Windows 10 - problemi izdvojena tema

poruka: 6.677
|
čitano: 1.746.591
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
12 godina
offline
Windows 10 - problemi

Ne mogu nikako riješiti ovaj problem, ako netko može malo više pomoći, nisam neki ekspert, znam reinstalirati windows i to sve ali kad kupis novoga i sad to radit ne ide mi -.-"

 

 

evo dole fotke biosa.

 

Znaci kad instaliram windows 10 izbaci onu gresku sto sam vec stavio, kad instaliram windows 7 instalira sve i kad se resetira stoji na starting windows i ne mrda.

 

 

Bootao sa usb sa power iso ....

Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 10 - problemi

Nabavi normalan medij (non-TPB) i testiraj RAM i HDD na tom laptopu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 - problemi
Jole-Ri kaže...

Ne mogu nikako riješiti ovaj problem, ako netko može malo više pomoći, nisam neki ekspert, znam reinstalirati windows i to sve ali kad kupis novoga i sad to radit ne ide mi -.-"

 

 

evo dole fotke biosa.

 

Znaci kad instaliram windows 10 izbaci onu gresku sto sam vec stavio, kad instaliram windows 7 instalira sve i kad se resetira stoji na starting windows i ne mrda.

 

 

Bootao sa usb sa power iso ....

 Zasto power iso? Rufus odradjuje posao puno bolje a windows download tool odradjuje najbolje. Siguran si u iso image i napravi ti bootable medij.... Apsolutno nikakvog razloga nemas da koristis bilo sta drugo.....

9 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - problemi

Pozz,,

Poslije svih problema sa nadograđenom desetkom, na originalnu sedmicu pro, odlučio sam se vratiti na svoju sedmicu. 

Znam da postoji negdje u memoriji, jer je nisam deinstalirao, samo ne znam gdje je tražiti. No, to i nije problem, pošto imam originalni sistemski disk koji sam dobio pri kupovini kompa 2010godine.

Kakav je postupak?

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Nakon nadogradnje preporučeno je napraviti clean install Windowsa 10 jer će se time riješiti većina problema. Što se tiče ključa, nećeš ga morati unositi ponovno prilikom instalacije jer isti ostaje zapamćeno od nadogradnje.

 

Povratak možeš napraviti samo 10 dana nakon instalacije. Odi Settings -> Update & security -> Recovery.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.8.2017 16:38 (Marko :D).
12 godina
offline
Windows 10 - problemi

Riješio sam svoj problem tako da sam izbrisao particije i napravio novu :)

 

haha hvala svima

Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Omfg
morrisoN
9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi

Hvala @Marko:D

15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Stvarno ne znam kakve to probleme imaš na Desetki koje na Sedmici nisi imao! Ako je nešto pošlo po zlu prilikom nadogradnje, napravi se čista instalacija. Nadogradnja, pa vraćanje na old windows je za mene čisti overkill.

Sinoć sam lega jutros...
13 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Vraćanje na staru verziju je još gore jer ostaju zaostaci od desetke i još moraš ponovno instalirat neke programe koje je Microsoft deinstalirao jer nisu bili kompatibilni s desetkom.

8 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - problemi

Dobar dan,

Imam problem sa Windows 10 build version 15063. Na novoj konfiguraciji sam stavljo Windowse i nakon cšto se sve set-upalo bio sam u nemogućnosti spojit se na internet(žičano i Wi-fi).Pokušavao sam driver update,unninstal, nesto u cmd promtu, i jos toga al nemam internet konekcije samo pise No internet Access.

Ako se moze to nekako popravit bio bih Vam jako zahvala.

Unaprijed hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

OK kakva ti je ikona pored sata (mrežna/Wifi) ima li crveni X ili žuti !  to nam reci...

 

Ju je je? Je ju je!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi

Žuti trokut s uskličnikom.

12 godina
offline
Windows 10 - problemi

I kod mene ista  stvar , konstantno gubljenje konekcije , troubleshooter ne radi posao i pomaze samo restart , radi malo i opet isto  . nisam vise pametan do cega je , windowsa , drivera ili cega vec . Evo sad se malo stabiliziralo kako sam uradio reset windowsa tj nije ucestalo kao prije,ali nije to to . 

Jedino sto sam uspio skontat da je stvar puno gora sa intelovim driverima , sa ovim generickim koliko toliko radi .

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 10 - problemi

Ručno unesite postavke IP adrese i promijenite DNS na 8.8.8.8, te 8.8.4.4.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 19:02 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi

Kako ručno unijet postavke IP adrese.

 

6 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Staviš statički IP, samo moze doci do problema ako ga router ne podrzaje ;)
Trust nobody, become the best !
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi

Kako da znam dal ce mi podrzat.

11 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - problemi

surfaj net kako namjestiti dns

.....oh nemas net

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi

Našo sam,bunilo me ovo"statički".

8 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - problemi

Nije pomogla, bi li nova instalacija windowsa al sa nekim starijim buildom pomogla.Da li  postoji Windows 10 download toll sa starijom build verzijom.Puno hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
JanPula kaže...

Nije pomogla, bi li nova instalacija windowsa al sa nekim starijim buildom pomogla.Da li  postoji Windows 10 download toll sa starijom build verzijom.Puno hvala unaprijed

 Namjesti prvo današnji datum. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi

namješten je, ova slika je samo primjer znaka koji se pojavljuje.

6 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Probaj spojiti neki wireless adapter, postoji mala mogućnost da ne radi ethernet adapter

Trust nobody, become the best !
14 godina
offline
Windows 10 - problemi

a nazovi i ISP nek ti provjere router (ili ga sam restartaj)

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Napisao si da si radio nesto u CMD? Sta si upisivao? Jel ti laptop nadje mreazu i spoji se na nju ali je nedostupna ili uopce ne pronalahi wifi mrezu? Net ti radi na drugim uredajima (mob,tablet i sl.)?

6 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Mr.ddevil kaže...

Probaj spojiti neki wireless adapter, postoji mala mogućnost da ne radi ethernet adapter

 Evo tek sad san vidija da ti ne radi ni preko wirelessa, skini neku linux-dristu (ubuntu ili debiana), napravi live boot i vidi možeš li pristupit internetu ?? ako se spoji na internet, napravi clean install windows-a 

Trust nobody, become the best !
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi

Internet radi na drugim uređajima.Citao sa nesto na microsoft fourumu i tamo pise da ta verzija ima problem u tome ali niko ne nudi nikakvo rijesenje.

11 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

probaj ovo ako nisi

 

Pritisni Windows key + “R” i pojavit će ti se "run" prozor.
upisi tocno ovako "ipconfig /flushdns" (bez navodnika) i stisni "enter" ili "ok".

9 godina
neaktivan
offline
Windows 10 - problemi


HP ProBook 450 G3

Intel Core i7 6500U <3.10 
AMD MR R7 M340 2GB
8 GB DDR4, 256GB SSD
15,6" FullHD, DVD-RW
Bluetooth, Wlan, Kamera 
Windows 7 & 10 Pro 64 

 

Vidim da ovaj model ima dva os, sedmicu i desetku pro. Zazvučat ću naivno ako kažem da sam mislio da dvije vindoze ne mogu egzistirat na jednom računalu. da li sam krivo mislio?

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice