VW Multivan?

poruka: 9
|
čitano: 1.298
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
suspendiran
offline
VW Multivan?

 

Nabrijao sam se da ga uzmem, stvarno prekrasno izgleda, ima 7 mjesta, fenomenalne mogućnosti definiranja pozicije sjedišta, izgleda kao camper, nije preogroman, izuzetno je skup.

Lagana chill vožnja vikendima. Za grad mi ne treba gotovo nikada.

 

Čekam da me netko uvjeri da je ovo vrlo loš izbor. Ne treba mi sigurno 7 mjesta (treba mi samo za vozača i za paseka  ), ali mi treba prostor povremeno. A sjedišta za onih 0.1% vremena kad budu trebala izvade se iz šupe i namontiraju.

Baš je super, srce kaže da, mozak kaže ne...

 

 

 

11 godina
online
VW Multivan?

što je tu prekrasno, izgleda kao cigla na kotačima 

al ljepota je, ofkors, u oku promatrača (ovom slučaju bauštelca) 

10 godina
suspendiran
offline
Re: VW Multivan?
picajzla0707 kaže...

što je tu prekrasno, izgleda kao cigla na kotačima 

al ljepota je, ofkors, u oku promatrača (ovom slučaju bauštelca) 

 

mogucnost prilagodbe, vrlo komotne voznje 6 putnika, kampiranje i spavanje, ili voznje masivnog namjestaja iz Ikee. Prosjecna potrosnja do 6 litara na otvorenoj cesti. Sve u dimenzijama veceg automobila kojeg cak i mozes parkirati na parkirno mjesto za automobil, ovisno o vlastitim sposobnostima. Meni je to vrlo sexy

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2024 13:26 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
11 godina
online
Re: VW Multivan?

to je nešto sasvim drugo, kao da kažeš da je auto prekrasan jer ima 50 litara veći prtljažnik od konkurencije

to su funkcionalnosti, ljepota je u obliku, dizajnu, a oblik cigle je sve samo ne prekrašan

 

EDIT

i još nešto... sam si s pesekom, a kupuješ kombi?

kupi si normalan auto, a kad ti povremeno zatreba kombi za prijevoz, relativno jeftino iznajmiš takvo što

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2024 13:36 (picajzla0707).
3 godine
offline
Re: VW Multivan?
Vozio sam nedavno stariji model, high line iz tamo neke 2010 nisam siguran za tocnu godinu, brutalno nesto iznutra i izvana! Izgledao je kao da je izasao iz salona i dan danas za to cudo se dobije sumanuta cifra. Ipak je to vw! Ovaj zgleda fantasticno uzimaj ak imas love i ne vodi brigu.😁
11 godina
online
Re: VW Multivan?
Boris grozni kaže...
... Ipak je to vw! 

 to je danas samo sinonim za pobjeć od auta, toliko su nekvalitetni da je to strašno

3 godine
offline
VW Multivan?

gledam sada na njuskalu, 2005.godiste drzi cijenu 15k eur wtf

3 godine
offline
Re: VW Multivan?
Petar hw kaže...

gledam sada na njuskalu, 2005.godiste drzi cijenu 15k eur wtf

Malo je proizvođača čija se auta voze dugo kao Vw. I to nekaj govori o nečemu da ne nabrajamo :)! Cijena je takva iz razloga jer za te novce konkurencija nema nista slicno zapravo je ni nemaju!

14 godina
offline
Re: VW Multivan?

Koje motore gledas?

Mislim da su oni imali one 2.0 bitdi motore koji nisu bili neka sreca bas. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice