker-goran kaže...
A kad se to pojavi?Jel kada ti udes na svoj account

pa kaze on u 1. postu: KADA DODJE DO ODABIRA ACC...

*-*...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Resetiranje windowsa

Ovo je krasno što si ih usmjerio, ali pitanje je postavljeno u 7. mjesecu, a zadnji odgovor bio u 8. mjesecu.

Još malo pa nova godina.

nhf

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
 
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Resetiranje windowsa
archer02 kaže...

Ovo je krasno što si ih usmjerio, ali pitanje je postavljeno u 7. mjesecu, a zadnji odgovor bio u 8. mjesecu.

Još malo pa nova godina.

nhf

imas pravo 100%...nisam vidio...Šutim

*-*...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2009 12:11 (h_rca777).
16 godina
offline
RE: Resetiranje windowsa
FRZEK kaže...

Pozz,

Ovako danas ujutro sam isao instalirati Alchol 120% i kad sam instalirao resetirao mi se PC i kad je doslo do odabiranja Accounta windowsa opet se resetirao i tako se cijelo vrijeme ponavlja.Plač

Alcohol na CD-u sta sam instalirao nema virusa i potpuno je siguran.

Molim Vas pomozite mi!

Hvala!

 

ja sam imao sličan problem na visti(nelegalnoj)...kad sam instalirao demon tools restartal sam komp i više nisam mogao u win....negdje sam pročitao da je MS napravil nekaj s windowsima da na piratske kopije ne daju instalirat programe za virtulani dvd drive..pa je možda i kod tebe takav slučaj.

sad na win 7 (orig.)nemam nikakvih problema s tim programima-sve radi ko podmazano

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2009 0:26 (mali.ivica87).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice