Gibonni

poruka: 15
|
čitano: 2.206
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Gibonni

A Gibonni on je meni najdrazi pjevac u HR

Kaj mislite o njemu???

Ivan
16 godina
offline
Gibonni

Prije sam ga slušao....sada ne...

Evo neke zanimljive stranice o Gibonniju

http://gibonni.bloger.hr/

Ima čak i fan klub

Diskografija.com

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
16 godina
online
RE: Gibonni

uff.. samo "pretače" istu muziku s albuma na album. live album ovo, live album ono.. dosada.

15 godina
neaktivan
offline
Gibonni

Sve najbolje o Gibonniju,ziva legenda!

Njegove pjesme su za vjecnost...

Sto bi nase bake rekle nek nam je ziv i zdrav

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gibonni
Ivan EA kaže...

A Gibonni on je meni najdrazi pjevac u HR

Kaj mislite o njemu???

Kaj je to neka igrica??

he, he, he...

...a ja mislio da je ovo informatički forum!

ivek si je zabrijo!
AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
16 godina
neaktivan
offline
Gibonni

...hmm, gle zbilja na ovom forumu postoji tema o glazbi... nisam vidio!

AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gibonni
nixass kaže...

uff.. samo "pretače" istu muziku s albuma na album. live album ovo, live album ono.. dosada.

 Ovo nije točno! Nije stvar u ukusima jer ga ja ne slušam, ali poslušaj malo bolje njegove pjesme. On stvara umjetnost, a ne muziku. Možda je tebi dosadan, ali je definitivno najkvalitetniji hrvatski glazbenik, kantautor i pjevač koji je ikada postojao. Svaka mu čast!
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
16 godina
offline
RE: Gibonni
i_rambo_plache kaže...
nixass kaže...

uff.. samo "pretače" istu muziku s albuma na album. live album ovo, live album ono.. dosada.

 Ovo nije točno! Nije stvar u ukusima jer ga ja ne slušam, ali poslušaj malo bolje njegove pjesme. On stvara umjetnost, a ne muziku. Možda je tebi dosadan, ali je definitivno najkvalitetniji hrvatski glazbenik, kantautor i pjevač koji je ikada postojao. Svaka mu čast!
 Potpisujem. Puno ga slušam i mogu reć da se slažem s tobom.
Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
15 godina
offline
RE: Gibonni
TOMs kaže...

...hmm, gle zbilja na ovom forumu postoji tema o glazbi... nisam vidio!

 čovječeIznenađen

registriran si 10 mjeseci i tek si sad vidio da i postoje i teme o glazbi. ako nisi znao postoje i o automobilima, sportovima, filmovima itd Namigiva

registriran sam 8 tjedana, a znam više od tebeBelji se
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gibonni
jurluk kaže...
TOMs kaže...

...hmm, gle zbilja na ovom forumu postoji tema o glazbi... nisam vidio!

 čovječeIznenađen

registriran si 10 mjeseci i tek si sad vidio da i postoje i teme o glazbi. ako nisi znao postoje i o automobilima, sportovima, filmovima itd Namigiva

registriran sam 8 tjedana, a znam više od tebeBelji se
 a, kaj da ti velim... bug poznajem po informatici, tehnologiji itd, pa nisam vidio da je dolje na zadnjem mjestu i glazba!
AMD Athlon64 X2 Dual Core 3800+, ATI Radeon HD 2400S 512MB, 2GB RAM DDR2, 320HDD...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gibonni
TOMs kaže...
jurluk kaže...
TOMs kaže...

...hmm, gle zbilja na ovom forumu postoji tema o glazbi... nisam vidio!

 čovječeIznenađen

registriran si 10 mjeseci i tek si sad vidio da i postoje i teme o glazbi. ako nisi znao postoje i o automobilima, sportovima, filmovima itd Namigiva

registriran sam 8 tjedana, a znam više od tebeBelji se
 a, kaj da ti velim... bug poznajem po informatici, tehnologiji itd, pa nisam vidio da je dolje na zadnjem mjestu i glazba!
 E Toms, toms!!!!...Šutim
Ivan
16 godina
online
RE: Gibonni
i_rambo_plache kaže...
nixass kaže...

uff.. samo "pretače" istu muziku s albuma na album. live album ovo, live album ono.. dosada.

 Ovo nije točno! Nije stvar u ukusima jer ga ja ne slušam, ali poslušaj malo bolje njegove pjesme. On stvara umjetnost, a ne muziku. Možda je tebi dosadan, ali je definitivno najkvalitetniji hrvatski glazbenik, kantautor i pjevač koji je ikada postojao. Svaka mu čast!
 slažem se da ima par dobrih pjesmi, pogotovo dueta..
al već par godina nije snimio niš novo i samo "remixira" stvari.. meni dosadilo,.. jbg :D
15 godina
neaktivan
offline
Gibonni

Za mene je Gibo legenda!!! bio sam na dočeku nove kada je on nastupao!!! prehebeno!!!!!!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gibonni
nixass kaže...
 slažem se da ima par dobrih pjesmi, pogotovo dueta..
al već par godina nije snimio niš novo i samo "remixira" stvari.. meni dosadilo,.. jbg :D
 Pa ako nema šta za snimati bolje i da ne snima. Ne mora biti kao današnje zvijezde šoubiznisa pa da snima svakakva sranja samo zbog love.
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
16 godina
offline
Gibonni

Pa i ne snima! Razmak između albuma mu je u prosjeku 3 god.

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice