3Ds Max tutorijali

poruka: 8
|
čitano: 3.996
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
3Ds Max tutorijali

Ljudi ovako mene interesira da li netko ima kakav link za download free tutova za 3ds max? ako da molim vas da mi ih postate., gledao sam po googlu ali tamo ih nadjem na tisuce a ja sam totalna njubara i treba mi od pocetka totalnog, i to po mogucnosti po redu.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3Ds Max tutorijali

Vidi najmanji problem ti je otici na neki popularni torrent i skinuti tonu tutoriala za bilo sta, kamoli ne za 3dsMax.

 

Ali evo ti bolji savjet. Idi u knjizaru i za najvise 200 kuna kupi si neku dobru knjigu o tom programu, uz

koju ces vjerovatno dobiti i koristan cd.

 

Neka ti to bude pocetak!

A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: 3Ds Max tutorijali
!mpact35 kaže...

Vidi najmanji problem ti je otici na neki popularni torrent i skinuti tonu tutoriala za bilo sta, kamoli ne za 3dsMax.

 

Ali evo ti bolji savjet. Idi u knjizaru i za najvise 200 kuna kupi si neku dobru knjigu o tom programu, uz

koju ces vjerovatno dobiti i koristan cd.

 

Neka ti to bude pocetak!

zar mislis da je to bolje od poredanih video tutova? razmislit cu. thy anyway...

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2009 23:35 (Matatata krele od zanata).
15 godina
neaktivan
offline
RE: 3Ds Max tutorijali

Ne shvaćam baš; pa zar u max-u pod help nema tutorials?

14 godina
neaktivan
offline
3Ds Max tutorijali

A i to sto kazes. Ja nisam znao za to, samo sam mu preporucio knjigu. Et' imas i to.

A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2009 23:47 (!mpact35).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
3Ds Max tutorijali

mislio sam nesto tipa vodica za uppoznavanje s 3ds maxom al ok. ono prvo funkcije osnovne pa praksa, pa napred nije pa praksa,...

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3Ds Max tutorijali

Pogledaš par videa na you tubu i stvar rješena..........ja sam tak počeo i ev radim već dvije god. i super mi ide............( https://www.youtube.com/watch?v=OAkdri5irtY - jedan od mojih radova u maxu) ......... Sretno!

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2009 13:58 (nido).
16 godina
neaktivan
offline
RE: 3Ds Max tutorijali

Ah ti helpovi.

Danas ima ugodnijih rješenja.

Ne znam kaj da napišem !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice