Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 390.248
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: Xiaomi Pocophone F1
Umbel kaže...
Cekaj proljece dok stavis naocale i pogledas u mob :)

To je jedino sto je mene razocaralo.
I typing lag, ili sam ja lud, ili ne znam pisati

 

Evo za sve koji imaju problema sa touchscreenom (meni je pomoglo):

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=apps.redpi.touchscreenrepair&hl=en

 

Kalibracija traje 2 minute.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
AFARON kaže...
Umbel kaže...
Cekaj proljece dok stavis naocale i pogledas u mob :)

To je jedino sto je mene razocaralo.
I typing lag, ili sam ja lud, ili ne znam pisati

 

Evo za sve koji imaju problema sa touchscreenom (meni je pomoglo):

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=apps.redpi.touchscreenrepair&hl=en

 

Kalibracija traje 2 minute.

 Kakvi su ti rezultati? Evo mojih

13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
@amd zasto su ekran i notch fail? Tnx
14 godina
online
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...
AFARON kaže...
Umbel kaže...
Cekaj proljece dok stavis naocale i pogledas u mob :)

To je jedino sto je mene razocaralo.
I typing lag, ili sam ja lud, ili ne znam pisati

 

Evo za sve koji imaju problema sa touchscreenom (meni je pomoglo):

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=apps.redpi.touchscreenrepair&hl=en

 

Kalibracija traje 2 minute.

 Kakvi su ti rezultati? Evo mojih

 

Ne sjećam se, ali mislim da ti rezultati nisu bitni, to je samo proces kalibracije preciznosti touchscreena.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Kako se manifestiraju ti problemi s ekranom?
Ne hvata na rubovima ili?
PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
DeniZg kaže...
Kako se manifestiraju ti problemi s ekranom?
Ne hvata na rubovima ili?

Postoji delay na rubovima. Kad tipkaš najviše se osjeti.

Vi koji navodno to nemate, probajte tipkati poruku (onako normalno, brzo, kako i inače pišete) i napisati "pe". Vidjet ćete da ćete dobiti "ep" jer će zakasniti s registracijom slova "p".

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 12:08 (Cordas).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Pepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepep

 

Jebiga ja to stvarno nemam ili ne vidim dobro. Evo i video dok sam tipkao ovo.

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
thebatman kaže...

Pepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepep

 

Jebiga ja to stvarno nemam ili ne vidim dobro. Evo i video dok sam tipkao ovo.

 

Nisam mislio da tipkaš samo "pe, pe, pe...", nego da tipkaš poruku i između riječi napiši "pe". Npr probaj "ovaj tekst je pe test". 

 

Iako, očito da nismo svi kažnjeni s tim propustom 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cordas kaže...
thebatman kaže...

Pepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepepep

 

Jebiga ja to stvarno nemam ili ne vidim dobro. Evo i video dok sam tipkao ovo.

 

Nisam mislio da tipkaš samo "pe, pe, pe...", nego da tipkaš poruku i između riječi napiši "pe". Npr probaj "ovaj tekst je pe test". 

 

Iako, očito da nismo svi kažnjeni s tim propustom 

 Dap,ista stvar i kod mene al sam problem primjetio kad idem napisat "ako",cesto mi registrira kao "kao"

12 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Bome meni je jučer također došao Pocophone i za početak sam prilično zadovoljan sa svim. Doduše prije ovoga sam imao Xiaomi Mi Note 3, pa sam na neke stvari već naviknut. 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Evo ni ja nemam problema sa tipkanjem.

Imam pitanje vezano za root. Ne mogu da jasno zaključim je li moguće uraditi bootloader unlock i root bez gubitka podataka.

Koji postupak ste vi koristili?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Nemam ni ja. Imao sam problem sa lagom kod tipkanja, ali to je riješeno sa updateom. I zeni sam kupio i također nema problema! Oba su 128 GB. Citajuci po forumima izgleda da hvata najviše ove sa 64GB. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
128 GB Arm. ed.
Problem veliki.

Cudno sto problem ne prestaje kada se upale tipke, jer nekom logikom problrm nastaje jer uređaj ne moze u tom kratkom vremenu razlikovati je li rijec o pritisku tipke ili dodiru s namjerom swipeanja ekrana, ali logika mi je ocito kriva.

Zanima me također, vi koji nemate problem, da li stvarno brzo tipkate inace ili je rijec o nekoj srednjoj brzini?
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
128 GB Arm. ed.
Problem veliki.

Cudno sto problem ne prestaje kada se upale tipke, jer nekom logikom problrm nastaje jer uređaj ne moze u tom kratkom vremenu razlikovati je li rijec o pritisku tipke ili dodiru s namjerom swipeanja ekrana, ali logika mi je ocito kriva.

Zanima me također, vi koji nemate problem, da li stvarno brzo tipkate inace ili je rijec o nekoj srednjoj brzini?
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1

Iskreno nemam pojma kojom brzinom pisem, evo ti pa procjeni, mislim da je dovoljno brzo. 

 

9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ja evo pokusavam namjerno kucati sto brze po tipkama u sredini a zatim sto brze prutisnuti "p" i "r" jedan za drugim i uvijek otkuca "pr" bez zastoja. U pitanju je model sa 64 GB.
9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Obzirom da testiram kucajuci slova bez nekog smisla, kucam znatno brže od @thebatman na videu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Jel koristi tko gsam battery monitor? Ja to na svakom telefonu koristim bez problema, dok na pocu mi ne prikazuje app usage... Sve pišu nule. A jako malo aplikacija prikaže... Jel netko zna u čemu je problem? Dao sam mu sve permissionse.  

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Ma skinite si neki od screen testera pa dotaknute brzo na rubu i na sredini i vidjeti ćete da rub kasni. Je da su ubrzali, ali opet... Ja to osjetim jer imam vibru dok tipkam.

Mene više nervira scroll. Ako skroliram kako inače skroliram palcem on trzzne i ne napravi uvijek isti pomak.... Uzmem drugi mob koji nije Xiaomi i uvijek isti pomak uzrokuje istu inerciju scrolla... Na pocu ne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
A nemoj sada da nas neki tester ubjedjuje da imamo problem koji nemamo:)

Sad, ozbiljno. Koristim i ja vibraciju. Detaljnije sam testirao i kao da ima vrlo mali lag kada se dotakne desna polovina tipke "p", "0" i backspace ili lijeva polovina tipki "q", "1" i shift. Kada se dotaknu polovine (otprilike) udaljenije od ruba, laga nema. Ali bez obzira kako brzo pritisnuo tipke p i e jednu za drugom, ne mogu dobiti "ep" nego uvijek "pe".
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 21:51 (LunKraljPonoci).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Moze link za najpovoljniju kupovinu Pocophone F1,osnovni model. Po mogucnosti bez Carina I pdva I tih gluposti .

 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
RedHill kaže...

Moze link za najpovoljniju kupovinu Pocophone F1,osnovni model. Po mogucnosti bez Carina I pdva I tih gluposti .

 Još da ti plate šest mjeseci velike čevape sa lukom, ajvarom i kajmakom plus dvije hladne pive?!?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
RedHill kaže...

Moze link za najpovoljniju kupovinu Pocophone F1,osnovni model. Po mogucnosti bez Carina I pdva I tih gluposti .

 Mislim da je najpovoljnije uzeti iz EU preko Geekmaxija (300-315 eura sa shippingom) ili preko Honorbuy-a (305 eura sa shippingom).. :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

2500 kn, u hg spotu,neutrino, tako da dati 2300 kn i čekati poštara  mi nije baš,a garanciju da ne spominjem..

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Vi ste se izgubili imas na njuski po 2300 novih kolko hoces..

 

Evo ja prodajem za 2150 jednom upaljen na par min racun iz Hrvatske ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Na njuškalu su cijene skoro pa u trgovini...al može se naći i ispod 2000 kn..koliko vidim cijene pocophona  u hr padaju na oko 2500-2600 kn

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 23:30 (Cesare).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Pocophone F1

Ovaj model ce se dogodine moci naci za nekih 1500kn.Sada je super izbor za te novce a dogodine ce bit jos i jeftinije

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Evo Jučer naručio s Honor Buy, jedva čekam da dođe :)

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Pocophone F1

Pocophone 4/64 ili huawei p20  4/128 što uzeti za iste novce..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Pocophone F1
Cesare kaže...

Pocophone 4/64 ili huawei p20  4/128 što uzeti za iste novce..

 Kao neko ko je presao sa p20 pro na poco... Poco. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice