Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 577.751
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Da ali ja mislim da si skuzio moje pitanje iz razloga sto xiaomi nije

samsung, huawei, iphone koje ima svaka osoba oko mene.

 

Pa da mogu procijenit aha okej imas ga/ih godinama zadovoljan si.

Od ere smartphonea prije 3 mj sam se sreo sa prvim xiaomiem ikad.

Sto znaci necu se zaletit i bacit 3k kn u telefon na temelju jednog iskustva

sa istim proizvodacem to govorim. Naravno da mi nitko ne moze garantirati koliko ce uredaj raditi.

Mene samo zanima misljenje i iskustvo sadasnjih ili bivsih vlasnika xiaomia kako su bili zadovoljni

sa tom firmom, to sto sam ja jucer ceprkao po njemu u ducanu mi nis ne znaci svi oni rade u ducanu gotovo

isto i nemas kaj vrtis po ladici app, udes u kameru, postavke izades, okrenes ga i izades iz ducana.

 

Hocu reci da u hrv barem sa ljudima sa kojima se ja susrecem nije toliko popularan brand da odem

samo tako i naslijepo bacim 3k kn. Samo me zanima koliko su ljudi u globalu zadovoljni sa xiaomievim telefonima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 12:07 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nemaš problema, koristim xiaomi tamomod 2013/2014 nikad problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bloodborne kaže...

Da ali ja mislim da si skuzio moje pitanje iz razloga sto xiaomi nije

samsung, huawei, iphone koje ima svaka osoba oko mene.

 

Pa da mogu procijenit aha okej imas ga/ih godinama zadovoljan si.

Od ere smartphonea prije 3 mj sam se sreo sa prvim xiaomiem ikad.

Sto znaci necu se zaletit i bacit 3k kn u telefon na temelju jednog iskustva

sa istim proizvodacem to govorim. Naravno da mi nitko ne moze garantirati koliko ce uredaj raditi.

Mene samo zanima misljenje i iskustvo sadasnjih ili bivsih vlasnika xiaomia kako su bili zadovoljni

sa tom firmom, to sto sam ja jucer ceprkao po njemu u ducanu mi nis ne znaci svi oni rade u ducanu gotovo

isto i nemas kaj vrtis po ladici app, udes u kameru, postavke izades, okrenes ga i izades iz ducana.

 

Hocu reci da u hrv barem sa ljudima sa kojima se ja susrecem nije toliko popularan brand da odem

samo tako i naslijepo bacim 3k kn. Samo me zanima koliko su ljudi u globalu zadovoljni sa xiaomievim telefonima.

 Brate u kakvim se krugovima ti krećeš? Da si ovo napisao prije 3 godine shvatio bi, ali meni se čini da je danas najviše Xiaomi telefona oko mene. Ne kažem da su kvalitetni ili najbolji izbor, ali ih definitivno raja uzima radi cijene a nije neki totalni "no name" brand.

4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Vjerovao ili ne fakat nitko. bratic trenutno s6 koji se raspada, buraz ip x, stara lg g6 i j7, cura, ja i sestricna p30p, njen decko m20p,
cura od buraza ip x, od bratica cura ip 8, teta, honor neki pitaj boga koji, dvije jako dobre frendice s7e i p20p, jako dobra dva frenda
p20L i m20L, druga jako dobra frendica samsung a5. kolege na poslu samsunzi, ajfoni, huawei.

doslovno ne znam ni jednu osobu osim tog studenta od prije par mjeseci sta nam je bio u firmi kad sam prvi put odnosno drugi put
jucer ceprkao po xiaomiu. ljudi valjda oko mene odu na brand u istom ili cijenovnom rangu. ali evo jedna osoba u firmi nema xiaomi.
a neki fakat imaju krs mobitele ( kolegica ima samsung corby a ima onak 3 banke. )

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

A dobro, vjerujem ti, nije bilo potrebe da pišeš ko šta koristi. Samo mi je malo čudno. Ja sam se s prvijem korisnikom Xiaomia sreo tam 2014/15 nez točno. A sad znam dosta ljudi da ih koristi, uglavnom se radi o mlađoj populaciji (ispod 30 god).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bloodborne kaže...

Ma lako za memoriju to.je najmanji problem.

Mislim ovako opcenito kakav je xiaomi po pitanju rada, kvarova, podrske

itd. Oce bit bacen novac ili ce mob moci uredno raditi sljedece 2-3 god.

Ne igra bas igrice na mobu barem ne zahtjevne kao pubg i fortnite i sl.

Po pitanju kvalitete i izrade je vrhunski ništa ne zaostaje za puno razvikanijim proizvođačima.

Ako želiš garanciju kupiš ga u HR i miran si. Sve je podložno kvarovima.

Servis sad ima koliko znam u HR tako da si i tu miran.

 

Osobno sam kupio 6 njihovih modela i svi i dalje rade bez greške. Čak mi ide na živce što se ovaj stari Redmi 4 High nikako ne želi pokvariti da ga mogu zamijeniti novim modelom. :)

To je prvi model koji sam kupio od njih, prebacio se sa jabuke na Xiaomi, najbolji potez ikada. Tada sam kupio jeftiniji model, oko 1200kn čisto kao test i bilo me briga da li će trajati mjesec ili šest mjeseci, evo tri ili četiri (?) godine kasnije i on još uvijek radi.

16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

A gle Xiaomi nije "aktualan" bio kod naših telekoma, pa samim time ljudi in general nisu niti čuli za njih, osim u krugovima ljudi kojima su mobiteli business, hobi ili su entizijasti za tehnologiju.
Ja sam prvi njihov mob kupio prije 5 godina - Redmi 1s, i to još radi, izguljen je cijeli i pomalo uništen (izguljena vanjska leća kamere), no radi.
To je čudo s obzirom da je kupljen preko WOW-a kao direktna uvoz iz Kine (sa 12mj garancijom - zamjenom), te da je imao bezbroj padova.
Imao od onda Mi4, Mi5, Mi6, i mislim da su generlano OK -  Mi4 crko nakon 8 mj - trebalo cijelu matičnu zamjenit, Mi5 radi i danas, Mi6 prodan jer me živcirao što mora biti WIFI always on kako bi bluetooth radio, plus problemi s touchom na ekranu.
Sva 3 su kupljeni iz Kine, za Kinesko tržište i naravno da su imali problema s kojima onda moraš živjeti. (nije bilo uvoznika za EU da im mogu reć da ekran ne valja). Danas je drugačije, imaš uvoznika, garanciju, servis, dijelove (ne mjenjaju samo telefon ako crkne).
Trenutno znam nekoliko ljudi koji imaju A2 i Mi8, i Mi9 i prezadovoljni su, i softwareski i hardvareski.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 14:53 (gkelekov).
Moj PC  
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

E to me zanimalo. Razvikani ili ne, ja sam huawei poceo gledat nakon 

sto su izbacili m10p prije toga mi je huawei bio smijurljija. 

 

Osobno prelazak sa iOSa na android bi mi je bila najbolja odluka u zivotu.

Iako zao mi je sto sam prodao ipad.

 

A xiaomi mi se u zadnje vrijeme cini kao najbolji omjer dobiveno ulozeno.

P30 mi ne vrijedi tih para, a za 2600 mi9t mi se cini kao okej kupnja. :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

ja sam danas bio u trgovini uzet ga i ne mogu se odlucit bi li plavi ili crni pa sam odgodio kupnju za sutra   

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tictactoe kaže...

ja sam danas bio u trgovini uzet ga i ne mogu se odlucit bi li plavi ili crni pa sam odgodio kupnju za sutra   

 Gdje si išao kupit i koja je cijena?



Inače hoće li tko naručivati slučajno kaljena stakla za mob pa da i meni usput naruči 2-3 :P

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
1.Lovac kaže...
tictactoe kaže...

ja sam danas bio u trgovini uzet ga i ne mogu se odlucit bi li plavi ili crni pa sam odgodio kupnju za sutra   

 Gdje si išao kupit i koja je cijena?



Inače hoće li tko naručivati slučajno kaljena stakla za mob pa da i meni usput naruči 2-3 :P

 

Hg Spot, 2549kn

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Vidim sad da je u abrakadabri ista cijena bez obzira bilo za gotovinu ili na rate. U hg shopu ili ekupi npr. je skuplje ako se uzima na rate, i sad dolazim do situacije da mi je jeftinije uzet na abrakadabri od 128gb memorije na rate nego u hgshopu ili na ekupi od 64gb memorije. Problem je sto nisam nikad kupovao tamo pa ne znam koliko su oni pouzdani, ima li ko iskustva s njima?

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nakon dva tjedna korištenja mogu reći da sam super zadovoljan s mobitelom... Baterija je ludnica, evo sada mi je mob za vikend izdržao 37h na bateriji uz 8:40h SOT-a (Društvene mreže, youtube, tapatalk, viber/whatsap/messenger, ponešto sms/poziv, nešto slika) Igrice ne igram... Zaboravim da imam bateriju

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 19:24 (Xiaomi).
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tictactoe kaže...
1.Lovac kaže...
tictactoe kaže...

ja sam danas bio u trgovini uzet ga i ne mogu se odlucit bi li plavi ili crni pa sam odgodio kupnju za sutra   

 Gdje si išao kupit i koja je cijena?



Inače hoće li tko naručivati slučajno kaljena stakla za mob pa da i meni usput naruči 2-3 :P

 

Hg Spot, 2549kn

 Ja sam gledao isto kod njih oni nemaju crveni jel da ? Ne znam kakvi su ovi abrakadabra i u protisu je okej cijena al ekipa skroz ignorira moj mail od prekjucer.

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Imaju crveni, stovise, to je jedina boja koju imaju i 64gb i 128gb. Plavu i crnu imaju samo 64gb. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Evo ovako ukratko nadam se da cu nekome pomoc.
Narucio 11.7 s AliExpressa 6/128GB crvenu verziju K20 PRO , dosao na adresu 23.7 , bez poreza i pizdarija naravno jer je bilo preko DHL-a.

Mobitel je vrhunski.. ukratko u crtama:

- Dizajn vrhunski, 10/10 .. jednostavno predivno, uz mobitel sam dobio jednu silikonsku prozirnu maskicu i jednu crnu maskicu, nju koristim jer je ipak mobitel malo previse klizav, cak i s maskicom.
- Baterija top, otkad ga imam ne znam jesam li ga 2-3 puta punio, jednostavno vrhunski.. SoT bude po 8-9 sati uz dobro koristenje (Ambijentalni zaslon, 4G kad nisam na wifiju, partija-dvi PUBG-a, konstantni Instagram, WhatsApp itd.. )
- Zvucnik jedno veliko pozitivno iznenadjenje s obzirom da je samo jedan, poprilicno glasan i cist zvuk.
- Punjenje baterije takodjer ide jako brzo..
- Kamere su super, ja sam sasvim zadovoljan.. a da ne pricam o pop up kameri koja svakog ostavi bez rijeci, jednostavno prefora izgleda, pogotovo uz LED crvenu boju.

O performansama necu nista govorit, tu se sve zna, SD 855 uz Adreno 640, PUBG na najjacim detaljima ide glatko skroz i mobitel mi se nije zagrijao niti malo.

Otisak prsta radi super, treba samo dan navike jer je in screen fingerprint, nisam se s tim susretao prije pa ono tocno gdje treba prislonit prst ( s tim da sam oba palca po dvaput stavio za bolje citanje )

Face unlock takodjer radi odlicno, cak i u losijim uvjetima, potrebna je minimalna svjetlost.
Ne znam sta bih jos dodao, ako koga sta zanima neka pita, sve u svemu preporucujem svima mobitel, za te pare ( 2850kn sveukupno ) mislim da je ovo vrhunska ponuda. :)

Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
online
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Na koji joj si mrezi i kolko ti je kamera bitna kod koristenja mobitela?
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
AmonZero kaže...
Na koji joj si mrezi i kolko ti je kamera bitna kod koristenja mobitela?

 Na Tele2 koji nema uopce B20 frekvenciju i sve radi normalno, tako da ce i na svim drugim mrezama radit jer sve druge mreze imaju frekvencije kao i Tele2.

Kamera mi je bitna , volim slikat ovako kad imam priliku i kad sam na putovanju negdje, i sasvim je zadovoljavajuca. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tictactoe kaže...

Imaju crveni, stovise, to je jedina boja koju imaju i 64gb i 128gb. Plavu i crnu imaju samo 64gb. 

 Na webu im ga nisam nasao. Sad ne znam da li ga uzeti u protisu 2600 je cijena za 2 rate.

 Ili u hg spotu ne znam koja je kod njih cijena za rate da li je ista sa weba ili kao u vecini ducan 2700+.

15 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

evo narucen maloprije u Protisa, 2528 sa dostavom

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
500 kn manje u Goldwaya s Alija, al je upitna garancija.
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
BoTiA kaže...

evo narucen maloprije u Protisa, 2528 sa dostavom

 Ja idem danas u instar ili mobis jos cu vidjet. Banana 2800 za rate.

 

 U protisu se ceka nemaju na stanju. I da zvao sam hg spot nemaju crveni i ne znaju

da li ce imati.

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja sam narucio sa abrakadabre pa cemo vidit sta ce bit. verzija sa 128gb me na rate izasla 2699kn

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Također sam sa jučer, prije podne, preko abrakadabre naručio 9T 128GB u  plavoj izvedbi. Za sada bez obavijesti o obrađenoj narudžbi...Malo čudno da su drugdje ostali bez zaliha a da  tamo imaju!? Ali strpit ćemo se još malo, možda i pošalju

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja sam malo skeptican po pitanju tih "noname" shopova. 

Ne znam, gledao sam abrakadabra, alo alo, metro hr al nisam

se jos odvazio narucit nista od njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

ti si malo previše općenito skeptičan meni se čini 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bloodborne kaže...

Ja sam malo skeptican po pitanju tih "noname" shopova. 

Ne znam, gledao sam abrakadabra, alo alo, metro hr al nisam

se jos odvazio narucit nista od njih.

 Dobiješ dvije godine garancije i štiti te zakon, šta imaš bit skeptican, koda ga oni proizvode? 

U aloalo moš komodno uzet, iz osobnog iskustva.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 17:19 (thebatman).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Kile84 kaže...

Također sam sa jučer, prije podne, preko abrakadabre naručio 9T 128GB u  plavoj izvedbi. Za sada bez obavijesti o obrađenoj narudžbi...Malo čudno da su drugdje ostali bez zaliha a da  tamo imaju!? Ali strpit ćemo se još malo, možda i pošalju

 

ja sam jucer predvecer isto narucio, i jedino su mi poslali, u 5 ujutro, 

"Poštovani, Pripremili smo dokument za vašu narudžbu te vas molimo da ga sačuvate za vašu arhivu. Ako imate dodatnih pitanja kontaktirajte našu službu za korisnike na broj 072 007 007 ili se javite na mail podrska@abrakadabra.com ."  

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Imate ga tu za 2250kn, ali nemam nikakvih iskustava s navedenom trgovinom pa oprezno. Najbolje je možda direkt do njih i osobno pokupiti, tko može.

 

https://www.gsm-centar.hr/xiaomi-mi-9t-6gb-64gb-dual-sim

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Kile84 kaže...

Također sam sa jučer, prije podne, preko abrakadabre naručio 9T 128GB u  plavoj izvedbi. Za sada bez obavijesti o obrađenoj narudžbi...Malo čudno da su drugdje ostali bez zaliha a da  tamo imaju!? Ali strpit ćemo se još malo, možda i pošalju

 

Stoji u opisu da je uobičajeni rok dostave 5 dana -

po svoj prilici nemaju na skladištu, pa šalju kad im stigne nova zaliha.

 

I ja čekam svoj 

 

 

Split your lungs with Blood and Thunder
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice