Olympus sp 350

poruka: 3
|
čitano: 2.158
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
olympus sp 350

Imam priliku kupiti novi u dućanu za 1000 kn. Znam da je stariji model, ali sam čuo dosta o njemu kao dobrom, pa molim još i vaše mišljenje. Nije mi jasna baterija CRV 3-ispada da je to jedna baterija koja se baca kad se isprazni, ali izgleda da se mogu staviti i dvije AA punjive baterije? Je li možda bio test u nekom bugu? Hvala i pozdrav, Poco.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: olympus sp 350
poco kaže...

Imam priliku kupiti novi u dućanu za 1000 kn. Znam da je stariji model, ali sam čuo dosta o njemu kao dobrom, pa molim još i vaše mišljenje. Nije mi jasna baterija CRV 3-ispada da je to jedna baterija koja se baca kad se isprazni, ali izgleda da se mogu staviti i dvije AA punjive baterije? Je li možda bio test u nekom bugu? Hvala i pozdrav, Poco.

 kompakti već neko vrijeme nisu moje područje, ali ovaj po specifikacijama izgleda kao čisto pristojan foić. ima full manualne kontrole blende i ekspozicije, što je jako dobra stvar, ne moraš sve prepustiti automatici. objektiv izgleda korektno, potpuno unutar standarda klase, po ničemu nije loš.

CR-V3 je li-ion baterija koja je jednokratna, dimenzijama su to u biti dvije AA spojene plastičnim omotom. na tržištu postoje i punjive CR-V3 baterije nezavisnih proizvođača.
i da, umjeto jedne CR-V3 uredno stanu dvije obične AA. mogu biti i NiMH punjive, recimo Eneloop/Sanyo, kao primjer možda najboljih punjivih AA baterija koje možeš kupiti kod nas.

jel bio test u bugu, nemam pojma.
ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
neaktivan
offline
RE: olympus sp 350

Zahvaljujem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice