Windows 7 gadgets

poruka: 23
|
čitano: 12.672
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 gadgets

Imam problema sa stavljanjem gadgeta na desktop..do sada mi je sve OK radilo..inače koristim gadget od windowsa za vrijeme u svom gradu i gadget od otvorenog radija (koja pjesma trenutno svira).. E sada od neki dan, više ne mogu postavit ni jedan gadget..što god stavim na desktop uopće se ništa ne vidi..samo par linija i izbornik za ugasit..znači nije problem sa nekim posebno gadgetom-nego sa svima..da li tko ima ideja što bih mogo napravit?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gadgets
Legolas kaže...

Imam problema sa stavljanjem gadgeta na desktop..do sada mi je sve OK radilo..inače koristim gadget od windowsa za vrijeme u svom gradu i gadget od otvorenog radija (koja pjesma trenutno svira).. E sada od neki dan, više ne mogu postavit ni jedan gadget..što god stavim na desktop uopće se ništa ne vidi..samo par linija i izbornik za ugasit..znači nije problem sa nekim posebno gadgetom-nego sa svima..da li tko ima ideja što bih mogo napravit?

Skini si winfix i proradit će ti...i ja sam imao isti takav problem i skinuo si ovo http://www.thewindowsclub.com/repair-fix-windows-7-vista-problems-with-fixwin-utility i radilo je sve...;)))..probaj..

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2010 18:07 (blackchoco).
13 godina
offline
Windows 7 gadgets

Gdje se može nači dobrih gadgeta

dejanceeeeeeeeee
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gadgets
dejan1471 kaže...

Gdje se može nači dobrih gadgeta

Evo: http://gallery.live.com/results.aspx?bt=1&pl=1&ds=2&la=en&tier=0&st=1&p=1&c=0

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gadgets
blackchoco kaže...
Legolas kaže...

Imam problema sa stavljanjem gadgeta na desktop..do sada mi je sve OK radilo..inače koristim gadget od windowsa za vrijeme u svom gradu i gadget od otvorenog radija (koja pjesma trenutno svira).. E sada od neki dan, više ne mogu postavit ni jedan gadget..što god stavim na desktop uopće se ništa ne vidi..samo par linija i izbornik za ugasit..znači nije problem sa nekim posebno gadgetom-nego sa svima..da li tko ima ideja što bih mogo napravit?

Skini si winfix i proradit će ti...i ja sam imao isti takav problem i skinuo si ovo http://www.thewindowsclub.com/repair-fix-windows-7-vista-problems-with-fixwin-utility i radilo je sve...;)))..probaj..

 

Pokušao al ništa.. :S neznam u čem je problem

eo kako izgleda kad stavim neki gadget na pozadinu:

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gadgets
Legolas kaže...
blackchoco kaže...
Legolas kaže...

Imam problema sa stavljanjem gadgeta na desktop..do sada mi je sve OK radilo..inače koristim gadget od windowsa za vrijeme u svom gradu i gadget od otvorenog radija (koja pjesma trenutno svira).. E sada od neki dan, više ne mogu postavit ni jedan gadget..što god stavim na desktop uopće se ništa ne vidi..samo par linija i izbornik za ugasit..znači nije problem sa nekim posebno gadgetom-nego sa svima..da li tko ima ideja što bih mogo napravit?

Skini si winfix i proradit će ti...i ja sam imao isti takav problem i skinuo si ovo http://www.thewindowsclub.com/repair-fix-windows-7-vista-problems-with-fixwin-utility i radilo je sve...;)))..probaj..

 

Pokušao al ništa.. :S neznam u čem je problem

eo kako izgleda kad stavim neki gadget na pozadinu:

 

Mora ić...tak je i meni bilo i pokrenuo sam ovo i nakon restarta sve radilo....

15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 gadgets

"Mora" ići ali ne ide..pokušao sam više puta (tri puta) ali ne ide..

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 7 gadgets
Legolas kaže...

Imam problema sa stavljanjem gadgeta na desktop..do sada mi je sve OK radilo..inače koristim gadget od windowsa za vrijeme u svom gradu i gadget od otvorenog radija (koja pjesma trenutno svira).. E sada od neki dan, više ne mogu postavit ni jedan gadget..što god stavim na desktop uopće se ništa ne vidi..samo par linija i izbornik za ugasit..znači nije problem sa nekim posebno gadgetom-nego sa svima..da li tko ima ideja što bih mogo napravit?

...isti problem i kod mene, winfix nije riješio problem (kao ni prčkanje po regisrtyu, ponovnoj registraciji nekih dll fajlova...)

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2010 8:16 (tintin).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Windows 7 gadgets
tintin kaže...

...isti problem i kod mene, winfix nije riješio problem (kao ni prčkanje po regisrtyu, ponovnoj registraciji nekih dll fajlova...)

  Ljudi kazu da ovo radi i na Windows 7

 

How To Repair Your Crashed or Hanging Vista Sidebar

15 godina
offline
RE: Windows 7 gadgets
Lazarus Long kaže...
tintin kaže...

...isti problem i kod mene, winfix nije riješio problem (kao ni prčkanje po regisrtyu, ponovnoj registraciji nekih dll fajlova...)

  Ljudi kazu da ovo radi i na Windows 7

 

How To Repair Your Crashed or Hanging Vista Sidebar

...nije pomoglo

15 godina
offline
Windows 7 gadgets

...probao sam i rješenja sa ovog linka:

 http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/vistaprograms/thread/45fdaf52-e81f-40cf-bba9-4a78860309b7

 

...nije pomoglo...

...najviše me začudilo to da je po opisu kod koraka 2 trebalo napraviti deregistraciju sbdrop.dll i wlsrvc.dll ali to nisam mogao napraviti jer nisu ni bili registrirani..nakon toga registrirao sam atl.dll(što je to?), sbdrop.dll, wlsrvc.dll ...da ostavim registrirane atl.dll, sbdrop.dll, wlsrvc.dll ili da ih deregistriram ?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Windows 7 gadgets

A da vidis da li si mozda ugasio neki service ili te firewall blokira....

 

Jesi li probao sfc /scannow ? Repair instalacije mozda..

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2010 14:51 (Lazarus Long).
15 godina
offline
RE: Windows 7 gadgets
Lazarus Long kaže...

A da vidis da li si mozda ugasio neki service ili te firewall blokira....

 

Jesi li probao sfc /scannow ? Repair instalacije mozda..

...probao sam skenirati...napravio se scan do kraja i nije javio nikakve greške

16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Windows 7 gadgets

Onda imas dvije opcije:

 

Da zamolis nekog i uz to nabavis sve fileove vezane uz Sidebar i naravno registry kljuceve

i

Srusis Windoze (ocito je da nista ne pomaze, jel?)

 

 

Jos da probas ovo

 

http://techblissonline.com/fix-windows-7-gadgets-and-sidebar-not-working-issue/

i

http://windows7themes.net/windows-7-sidebar-not-working.html

14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 gadgets

i samo jedna napomenica {#}

nakon svakoga pokušaja popravka nekim programom napravi restart windoza, iako nije izričito napomenuto pomogne i uštedi puno, puno muke tako mala sitnica koju svi ponekada zaboravimo.

Kada je učenik spreman, učitelj se sam pojavi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 7 gadgets

...pričekat ću još malo sa reinstalom, možda se pojavi neko jednostavnije rješenje

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 7 gadgets

...riješeno {#}

 

...citiram:

 

use regedit and delete this derictories:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\

then restart sidebar process.
I think, problem in last adobe flash player update.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2010 18:38 (tintin).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Windows 7 gadgets

Samo nemoj reci da nisi gasio Sidebarov proces dok si sve ti isprobavao? :)

 

Na kojem linkus si pronasao rijsenje?

15 godina
offline
RE: Windows 7 gadgets
Lazarus Long kaže...

Samo nemoj reci da nisi gasio Sidebarov proces dok si sve ti isprobavao? :)

 

Na kojem linkus si pronasao rijsenje?

link:
http://www.sevenforums.com/gadgets/121454-black-gadget-error.html

15 godina
offline
RE: Windows 7 gadgets
tintin kaže...

...riješeno {#}

 

...citiram:

 

use regedit and delete this derictories:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\

then restart sidebar process.
I think, problem in last adobe flash player update.

i ja imam isti problem kao i vi i ne kuzim u cemu je fora,sto se dogodilo da odjednom ne radi?probao sam ovo riješenje i radi dok je komp upaljen al kad ga restartam opet ista stvar,i probao sam rijesenja odozgo al nista ne pomaže,ako zna jos nesto nek javi

15 godina
offline
RE: Windows 7 gadgets
skrba kaže...
tintin kaže...

...riješeno {#}

 

...citiram:

 

use regedit and delete this derictories:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\

then restart sidebar process.
I think, problem in last adobe flash player update.

i ja imam isti problem kao i vi i ne kuzim u cemu je fora,sto se dogodilo da odjednom ne radi?probao sam ovo riješenje i radi dok je komp upaljen al kad ga restartam opet ista stvar,i probao sam rijesenja odozgo al nista ne pomaže,ako zna jos nesto nek javi

...probaj nakon što upališ komp u Task manageru vidjeti radi li ti proces sidebar.exe, ako radi ugasi ga i onda obriši onaj ključ te odmah nakon toga restartaj comp

15 godina
offline
Windows 7 gadgets

sredio sam nekako,skenirao komp sa avirom i nasla 2 trojana i njih obrisao i onda sam skuzio da mi ne radi Ati Catalyst control center,nece ga otvoriti,i onda sam skinuo najnovije drivere i sve radi,sad neznam jel to bilo to al sve radi{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 7 gadgets

Evo ako nekom treba preradio sam BBC-jev gadget za radio da svira nase popularne stanice.

 

http://hotfile.com/dl/133084859/81ce5cc/cro-radio.gadget.html

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice