Xiaomi Redmi Note 5 Pro

poruka: 2.739
|
čitano: 776.152
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
mack83 kaže...

Sad mi je nešto nejasno...

 

Mob je od danas krenuo u prodaju u Indiji, ali mene zanima kada će se pojaviti na drugim stranicama (Aliexpress, Gearbest...) odnosno kada će biti dostupan za naružbu nama iz drugih dijelova svijeta

 Ako se ne varam, taj redmi note 5 /pro proizvode u indiji, izvorno je bio čak i namjenjen indijskom tržistu pa je logičnije da se bude prvo pojavio tamo a onda na ostalim tržištima. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ja mislim da ce doc u kinu tek za par dana, a na webu oko 10.3. iako ce bit velika potraznja sa ovim mobom i napuhat ce cijene 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Markić7 kaže...

 Ako se ne varam, taj redmi note 5 /pro proizvode u indiji, izvorno je bio čak i namjenjen indijskom tržistu pa je logičnije da se bude prvo pojavio tamo a onda na ostalim tržištima. 

 Da, gledao sam neki unboxing/review na YT i na kutiji piše Made in India.

 

GSM Arena je napravila prilično pohvalan review - link.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Dali je netko pratio dali bude došla Mi serija poput Redmi Note 5 PRO ali da bude ista veličina ekrana

ali bolji, recimo umjesto 

microusb -type c

FastCharger recimo 3.0 ako ne 4.0

Možda nesto jača baterija

a sve ostalo isto. 

 

Nisam toliko u toku pa zato pitam. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Moguce da ce doc  6c, mi a2/6x. Type c ce vjerojatno imati, a ovo ostalo ne bih znao..

8 godina
neaktivan
offline
 
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
To te ja pitam :) sa tim Treble projektom
ovaj mob će definitivno biti Midrange killer :)
 
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

https://www.gizchina.com/2018/02/23/xiaomi-redmi-note-5-pro-coming-to-china-soon/

"

Today, Xiaomi mobile marketing director posted via the official Weibo account that the Xiaomi Redmi Note 5 Pro will be released in China soon, but the specs and the camera will differ a lot"

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Deutsch kaže...

https://www.gizchina.com/2018/02/23/xiaomi-redmi-note-5-pro-coming-to-china-soon/

"

Today, Xiaomi mobile marketing director posted via the official Weibo account that the Xiaomi Redmi Note 5 Pro will be released in China soon, but the specs and the camera will differ a lot"

 Since the day they’ve been announced many Mi fans are wondering when it will debut in China. Today some information concerning this event appeared on the net. And seems it will have an improved camera in comparison to the original model.

 

Ovo zvuči obećavajuće  

 

U biti mi je dvojba da li ići na Mi Note 3 koji ima odličnu kameru ili čekati RN5 Pro zbog all-round specifikacija. Mislim da ću pričekati Pro.

Tito is my drug...
10 godina
online
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Vidiš ja sam uvjeren da će bit lošija kamera nego na indijskom modelu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
thebatman kaže...

Vidiš ja sam uvjeren da će bit lošija kamera nego na indijskom modelu.

Ma da, tog se i ja pribojavam unatoč ovim nagađanjima da će biti bolja jer isto tako je bilo i sa senzorima na RN4, indijska verzija je imala Sonyeve dok je kineska imala lošije Samsung i Omnivision senzore (nisam 100% ziher). Dealbraker će biti i ako stave lošiji proc od SD625, pogotovo ako će ići s nekim Mediatekom.

Tito is my drug...
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Hehe vidis bas ja mislim da bi mogli utrpat neki mediatek. :D

 

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Mob se 'pojavio' na geekbuying.com 230 Eura 4GB verzija i 270E 6GB

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
mack83 kaže...

Mob se 'pojavio' na geekbuying.com 230 Eura 4GB verzija i 270E 6GB

 Ovaj mob je bolji od max 2?

Cijena je ok,samo pitanje kad naručim s te stranice,el moram porez platiti?ili je iz EU

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Overal je bolji telefon od Max 2, jedni ako je navedeno EU skladiste onda nema dodatnih troškova.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Zanimljivo je jos da je to model sa 3/32 gb, znaci da i taj dolazi po nesto nizoj cijeni

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Telefon za kinesko tržište izlazi 16-og ovog mjeseca i to izgleda sa Oreo 8.1 updateom, i zvati će se Redmi Note 5 (bez onog Pro) hardware će biti isti kao i na indijskoj verziji osim što neće imati Google servise (Play store itd..)

 

Na ovom linku piše da će baterija biti 3900 mAh umjesto 4000, u što prosto ne vjerujem, jer kojeg će vraga mijenjati za samo tih 100 mAh

 

p.s. jel se može Play Store sam dodatno instalirati?

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Može se jednostavno instalirati, ali bit će Global verzija sigurno
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

moze ako se bude mogao otkljucati bootloader

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
mack83 kaže...

Telefon za kinesko tržište izlazi 16-og ovog mjeseca i to izgleda sa Oreo 8.1 updateom, i zvati će se Redmi Note 5 (bez onog Pro) hardware će biti isti kao i na indijskoj verziji osim što neće imati Google servise (Play store itd..)

 

Na ovom linku piše da će baterija biti 3900 mAh umjesto 4000, u što prosto ne vjerujem, jer kojeg će vraga mijenjati za samo tih 100 mAh

 

p.s. jel se može Play Store sam dodatno instalirati?

 

 

 Ne proizvode oni baterije nego neka druga firma.  Moja pretpostavka je da su istrošili zalihu onih 4000mah i kupili su drugu zalihu koja je slabija nemora biti isti proizvođać već konkurencija.

 

Google play možes instalirati, može se nači na internetu apk (Gaps) koji ima googleove osnovne aplikacije. https://www.xda-developers.com/download-google-apps-gapps/

 

Razlog zašto nema gapps, jer to Kina zabranjuje, zato postoji večinom Global i Kineska verzija. 

 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Nije ti to apk nego zip koji se flasha iz recoverya, to mu ne pomaže ako ne instalira custom recovery, a to je previše petljanja za običnog korisnika.

Najjednostavnije je ako ima kineski rom jednostavno otići u onu njihovu miui trgovinu ili kak se već zove i tam ima installer za googleove aplikacije koji super radi (probao sam prije 2 tjedna na jednom redmi note 3).

A koliko vidim ima i ovakav google installer (ovaj je na engleskom).

 

 

Kruha i igala...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
fer-de-lance kaže...

Nije ti to apk nego zip koji se flasha iz recoverya, to mu ne pomaže ako ne instalira custom recovery, a to je previše petljanja za običnog korisnika.

Najjednostavnije je ako ima kineski rom jednostavno otići u onu njihovu miui trgovinu ili kak se već zove i tam ima installer za googleove aplikacije koji super radi (probao sam prije 2 tjedna na jednom redmi note 3).

A koliko vidim ima i ovakav google installer (ovaj je na engleskom).

 

 

Da, u pravu si. Ja bi njemu preporučio da neka radije pričeka Global rom, Proizvodi ga Indija sigurno ga bude moguče kupiti u nekom skladištu bliže EU :)  Kinesku verziju bi u svakom slučaju izbjegao jer ne želim kineske simbole koji znaju biti vidlivi i ako si podesio na engleski. 

 

 

8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Jel znamo sad bolji datum kad ce izac global na prodaju za eu?

Honorbuy, grossoshop  

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 0:29 (Nikola_Cro).
 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
@mack83 moze se, sjecam se kad sam ja kupio mediatek verziju redmi notea 3 prije izlaska global roma bilo je moguce na neki nacin instalirati (ne flashati) google aplikacije. Nista ne brini, u najgorem slucaju ce neki rus doma nesto sprckat i ubacit ih :)
 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Pitao honorbuy, kazu da ne znaju jos

Treba ih kontaktirat seller

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Nikola_Cro kaže...

Jel znamo sad bolji datum kad ce izac global na prodaju za eu?

Honorbuy, grossoshop  

 

 30.3. 

Vjerojatno ce tako zbog kasnijeg predstavljanja u kini..

8 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Ko ce cekat toliko

Treba mi odma i sad

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Evo šta kaže HonorBuy,

 

Hello! The Xiaomi official will release the Xiaomi Redmi Note 5 Pro on 16th March in China. It will be available on our website in the next 1-2 weeks after that.

 

Nisu sigurni s kojim će jezikom doć, pa pretpostavljam da ne znaju još o kojoj se verziji radi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2018 22:44 (No.Nameee).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 5 Pro
Da ne bi bilo problema kao sa R5 note
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice