Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.116
|
čitano: 13.269.089
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Memphis kaže...

Pogotvo oni koji preveniraju na najbolji mogući način da odmah toče skuplje (premium) gorivo. 

Budala je uvijek bilo i bit će do tada će mnogi zarađivat na tome. Jebiga tuđa nesreća, neznanje.

 da skratimo monolog... budala koja vjeruje naftnoj kompaniji da će mu skuplje gorivo održavati motor manja je budala od budale koja vjeruje istoj naftnoj kompaniji da će mu aditiv napraviti isto

svaka čas, prava si manja budala

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Memphis kaže...
ramzocro-HCR kaže...
Memphis kaže...
ramzocro-HCR kaže...
Memphis kaže...

A šta će ti taj datacol?

 Postao je imun na kefir i sensiju, traži alternative. A možda, ali samo možda, razmišlja glavom, pa preventivno toči u rezervar jednom godišnje - jer kakvoća goriva je nikakva, i nadrogirani mulci na benzinskama rade... Stvarno, u današnje vrijeme, nebih znao.

 Jedva sam dočekao da se neki tako sam sebi pametan klokan javi sa dizertacijom proizvoda sa porezom za budale. A kako to taj čarobni napitak prevenira na tih 10tk kako što se reklamira? Jel znaš to ili samo čitaš marketinšku kapanju? U današnje vrijeme pričat o lošem gorivu to stvarno moraš biti stručnjak ili priprosti gorštak.

 Nemaš očito toliki protok ljudi da si imao situacije di su doslovno krivci za problem bilo loše gorivo, i riješenje?

Aditiv, pogotovo aditiv koji riješava problem vode u dizelu. Nisi nikad vidio tu prezentaciju? A veliki stručnjak? Nedavno sam od takvog čuo savjet koji je dao ženskoj da natoči atf u rezervoar dizla novijeg 

Ne, ne živim u Albaniji. Hahahahah znaš kaj bum ti rekao osim kaj pričaš bedastoće. Svaki meho koji nema pojma riješit kvar ubrizgavanja obično veli da je to ošlo zbog lošeg goriva. Kad to čuješ onda mu samo reci fala lepo doviđenja. 

Pa ti možda imaš problem sa vodom pogotvo ako točiš iz kanistera koji je stajao pola godine negdje ili točiš u neki rđavi rezervar, ja i nitko normalan, nema. Pogotvo oni koji preveniraju na najbolji mogući način da odmah toče skuplje (premium) gorivo. Znam znam preskupo je to, jer to  je za tebe prevara ne, "to je sve isto". A auto ide i vozi na diesel onda je to skupo, jel? Jer ipak metneš tu jednu piksu svete vode godišnje i odmah si rešio problem za narednih 10 iljada. Koliko je to onda rezervara nafte? Jedna piksa svete vode na 10 rezervara nafte. Vrlo učinkovito. Danas je to Datacol jučer su bile neke tablete, prekjučer LM a sve to je počelo još davno prije sa Dura Lubom ... ti si vjerojatno tada još pelene po pjesku vukao ... al sutra će biti neki drugi pa ćeš imat na šta trošit pare.

Daleko od toga da ima kvalitetnih aditiva ali to nije za nekog smrtnika koji će nalit u rezervar jer kod takvih efekti su odmah vidljivi ako ne pozitivni onda negativni.

 

 

Ne znam tko to tebi sipa atf ili šta već ali očito je da nemaš pojma. Na stranu tvoje izmišljotine al slabo si pratio prezentacije, većina tih aditiva za gorivo imaju u sebi nešto dvotaktola. Da, da ... dvotaktol nedaj bože ... Znaš dvotaktol isto u sebi ima aditiva. A za tebe je to nešto nepojmljivo. Ipak je to neki seljo zmislil koji je raskopal i složio par tisuća tadašnjih bosch pumpi. Al ne ti si pročitao reklamu i odmah sve znaš. A šta bi tek onda rekao za plavu naftu, bože sačuvaj. Kad novi John Deere koji je skuplji i napredniji 15 puta od tvoje krame vozi i radi na plavu naftu ... a grehote ...  to sigurno neki nadrogirani radnici u ini ručno mešaju i šmrklje bacaju unutra .... da bi postigli propisani standard.

Budala je uvijek bilo i bit će do tada će mnogi zarađivat na tome. Jebiga tuđa nesreća, neznanje.

 

 Jel ide premium dizel u gospodarska vozila? Govorim o klasičnim benzinskim pumpama s tipkom za brzo točenje. Koliko km rade ti strojevi s "običnim" dizelom?

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
2 mjeseca
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav automobilisti, zanima me da li bi mogli dati svoje stručno mišljenje u mojoj anketi? Anketa je sačinjena povodom mog diplomskog rada na temu Utjecaj marketinga na prodaju električnih automobil. Link ankete se nalazi na: https://forms.gle/a2zhJkYwDmAK6jgp9 

https://forms.gle/a2zhJkYwDmAK6jgp9

Hvala vam svima. 

Lp

Tiho3112
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

Nakraju odustao od one kupovine, tražio da lik ide samnom odmah na prijepis na tehnički, i nije htio, reko onda ništa. Sad sam našao drugi auto u Sloveniji i on meni non stop govori cijena u Sloveniji 26 000 €, a  export cijena 21 000€ , jer ja onda neplaćam porez u Sloveniji. Mene sad zanima s obzirom da auto kupujem kao fizička osoba, onda su mi davanja u sloveniji samo još zoll tablice, i onda kod nas carina, ppmv , i tehnički, što me izađe oko 2500€, ili još nešto?

 sta znaci ta export cijena za nas kad uvozimo u hr?

 

zna netko? :D

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ee, ova pitanja su me sjetila na nešto što sam tražio, pa nikad nisam saznao odgovor:

 

1. Ovo gore napisano, kod kupovine novog automobila, jedna od stavki koje vam treba na tehničkom je "dokaz o kupovini - račun"

To bi značilo da se bilo gdje može kupiti i dovesti na registraciju, ALI, ipak pretpostavljam da se u HR treba platiti porez! I zbog toga su ovi izrazi "export cijena" isl..

 

Je ovo točno?

 

Ako kupujem bilo kakvo vozilo koje se mora registrirati, ja moram platiti PDV u HR (a ne onaj u dežavi kojoj kupujem)?

 

2. Kupujem nekakvo čudno vozilo u EU, koje ima onaj CoC dokument. Znači li to da idem ravno na tehnički/registraciju, ili moram prvo proći Homologaciju?

 

3. Vezano uz ovo gore, tko odlučuje koja je nešto vrsta vozila? Proizvođač, tj piše u CoC dokumentu?

Ili to određuje homolgacija il tehnički?

 

Jer ako npr ovo:

https://en.hecht.cz/accu-quad-hecht-56155-blue

spada pod "laki četverkototač" onda ga smije voziti netko s 16 godina.

Ako spada pod nešto što treba B vozačku, onda tek s 18 god....

Steam and EA: CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
zeryx kaže...
ZooZ kaže...

Nakraju odustao od one kupovine, tražio da lik ide samnom odmah na prijepis na tehnički, i nije htio, reko onda ništa. Sad sam našao drugi auto u Sloveniji i on meni non stop govori cijena u Sloveniji 26 000 €, a  export cijena 21 000€ , jer ja onda neplaćam porez u Sloveniji. Mene sad zanima s obzirom da auto kupujem kao fizička osoba, onda su mi davanja u sloveniji samo još zoll tablice, i onda kod nas carina, ppmv , i tehnički, što me izađe oko 2500€, ili još nešto?

 sta znaci ta export cijena za nas kad uvozimo u hr?

 

zna netko? :D

 Koliko shvacam, jednostavno je. Export je - PDV, sto znaci da placas 25% + carina na tu export cijenu.

 

Di2 & EPS FTW!
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koliko sam ga shvatio, ako ja kao privatna osoba hoću kupit taj auto onda ide puni iznos 26 000€, bila uplata ili keš nije bitno, a ako kupujem auto kao firma onda je ta cijena od 21 000€ + PDV u Hrvatskoj + carina i svi ostali troškovi. Nisam nakraju ni taj uzeo, nego kod nas.

 

Nakon Mazde se odlučio vratit nazad na Njemca. Prvobitno htio A4, ali 2.0 tfsi prije 2020. godine nije neka sreća, pa tražio BMW, bio je jedan f30 330e LCI, tamno plavi, tvornički M sport, 150k km, auto prelijep i održavan gdje se vidi da se nije štedilo na dijelovima i servisima. 2.0 benzin + struja za 25 km vožnje, što je meni bilo idealno jer mogu 3 dana na posao s njim, pa onda punjenje. (To je taj koji se prodao, pa mi ga je drugi vlasnik htio preprodati).

Našao taj u sloveniji, crveni G20 320i, ali 26 000 € + uvoz mi je bilo izvan budžeta.

I onda sam naišao na G20 330i u Hrvatskoj, otišao pogledat, mehanički je dobar, ali ima par udaraca od kamenčića na haubi i par udubljena po vratima od idiota na parkingu i uspio spustit cijenu, tako da sam platio 26 000€, i danas još 760 € za prijepis (živjela Hrvatska!). 260 ks iz četiri cilindara vuku dosta dobro, čak ima i lijep zvuk iz tvorničkog auspuha, unutra ima manje mjesta nego Mazda 6, ali su materijali i završna obrada puno bolji.

Evo i par slika, ali sa njuškala, trenutno su ceste oko mene katastrofa, tako da auto izgleda kao da je odvozio rally, kada operem idu detaljnije slike.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2024 17:14 (ZooZ).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

Koliko sam ga shvatio, ako ja kao privatna osoba hoću kupit taj auto onda ide puni iznos 26 000€, bila uplata ili keš nije bitno, a ako kupujem auto kao firma onda je ta cijena od 21 000€ + PDV u Hrvatskoj + carina i svi ostali troškovi. Nisam nakraju ni taj uzeo, nego kod nas.

 

Nakon Mazde se odlučio vratit nazad na Njemca. Prvobitno htio A4, ali 2.0 tfsi prije 2020. godine nije neka sreća, pa tražio BMW, bio je jedan f30 330e LCI, tamno plavi, tvornički M sport, 150k km, auto prelijep i održavan gdje se vidi da se nije štedilo na dijelovima i servisima. 2.0 benzin + struja za 25 km vožnje, što je meni bilo idealno jer mogu 3 dana na posao s njim, pa onda punjenje. (To je taj koji se prodao, pa mi ga je drugi vlasnik htio preprodati).

Našao taj u sloveniji, crveni G20 320i, ali 26 000 € + uvoz mi je bilo izvan budžeta.

I onda sam naišao na G20 330i u Hrvatskoj, otišao pogledat, mehanički je dobar, ali ima par udaraca od kamenčića na haubi i par udubljena po vratima od idiota na parkingu i uspio spustit cijenu, tako da sam platio 26 000€, i danas još 760 € za prijepis (živjela Hrvatska!). 260 ks iz četiri cilindara vuku dosta dobro, čak ima i lijep zvuk iz tvorničkog auspuha, unutra ima manje mjesta nego Mazda 6, ali su materijali i završna obrada puno bolji.

Evo i par slika, ali sa njuškala, trenutno su ceste oko mene katastrofa, tako da auto izgleda kao da je odvozio rally, kada operem idu detaljnije slike.

 Vrhunski odabir i cijena tip top, steta da sam ih ja prestal gledat pred mj. dana jer kod nas ih nisam mogao nac... Po mom, jedan od najboljih motora danasnjice, 318i/320i/330i/330e sve prakticki isti motori, 318i i 320i su B48B20A (stage 1 cca 270ks), 330i B48B20B (stage 1 cca 310ks), i kralj 330e B48B20B (stage 1 cca 410ks sa opf delete, drugi turbo i ic i eto te na 500-550ks, kosta ispod 30k € a auto star 3-4god...). Generalno, ubo si dragulj, kolko vidim top oprema, limuzina, odlicne felge, jos samo nabacit lipove i pomogucnosti spustit ga i auto je bombetina. Btw, ima blagi pops and bangs u sport modu ? Cak i stock 320i to ima... Na kojem je oglasu taj bil ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2024 18:25 (hahhaajaads).
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ima suptilni pops and bangs, ništa bučno i da dere 10-20 puta zaredom, možda opali 2-3 puta, u sport modu kad su ventili na auspuhu otvoreni, u comfort i eco su zatvoreni pa se ni nečuje, ovako: https://www.youtube.com/shorts/WVRZuj5duI8. Bio je na njuškalu i facebooku, ali bio je 3 dana, 330e koji sa gledao je bio 5 dana prije nego što je prodan. Bude išao neki blagi lip i 10 mm distance naprijed, 15 odozada, neću ga spuštat dodatno jer je ovako  imam nekih 10 mm mjesta kad ulazim u dvorište.

 Zaboravio napisati da me ugodno iznenadila potrošnja 7,5-8L/100km pri 150kmh na autocesti, u gradu još nisam osobno testirao, kaže bivši vlasnik oko 9-10 L.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2024 18:48 (ZooZ).
10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pozdrav trebaju mi H1 zarulje za Mazdu 6 prve generacije.

Auto vozi otac pa slabije vidi sa obicnim halogenim zaruljama,uzeo sam danas Osram nightbreaker ali nisam nesto zadovoljan.

Ima li neka opcija da baca bijelu svjetlost halogena zarulja?

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

Ima suptilni pops and bangs, ništa bučno i da dere 10-20 puta zaredom, možda opali 2-3 puta, u sport modu kad su ventili na auspuhu otvoreni, u comfort i eco su zatvoreni pa se ni nečuje, ovako: https://www.youtube.com/shorts/WVRZuj5duI8. Bio je na njuškalu i facebooku, ali bio je 3 dana, 330e koji sa gledao je bio 5 dana prije nego što je prodan. Bude išao neki blagi lip i 10 mm distance naprijed, 15 odozada, neću ga spuštat dodatno jer je ovako  imam nekih 10 mm mjesta kad ulazim u dvorište.

 Zaboravio napisati da me ugodno iznenadila potrošnja 7,5-8L/100km pri 150kmh na autocesti, u gradu još nisam osobno testirao, kaže bivši vlasnik oko 9-10 L.

 Odlican auto. Koliko ima km? Kak ti radi ZF? Zamijeni mu obavezno ulje.

PSN:Tomislav025
11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima 166k km, zf šalta odlično, znam bude išla zamjena ulja u mjenjaču i diferencijalu.

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ostaje ti jedino onda nightbreaker led, ali led ti najbolje radi ako je u leći, ali si onda u ilegali, jesi siguran da su svjetla dobro poštelana, jesu možda požutila izvana?

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Acex kaže...

Pozdrav trebaju mi H1 zarulje za Mazdu 6 prve generacije.

Auto vozi otac pa slabije vidi sa obicnim halogenim zaruljama,uzeo sam danas Osram nightbreaker ali nisam nesto zadovoljan.

Ima li neka opcija da baca bijelu svjetlost halogena zarulja?

 Ima lece? Prvo vidi jel to mutno/izgoreno.

Onda led zarulja tipa bevinsee v45, tesko da s tim ne bude vidio 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

 

Cestitam na kupnji, kakve su ti ove stock 18''?

Trenutno sam na 17'' zima i ljeto pa se razmisljam za 18'', kod mene je karavan u pitanju.

Kao vozac jace osjetim graburine, kad drugi voze onda je sve ok.

Ove mi se cine kao best buy, nisu prevelike, a lijepo izgledaju za oem.

10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ZooZ kaže...

Ostaje ti jedino onda nightbreaker led, ali led ti najbolje radi ako je u leći, ali si onda u ilegali, jesi siguran da su svjetla dobro poštelana, jesu možda požutila izvana?

 Svjetla sam polirao ljetos i bude malo bolje i ne nisu pozutila.

Mozda je problem jer far iznutra crn.

Ovaj nightbreaker je okej ali mislim da bih bolje vidio da baca bijelu svjetlost.

Za ove led sto si postavio link mislim da ne bih mogao vratit zastitnu plastiku nazad jer ima taj hladnjak u sebi ili sta je vec i onda bih voda ulazila u far.

 

https://exteriorcars.com/proizvod/zamjensko-svjetlo-desna-strana-204/

 

Far je ovakav ali orginal.

 

Sad citam na forumima da neki uzimaju osram,neki phillips  a netko preporucuje i jeftine sa ebaya da su dobre.

Eto ako ima netko iskustva neka napise.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Acex kaže...

Pozdrav trebaju mi H1 zarulje za Mazdu 6 prve generacije.

Auto vozi otac pa slabije vidi sa obicnim halogenim zaruljama,uzeo sam danas Osram nightbreaker ali nisam nesto zadovoljan.

Ima li neka opcija da baca bijelu svjetlost halogena zarulja?

 Ima nekih opcija, ali nisu baš snažnije od "toplo bijelih", takva bi bila Philips WhiteVision ili Osram CoolBlue. Najsnažnija Halogena žarulja je Philips Rallye, ali ta vuče puno struje pa ne znam koliko je trajna i postoji opasnost da pregrije far i instalacije. Boja joj nije bijela ali daje najviše svjetla. Ako se odlučiš za LED treba mi doći Bevinsee V45 H1, (krivo naručene) pa javi ako te zanima. Jedino što sam ja u ZG...  

 

P.S. što se tiče LED žarulja moram reći da je Osram NB LED teško razočaranje. Pogotovo za tu cijenu. IMO Philips Ultinon daje daleko bolje svjetlo, a pojedini (rijetki!) modeli od Bevinseea i Novsighta su bolji i od Philipsa. Ima još nekih dobrih ali nisu dostupne za EU.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2024 21:54 (jozef).
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imao taj philips led i nisam bio zadovoljan, po mokroj cesti nista ne vidis. Mogu mislit onda kakav je osram.

Bevinsee je vec druga pjesma i za novce koje kosta daje jako puno 

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

A onako nije da se ne osjeti, ali ništa pretjerano, a vozim po ovoj cesti svaki dan https://www.mojportal.hr/aktualno/vozaci-i-mjestani-na-rubu-zivaca-radovi-na-cesti-lipik-dobrovac-unistavaju-nam-i-aute-i-kuce/. Najviše osjetim da je veća felga na ležećim policajcima.

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas po prvi put popratio regeneraciju DPFa sa Xtool A30M, isao gledat Accorda 2.4 benz u Kovinskoj (Ruting) pa odma vidio dal cu moc pokrenut "prisilnu" regeneraciju (tj. na autocesti 4 brzina i 2500/2700 okretaja). Control status se promijenio u 2xxxx (kad ne radi regeneraciju onda je 1xxxx) i vidio da gramaza ide dole, temperatura EGT 1/2 se popela na 650-700c, zavrsio regeneraciju kad su grami bili na 0, tad je spustio EGT temp i promijenio Control status u 1xxxx, i normalno resetirao km/min od zadnje regeneracije, i da, zaboravil sam stisnut record da to popratim jos jednom :x

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2024 12:12 (hahhaajaads).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

samo malo, kaj nije diesel Accord 2.2 - 150 KS?

 

drugo, on kao i 1.6 s 120 KS (Honda H-RV) isto ne treba AdBlue ?

 

P.S. sad vidim da pišeš 2.4 benzinac, pa onda nije DPF nego GPF...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2024 14:52 (Stric_Jura).
10 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Stric_Jura kaže...

samo malo, kaj nije diesel Accord 2.2 - 150 KS?

 

drugo, on kao i 1.6 s 120 KS (Honda H-RV) isto ne treba AdBlue ?

 

P.S. sad vidim da pišeš 2.4 benzinac, pa onda nije DPF nego GPF...

 Malo sam i ja zeznuo, isel sam ga gledat da kupim tog accorda, a imam civica 1.6d 120ks, sorry

14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Koju posluku porati

 

 

-
8 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Nego kako rudolf?
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Oće li bar biti džabe mesa...

 

 

pružatelj IPTV usluge(kontakt na PP)
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Lovci "zbrinuli" srnu, bila jadna ostala ležati i krvariti, pa se pridigla i pobjegla u obližnji šumarak, tamo ju je lovac našao...

Fora je da je lovac došao za cca 20min, policija za 45... Ukupno skoro 3 sata izgubio na zapisnike i pizdarije...

Šteta je oko 5-6k, ne znaju dok ne rastave auto, za sad je u voznom stanju, čekam dostavu procjene HOK-a.
-
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Ja sam imao regu 9.2 i konačno sam ovoga puta na polici uzeo nalet na životinje, znači ne samo divlje nego i domaće, tj sve. Do 40 000€štete pokrivaju, a stavka je nekih 55€ u savi bila, oni su jedini imali tako dobru. Recimo generalis ima za nekih 15€ ali do 1300€štete, reko pa to mi je jedan far. Zadnjih godinu i pol putujem redovito na relaciji gdje ima puno divljači i samo čekam kada ću udariti. AKo je netko s tog područja znam o čemu pričam, evo prekjučer SLatina - Daruvar preko radosavaca i đulovca, znači pred Đulovac ravninan 3 srndača lagano na cesti, i potom kod Gornje vrijeske još jedan srndač uz cestu. AKo u ovih godinu i pol putovanja na toj relaciji nisam vidio preko 30 puta živinu, onda stvarno ne znam. Još je gore relacija Pakrac - Voćin preko papuka, 4.10.23 13 srndača i jelen u 11 navrata na toj relaciji od 25km cca. Strava nešto šta je to tamo
https://www.24sata.hr/news/nesreca-kod-daruvara-jelen-mu-je-proletio-kroz-sajbu-udario-ga-automobil-iz-suprotnog-smjera-916271 Evo to vam je na toj relaciji Daruvar - Slatina, tj bolje rečeno Daruvar - Levinovac jer onda od tamo ima dva puta za Slatinu. Tako da ako znate ako se ikada nađete na ove dvije - tri relacije da tamo bolesno puno divljači ima

7 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
The Unforgiven kaže...
Lovci "zbrinuli" srnu, bila jadna ostala ležati i krvariti, pa se pridigla i pobjegla u obližnji šumarak, tamo ju je lovac našao...

Inače je pravilo da onaj koji upuca bira kaj bude uzeo, ostali rastrančiraju ostatke.

A ti si "upucao"...

Moj savjet ti je da uzmeš plećku 

 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 9:22 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Bome već stigao izvid, brzi su.

 

Naravno ne piše unutra sve što bi trebalo, al to je sad dalje između ovlaštenog i osiguranja da se dogovore, u pon već vozim auto na servis da skinu kompletno prednji dio dolje i vide koja je stvarna šteta.

 

Ak niš drugo ide dosta brže nego što sam očekivao, da sam išao preko HLS-a pitaj boga kad bi se išta pokrenulo, s tim da u tom slučaju ja plaćam servis, i onda mi oni isplate taj iznos natrag, mada kolko čitam iskustva treba ih ganjati dosta dugo da vidiš te pare.

 

Inače počinjem vjerojavati da se radi o ukletom autu, evo 4. godinu za redom aktiviram kasko... Kamen iz kamiona sa suprotne trake autoceste razbio šajbu, pa tuča, pa cura pogodila betonsku nisku ogradu na rikverc, eto sad ja srnu...

-
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema

bas sam prije 3 tjedna udario srnu. 

prosli ponedjeljak nam je HLS ponudio odredeni iznos. 

 

auto je ovaj tjedan bio u servisu i lakirer misli da nije dovoljno pa cemo sad ici na naknadni izvid štete.

 

ali sve u svemu brzo je bilo. 

 

ti ides preko kaska?

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2024 12:59 (zeryx).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice