Pomoć u izboru digitalnog fotoaparata

poruka: 36
|
čitano: 15.352
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć u izboru digitalnog fotoaparata

Ja ti imam trenutno Sony Cyber-shot DSC W90 i zadovoljan sam poprilično sa slikama. Čini mi se da mu je cijena oko 1200kn sada. Uspoređivao sam slike sa  Canon Digital IXUS 70 za kojeg su govorili mi tada da je mašina, ali sam sa ovim bio ipak zadovoljniji sa kvalitetom slike i sa cijenom.

15 godina
online
Pomoć u izboru digitalnog fotoaparata
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.12.2008 20:43 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć u izboru digitalnog fotoaparata

forumska arheologija :D

 

SX1IS nije loš raw-kompakt, ali za tu lovu se da nabaviti novi SLR, pa ti vidi jel ti treba 20× zoom na tužnoj optici i jadnom senzoru ili je bolje kupiti pošteni SLR (može i rabljeni + pokoji stariji objektiv).

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
15 godina
offline
Pomoć u izboru digitalnog fotoaparata

Da... ovi dsl like aparati sa objektivima zooma 20x su nista... preuzak objektiv, premali senzor, premali otvor blende...

 

Da ne nabrajam dalje...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć u izboru digitalnog fotoaparata

no dobro, ajde, za nekog kome je jedino bitno uslikati kakvu sliku obitelji na proslavi rođendana, frendove na kakvom tulumu, kakvu standardnu neinventivnu fotku lijepog krajolika, za nekog kome je kvaliteta fotke manje bitna, ili jednostavno ne zna i ne zanima ga fotografija, kompakti su potpuno zadovoljavajući.

 

osobno bi radije slikao sa holgom, hehe. :D

ea mel tation dignissim theophrastus. inani aperiam inciderint an pri. ut ius nulla quodsi corpora. aliquid vocibus.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Pomoć u izboru digitalnog fotoaparata

Razmisli o Pentax s10 jeftin i dobar

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice