Win 7 Boot

poruka: 4
|
čitano: 878
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Win 7 Boot

Pozz ekipa imam pitanje.
Dakle ovako krenuo sam podici nove Win na laptop ASUS k53e. U BIOSu sam postavio cd/dvd pod first boot device, i kad stavim cd sa win7 ne izbacuje mi "Press any key to boot from cd". A kada ubacim winxp izbacuje mi "press any key to boot from cd". U cemu je razlika, nekuzim? DVD sa win7 jednostavno nije butabilan a cd s xp je?

j*beš život bez rakije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Win 7 Boot
Zrinjski kaže...

Pozz ekipa imam pitanje.
Dakle ovako krenuo sam podici nove Win na laptop ASUS k53e. U BIOSu sam postavio cd/dvd pod first boot device, i kad stavim cd sa win7 ne izbacuje mi "Press any key to boot from cd". A kada ubacim winxp izbacuje mi "press any key to boot from cd". U cemu je razlika, nekuzim? DVD sa win7 jednostavno nije butabilan a cd s xp je?

Izgleda da nije bootabilan.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
10 godina
protjeran
offline
Re: Win 7 Boot

Nije da se previše kužim, ali možda imaš stari komp, pa ne prepoznaje Windows 7 cd, tj. ne misli da je instalacijski? Možda je i nešto drugo...

12 godina
protjeran
offline
Re: Win 7 Boot
ljesnjaci kaže...

Nije da se previše kužim, ali možda imaš stari komp, pa ne prepoznaje Windows 7 cd, tj. ne misli da je instalacijski? Možda je i nešto drugo...

Da bas provjeri laptop sta sam napisao gore pa onda napisi nesto ovako. {#}

 

 

 

 

@boxer, da to mi najlogičnije zvuči.

j*beš život bez rakije.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice