Polaganje MSCA crtifikata

poruka: 5
|
čitano: 2.376
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Polaganje MSCA crtifikata

Zanima me dali je problem položiti pristupni ispit (preduvjet znanja) za upis akademije? Upisao bi akademiju al nebi htio da ispucam bez veze mogućnost polaganja pristupnog ispita jer se može polagati samo jednom (za MCSA)... Može li mi tko reći što se pojavljuje na ispitima. Mislim nisam tip ''Naštrebaj pa položi'' već više uz teoriju i dobra praksa. Vidio sam naprimjer na algebrinoj stranici općenito rečeno što se traži na pristupnom ispitu al zanima me koliko se ide u detalje jer o svemu tome znam općenito nešto bolje nešto lošije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Polaganje MSCA crtifikata

Očisti si inbox ili omogući privatne poruke da ti mogu odgovoriti na PM.

 

Usput da ti pokušam odgovoriti na topic.. Ono što sam ja vidio za pristupni ispit mislim kod Cisca je baš općenito znanje. Brijem da se to ne razlikuje puno.

Ako se baviš ovako u fušu popravljenjem kompova, ne bi trebao imati većih problema..

Evo jedno pitanje iz glave...

 Koja je ispravna IP adresa od navedenih:

- 321.232.231.1

- 123.232.345.1

- 172.178.2.1

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Polaganje MSCA crtifikata
Skyline kaže...

 

Evo jedno pitanje iz glave...

 Koja je ispravna IP adresa od navedenih:

- 321.232.231.1

- 123.232.345.1

- 172.178.2.1

 

 

 Dobro sad, nije valjda da su pitanja za MCSA bas takva? Ovakvo pitanje ja dajem mojim polaznicima osnovnog ECDL-a :-)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Polaganje MSCA crtifikata

za predispit ti pojma nemam al ako išta radiš da je vezano uz tu tematiku onda ti se ne isplati upisivat akademiju osim ako nemaš poslodavca koji ima para za potrošit prije kraja godine......

 

 

kod mene normalno radi.....
14 godina
neaktivan
offline
Polaganje MSCA crtifikata

dali ide netko na predavanje za MCSE u zagreb koje pocima 22-23.12.2009.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice