Xiaomi 13T/13T Pro

poruka: 141
|
čitano: 44.484
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 mjeseci
neaktivan
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Xiaomi je danas najavio Xiaomi 13T/13T Pro koji će imati 4 android ažuiranja

 

Xiaomi 13T (650 eura)

 

Xiaomi 13T Pro (899 eura)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2023 18:27 (Witcher94).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Da li su riješili problem sa proximity senzorom u ovim modelima?

 

Jeli kupio netko da zna reći?

 

Pitam za Xiaomi 13T Pro

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Pozdrav,

 

ja ti za Xiaomi 13T mogu reći da radi uredno i proximity kao i notifikacije. I ne samo to nego mi je ovo 4-ti xiaomi, a na zadnja 3 uvijek ista priča oko proximityja i notifikacija. Krenulo je dok sam imao Mi MAX 3, pa se nastavilo sa Poco F2 Pro i sad opet isto sa 13T... ni na jednom nisam iskusio niti jedan od ova dva problema. Te priče valjda po defaultu dođu skupa s pričama o kineskom bloatweru čim izađe novi Xiaomi...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2023 19:27 (Corto_1973).
7 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Mi doma imamo Xiaomi 10T i 10t Pro i oboje imaju veliki problem sa proximity senzorom, tj. nema ga i kad god pričaš na mobu redovno upalis sto klinaca.

 

Naravno nema lijeka za to, ali i kako sam čitao i neki noviji modeli su imali problema sa istim.

U svakom slučaju se želim osigurati prije kupnje, jer osim toga mobiteli su odlični za te novce.

 

7 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Ja sam uzeo 13t, zasad nisam vidio problem s proximity senzorom, na prethodnom 11 lite 5g mi se povremeno događalo, na ovom još nije

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

13t pro ima fizički proximity senzor:

 

https://mob.hr/xiaomi-13t-i-13t-pro-budget-flagshipi-recenzija

 

"Prvih par dana sam imao problema s proximity senzorom na 13T Pro modelu, nešto što nisam imao paralelno na običnom 13T, ali i to je riješeno s updateom. Proximity senzor fizički postoji i sada nakon posljednje nadogradnje radi savršeno, tako da ćete biti zadovoljni s tim."

 

lp

bunch
12 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Jedina zamjerka je vibra - držim telefon u ruci u trenutku poziva i gotovo ju ne osjetim. Navodno slabu vibru je još zadnji MIUI update dodatno oslabio...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2023 14:11 (Corto_1973).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Pozdrav svima, dali je netko upoznat sto je sa ovom ponudom ht-a Xiaomi 13T za cca 7 eura mjesecno+tarifa??


Mobitel je u A1 59 eura odmah + 20eura mjesecno+tarifa? u slobodnoj prodaji je 519 eura u vecini trgovina?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Ako misliš uzeti tu tarifu, to je odlična cijena za 13T

Moj PC  
0 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Cijena je nerealno niska.. bas mi je nejasno dali je u pitanju nekakva pogreška? svakako narucio sam pa cu vidit uskoro :D ... tarifu koristim svakako.. i kad nisam pod ugovorom tako da mi to dode na isto... a dati jos 7€ mj za takav mobitel mi se cini no brainer...

12 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Stvarno čudno. Ispada im skuplji Redmi Note 12... 13T Pro verzija skuplja 30 eura mjesečno, dakle preko 700 eura razlike u 2 godine... Greška, sigurno...
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

I meni se tako cini.. nema nikakvog smisla.. ali eto narucio sam ga pa cu vidit sto ce se desit.. i naravno javim ovdje

 

UPDATE: U razgovoru sa njihovom korisnickom podrskom putem web stranice. Agent mi potvrduje cijenu uredaja od 6.65 eura mjesecno + L tarifa. Eto ako nista imam i pisani dokaz :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.11.2023 19:21 (Dalton_1).
13 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Dalton_1 kaže...

I meni se tako cini.. nema nikakvog smisla.. ali eto narucio sam ga pa cu vidit sto ce se desit.. i naravno javim ovdje

 

UPDATE: U razgovoru sa njihovom korisnickom podrskom putem web stranice. Agent mi potvrduje cijenu uredaja od 6.65 eura mjesecno + L tarifa. Eto ako nista imam i pisani dokaz :D

 Jesi imao prije preplatu u t mobile 

Who bolan cares
14 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

eh kad bi se mogao uzeti samo mobac bez tarife :D Tarifa je faking 23 eura, sad sam na bonbonu za 6.5e

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

naručio i ja

 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Corto_1973 kaže...
Jedina zamjerka je vibra - držim telefon u ruci u trenutku poziva i gotovo ju ne osjetim. Navodno slabu vibru je još zadnji MIUI update dodatno oslabio...

 jesi li pokušao pojačati u postavkama? mislim da je pod haptic feedback.

14 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

13T - Njemacki ebay, 467e s dostavom do njemacke, ako imate tamo nekog eventualno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Evo i sluzbeno je akcija stavljena.. a danas su me i zvali i potvrdili... stize novi Xiaomi za 7 eura/mj :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Moj dolazi sutra
Who bolan cares
10 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Kak ide to prebacivanje tocno ? Trenutno sam na bonbonu (bez ugovorne obveze) i uzeo bi L i magenta1 ponudu, samo popunim sve i uz uredjaj bude dosla i nova kartica sa istim brojem jel ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

Bogami brzo :D jesi imo ti pretplatu vec na tcomu? ja nisam prelazim sa drugog operatera

2 godine
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2023 6:44 (Dalton_1).
13 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
Dalton_1 kaže...

Bogami brzo :D jesi imo ti pretplatu vec na tcomu? ja nisam prelazim sa drugog operatera

 Ček 7€ mobitel + tarifa?

Koja je pobogu to tarifa?

14 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

link ovdje imas sve pa si pogledaj tarife

 

 

7 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

 

HT snizio cijenu 73% u čemu je fora da nisu sa falinkama , ja ne mogu uzeti jer imam još 9 mj. ugovor sa popustom inače je povoljno kome treba tarifa pogotovo je naj. Unlimited .

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro

nisam imao pretplatu, ja sam sa bonova prešao na tarifu,,, mada iz web shopa mi nisu poslali novu karticu a na staroj sam još uvijek na bonovima

Who bolan cares
13 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
hahhaajaads kaže...

Kak ide to prebacivanje tocno ? Trenutno sam na bonbonu (bez ugovorne obveze) i uzeo bi L i magenta1 ponudu, samo popunim sve i uz uredjaj bude dosla i nova kartica sa istim brojem jel ?

 Odeš na web shop (ili t com centar) i kažeš im da se želiš prebaciti sa bonova na pretplatu,, i to je to

Who bolan cares
13 godina
offline
Xiaomi 13T/13T Pro

Ponuda mobitela je super, ali najmanja tarifa im je 20ak eura što je pljačka za uključenih 10gb.

Moj PC  
0 1 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
sinkee kaže...

Ponuda mobitela je super, ali najmanja tarifa im je 20ak eura što je pljačka za uključenih 10gb.

 Ja sam za ravnih 20 eura dobio 30GB i 6000 minuta, zbog povezivanja u Mangeta1 fiksnu liniju. Mobitel me izašao za 160 eura. To je za mene bingo.

15 godina
offline
Re: Xiaomi 13T/13T Pro
sinkee kaže...

Ponuda mobitela je super, ali najmanja tarifa im je 20ak eura što je pljačka za uključenih 10gb.

 23 eura je 30gb i hrpa minuta.. neznam kaj ti gledaš...

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice