Windows XP SP3

poruka: 12
|
čitano: 7.950
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3

Evo ovako,hitno mi triba torrent(naravno na privatnu poruku posaljite) za skinut najnoviji SP3!

Ono šta je važno je da mi bude full windows,provjeren,da radi i da se instalira bez ikakvih erora!

Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows XP SP3

imas na microsoftovoj stranici ne moze biti fulliji

AMD Athlon X2 7750+ @3.0GHZ / ASUS M3N78-EM / Kingmax 4GB RAM 800 MHZ / Zotac GF8800 GT AMP 512 MB / Seagate-Maxtor 320 GB / HDD Samsung F1 500 GB / Fortron Blue Storm II 500W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3
Čekaj malo jeli tebi treba samo service pack ili windows sa service pakom 3
15 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3

Šola  nisi jasno postavio pitanje! trebaš XP Wind s SP3? ili samo sp3?

Ako je ovo drugo skidaj s microsoftove stranice!!

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3
Šola kaže...

Evo ovako,hitno mi triba torrent(naravno na privatnu poruku posaljite) za skinut najnoviji SP3!

Ono šta je važno je da mi bude full windows,provjeren,da radi i da se instalira bez ikakvih erora!

Hvala

 Ono što je važno, a vezano je uz SP3 je to da widnowsi moraju proći ''verifikaciju'' od strane proizvođača OS-a, u ovom slučaju Microsofta. Ukoliko vaši windowsi (predpostavljam da je riječ o Windowsima XP), nisu prošli taj put (Genuine), onda će biti nemoguće instalirati SP3. Ukoliko jesu, jednostavno na Start>All Programs>Windows Update ili Control Panel>Windows Update, i to je to. Pošto je već prošlo dosta vremena od izlaska SP3, čudi me da ga već nemate gore instaliranog???
16 godina
offline
RE: Windows XP SP3
Kalea kaže...
Šola kaže...

Evo ovako,hitno mi triba torrent(naravno na privatnu poruku posaljite) za skinut najnoviji SP3!

Ono šta je važno je da mi bude full windows,provjeren,da radi i da se instalira bez ikakvih erora!

Hvala

 Ono što je važno, a vezano je uz SP3 je to da widnowsi moraju proći ''verifikaciju'' od strane proizvođača OS-a, u ovom slučaju Microsofta. Ukoliko vaši windowsi (predpostavljam da je riječ o Windowsima XP), nisu prošli taj put (Genuine), onda će biti nemoguće instalirati SP3. Ukoliko jesu, jednostavno na Start>All Programs>Windows Update ili Control Panel>Windows Update, i to je to. Pošto je već prošlo dosta vremena od izlaska SP3, čudi me da ga već nemate gore instaliranog???
AMD Athlon X2 7750+ @3.0GHZ / ASUS M3N78-EM / Kingmax 4GB RAM 800 MHZ / Zotac GF8800 GT AMP 512 MB / Seagate-Maxtor 320 GB / HDD Samsung F1 500 GB / Fortron Blue Storm II 500W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3

Ja sam skinuo cijeli Win XP SP3 s torrenta. Sve radi bez problema... Ne trazi nikakav key, dobis besplatan antivirus i jos hrpu toga s njim. Samo ga treba zaprzit da bi ga BIOS mogo bootat. Ak oces mogu ti poslat link s torrentom.Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3
rpicinic kaže...

Ja sam skinuo cijeli Win XP SP3 s torrenta. Sve radi bez problema... Ne trazi nikakav key, dobis besplatan antivirus i jos hrpu toga s njim. Samo ga treba zaprzit da bi ga BIOS mogo bootat. Ak oces mogu ti poslat link s torrentom.Namigiva

 Evo, ja hoću da mi pošalješ link sa torrenta. Zanima me ''hrpa toga''.
15 godina
neaktivan
offline
Windows XP SP3

Najveća glupost koja se može uraditi je instalacija OS-a skinutog preko torrenta s tom hrpom ostalih programa koji su puni virusa, spywarea, adware-a, dialer-a, trojan,a droppera, backdoors-a.. itd itd...

 

Ako to već želiš raditi onda pronađi "čisti" OS i instaliraj!

Ali ja bi svakom preporučio, uzmi lijepo od frenda ili nekoga kog poznaješ setup CD, instaliraj, počasti ga pićem i to je to...

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3
Bellatrix kaže...

Najveća glupost koja se može uraditi je instalacija OS-a skinutog preko torrenta s tom hrpom ostalih programa koji su puni virusa, spywarea, adware-a, dialer-a, trojan,a droppera, backdoors-a.. itd itd...

 

Ako to već želiš raditi onda pronađi "čisti" OS i instaliraj!

Ali ja bi svakom preporučio, uzmi lijepo od frenda ili nekoga kog poznaješ setup CD, instaliraj, počasti ga pićem i to je to...

 Apsolutno se slažem. Zato sam ga i zamolio da mi da link za torrent s kojega je skinuo SP3, sa ''mnoštvom dodataka'', jer znam o čemu se radi. Velika većina ima instalirane windowse koji su toliko stwikani da sve boli glava. Da ima legalne windowse ne bi danas ni tražio kako doći do SP3. Kod nanove instalacije windowsa XP to je prvo što nude nakon Windows Geniune.......
Uz potpis, Kalea.
15 godina
offline
RE: Windows XP SP3
Kalea kaže...
Šola kaže...

Evo ovako,hitno mi triba torrent(naravno na privatnu poruku posaljite) za skinut najnoviji SP3!

Ono šta je važno je da mi bude full windows,provjeren,da radi i da se instalira bez ikakvih erora!

Hvala

 Ono što je važno, a vezano je uz SP3 je to da widnowsi moraju proći ''verifikaciju'' od strane proizvođača OS-a, u ovom slučaju Microsofta. Ukoliko vaši windowsi (predpostavljam da je riječ o Windowsima XP), nisu prošli taj put (Genuine), onda će biti nemoguće instalirati SP3. Ukoliko jesu, jednostavno na Start>All Programs>Windows Update ili Control Panel>Windows Update, i to je to. Pošto je već prošlo dosta vremena od izlaska SP3, čudi me da ga već nemate gore instaliranog???
 Ma šta baljezgaš?

Ja sam na neoriginalnu verziju windowsa sp2 instalirao sp3 bez ikakvog problema,a taj sp3 sam našao na jednom bug-ovom dvd-u.

Kasnije sam slipstream-ao sp3 na ove windowse i sad imam cd sa windows xp sp3 i svaki put rade besprijekorno i naravno update uvijek na off.Smijeh
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 1066MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows XP SP3
Hyperion kaže...
Kalea kaže...
Šola kaže...

Evo ovako,hitno mi triba torrent(naravno na privatnu poruku posaljite) za skinut najnoviji SP3!

Ono šta je važno je da mi bude full windows,provjeren,da radi i da se instalira bez ikakvih eror

Ja sam na neoriginalnu verziju windowsa sp2 instalirao sp3 bez ikakvog problema,a taj sp3 sam našao na jednom bug-ovom dvd-u.Kasnije sam slipstream-ao sp3 na ove windowse i sad imam cd sa windows xp sp3 i svaki put rade besprijekorno i naravno update uvijek na off.Smijeh
 Bravo, majstore. Treba se snać u životu.
Kalea.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice