Vista 64, problem s driver signature-om

poruka: 4
|
čitano: 898
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Vista 64, problem s driver signature-om

Dakle, stvar je u ovome. Nedavno sam nabavio Asusovu maticnu plocu M2N i pri instaliranju drivera za zvuk nakon reseta kompa dobijem obavijest da driver od zvuka nije digitaly signed te me automatski reverta na vista default audio driver koji naravno ne radi. Pogledao sam po google-u i otkrio da je to jedna od stvari koje je microsoft dodao u SP1 samo za Vistu 64, također sam naišao na rješenje preko dos komande no ni to ne djeluje jer je Microsoft i to nedavno deaktivirao. 64bit verzija mi je potrebna naravno radi memorije. S obzirom da su Asus maticne ploce jedne od najprodavanijih na svijetu pretpostavljam da mora postojati nekakvo uspješno rjesenje za taj problem. Pomoc ! Šutim

 

P.S. Problem u hardware-u definitivno nije jer zvuk uredno radi na xp-u i XP 64bit nije opcija zbog nedostatka dx10

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2009 0:16 (josipva).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vista 64, problem s driver signature-om

pa zar nitko nezna? Neodlučan

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vista 64, problem s driver signature-om

Pa jesi li stavio SP1? Ako nisi, stavi, pa vidi oće li proraditi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vista 64, problem s driver signature-om

ok je...zasad radi...to je bilo vjerojatno zato sto sam iskljucio te drivere prilikom instalacije trackmanie, a SP1 mi je inst...

Q6600 @ 3.0 GHZ, 1.39V 2x2 GB Redline Mushkin 1000 mhz (5-5-5@15) Gainward HD 4870 512 MB Western Digital Caviar 640 GB Fortron 650w Spire Fourier IV
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice