Xiaomi Redmi 3

poruka: 2.089
|
čitano: 362.373
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Izbacili su "kao" kernel za IDO iliti redmi 3. Doduše, šupci, kakvi i inače znaju biti, nisu dali potpun kernel i developerima je nemoguće napraviti pošten ROM bez bugova.
Ali da bu stvar bila interesantna, nekima će custom ROM raditi odlično, drugima neće. Navidno je razlog što xiaimi zbog velike potražnje koristi komponente od više dobavljača, pa tako ako si pogodio da imaš isti mobitel kao developer, imat ćeš puno manje bugova.
Lagano šupački od njih.
Da se razumijemo, meni je miui zakon i uvijek se vraćam na miui, ali volim isprobati i drugi ROM. Tako za redmi 3 postoji unofficial cm13 na androidu 6 ali teško da će doživjeti službeno izdanje.

Nadam se da će za redmi 3s (LAND) biti ipak pošteni i dati cijeli source jer je namijenjen i globalnom tržištu, naravno njihovom poimanju globalnog tržišta (čit. Indija)
 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Moze li mi neko reci kako ss mob snalazi sa malo zahtjevnijim igricama
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

Poprilično dobro... Sve više manje glatko ide. S obzirom na ok GPU, i "samo" HD ekranom 720p ( ne FHD ), na 5' vrti sve zasad uz minimalna zagrijavanja.

Only God Can Judge Me
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
I imam još jedno pitanje jeli komplicirano namještati rom-ove
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
DugoSelo33 kaže...
I imam još jedno pitanje jeli komplicirano namještati rom-ove

 Samo zatraži sealed box i olakšaj si život. Imaš lijepo update svaki tjedan i na miru si, netrebaš unlockat bootloader ni ništa.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Cromaki, koji točno imaš rom i da li baš sve radi kako treba ?
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Gogo222 kaže...
Cromaki, koji točno imaš rom i da li baš sve radi kako treba ?

 China Developer ROM, sve uredno radi.

 

 

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Dvoumim se između R3S i RN3pro.
Sada imam Meizu M2 note i radi savršeno, ali bih malo promijenio.
Cromaki jel ti radi root ?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Nemam potrebe za rootom tako da nisam niti otključavao bootloader.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Koliko sada košta ovaj uređaj, tj. gdje ga je najjeftinije kupiti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Cca 1020kn na Aliexpress - Top One (s DHL dostavom)

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Root mislim da nema veze sa bootloaderom. Ja definitivno trebam root.
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Imaš ga i na njuški..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Gogo222 kaže...
Root mislim da nema veze sa bootloaderom. Ja definitivno trebam root.

Nemožeš imati root ako imaš lockan bootloader.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
To je glupost.
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Pozz, zasto tocno ja trebam preko DHL-a naruciti, a ne free shipping kao opcija? Sto onda se placa neki dodatan porez ako je free shipping?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Gogo222 kaže...
To je glupost.

 Napravljeno je iz sigurnosnih razloga, ako ti treba root access jednostavno se prijavi za bootloader unlock i to je to.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Plaćaš pdv i možda carinu.
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Jos jedno pitanje, isplati li mi se uzet bolje 32 ili 16GB verziju...i vidim da je izasao neki novi "S PRIME" model pa ne znam sad sta je bolje, ima li mozda tko od vas pa da iz iskustva zna ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
MathBoy kaže...

Jos jedno pitanje, isplati li mi se uzet bolje 32 ili 16GB verziju...i vidim da je izasao neki novi "S PRIME" model pa ne znam sad sta je bolje, ima li mozda tko od vas pa da iz iskustva zna ?

 3/32 GB ti je u biti Prime verzija.

Mislim da ti nije neka razlika u cijeni pa ako možeš, zašto ne.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Za tu lovu već dobiješ RN3pro 2/16
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Note mi je preveliki ekran tak da bi uzeo obicnu verziju svakak..ali sam vidio da tkzv "S" verzija ima snapdragon 430...a ovaj obicni imam 616...znam da vjv to nije neka razlika al ono?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
SD 616 je teoretski brzi ali prosjecni korisnik nece primjetiti razliku, a SD 430 ima dosta bolju grafiku.
12 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

SD 430 se manje grije, uzmi to kao plus zbog manjih clockova.

Kao što je kolega rekao, razlika je gotovo neprimjetna.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 1S+ Mi Band 2 + Redmi 1S - MIUI General Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi 3

Oke hvala..i na kraju svega, kada mi mobitel dode (narucit cu ga s top one), hocu li trebati sto po njemu prčkati u softverskom smislu ili cu moci staviti karticu i odmah ga koristiti, s obzirom na te neke kineske aplikacije koje sam vidio po yt-u? Ty

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Pozz opet :)

Narucio bi sutra redmi 3s s TopOne, ali ne mogu se nikako za boju odlucit.
Vi koji ste vise njih drzali u rukama, sto predlazete?
Dvoumim se izmedu grey i gold

:)
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Odluka je jednostavna. Grey ako si musko, gold ako si zensko.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi 3

haha e to sam trebao cuti. 

 

I cinio mi se taj gold model tak "zenskast", al eto nisam vidio uzivo pa nisam mogao procjenit

 

hvala 

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi 3
Cromaki kaže...
DugoSelo33 kaže...
I imam još jedno pitanje jeli komplicirano namještati rom-ove

 Samo zatraži sealed box i olakšaj si život. Imaš lijepo update svaki tjedan i na miru si, netrebaš unlockat bootloader ni ništa.

 Koji je onda problem sa Official Global ROM-om?

Edit: Ako oni flashaju taj rom da li imam vise posla oko toga?

       Vidim da se ljudi žale na taj china stable i da traze nacin flashanja po netu..

Nema labavo...xDD
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2016 1:12 (NeroX).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi 3

Ako je sealed box onda dolazi sa China stable za kinesko tržište bez google aplikacija i treba ga flashati na Global..

Ja sam si naručio 3S sa Grososhopa, sealed box, gore je bio zadnji China stable, uspio sam ga prebaciti na Global tek sa MiFlashom u download modu.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice