TVZ - smjer informatički dizajn, je li valja što?

poruka: 4
|
čitano: 14.181
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
TVZ - smjer informatički dizajn, je li valja što?

Mlađa sestra mi namjerava upisati ovaj smjer na spomenutom fakultetu. Ove godine završava srednju školu: grafičar - dizajner multimedijalnih sadržaja, pa bi nastavila školovanje na ovom faksu. Je li ima koga ovdje da je pohađao ovaj smjer ili barem faks. Koliko je priznato ovo veleučilište pri zapošljavanju? Molim vas, pišite o svojim iskustvima, pozitivnim i negativnim stranama i sl.

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.2.2009 19:03 (manic).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TVZ - smjer informatički dizajn, je li valja što?

neznam kolko su priznata veleucilista uopce u HR, osobno mislim da bi bilo svakome bolje da upise sveuciliste

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TVZ - smjer informatički dizajn, je li valja š

sad ti je isti drek kad su svi bakalari nakon 3 godine. nek ide, fax je relativno lagan. prostor koji imaju je banana ali sva sreća da kod njih imamo minimalno predavanja. profesori su dobri na informatici, izbjeći ćeš par žešćih debila.. ak se primi posla, ništa extra, završit će u roku

15 godina
neaktivan
offline
TVZ - smjer informatički dizajn, je li valja što?

da se malo pohvalim,danas sam sluzbeno primio svoj indeks u ruke i posto student TVZ-a smijer informatika..hehe brucoš =P...i mislimd a cu uzet informaticki dizajn jer mi se nekako cini najprikladnijim s obzirom na to sto me zanima a imam podosta predznanja iz htmla,xhtmla,css-a,jave,nesto malo phpa i tako toga =)

"For me, magic is dead, I am the Illuzionist!"
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 21:18 (Ner0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice