Kako pokrenut zvučnike 5.1 na PS3

poruka: 7
|
čitano: 5.402
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
K ako pokrenut zvučnike 5.1 na ps3.
pitanje

  kako da spojim zvučnike Genius SW-HF5.1 5000 , da mi rade na ps3 , prije kad sam imao tv sd rezolucije, sam spojio preko dvd-a i jednog kabla koji sam kupio u algoritmu, pomogao mi je i jedan prijatelj, i radili su, sad kad imam taj lcd nemam blage kako da to spojim,da mi se čuju ps3 igre, dali mi treba opet neki novi kabel. Dali sad mogu nekako iskoristiti za zvuk, digitalni optički izlaz sa ps3. Pošto lcd ima ulaz za dig. optički, al nema Genius. Baš nemam poima kako da to izvedem. Sad mi jedino tv(max tv) ima zvuk na kućnom kinu, niti dvd mi se ne čuje . Probao sam prebacivat te kablove i neće.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Može netko objasnit

RTFM

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako pokrenut zvučnike 5.1 na PS3

čemo riješit rade. si napkon skužio da su    zvučnici super.

ti je uspio onaj frend ih spojit na komp?

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako pokrenut zvučnike 5.1 na PS3

Nikako.

bar ne onako kako bi ti želio. PS3 će isfurati 5.1 zvuk samo preko optičkog izlaza i preko HDMI konektora.

Ako spojiš obične RCA ( crveni i bijeli ) konektore na zvučnike dobit češ 2.1 zvuk ( ako si sretan radit će ti svi zvučnici ali ti to neće biti pravi 5.1 signal/zvuk )

The bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2008 21:47 (Flagburner).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako pokrenut zvučnike 5.1 na PS3
autorov komentar
Flagburner kaže...

Nikako.

bar ne onako kako bi ti želio. PS3 će isfurati 5.1 zvuk samo preko optičkog izlaza i preko HDMI konektora.

Ako spojiš obične RCA ( crveni i bijeli ) konektore na zvučnike dobit češ 2.1 zvuk ( ako si sretan radit će ti svi zvučnici ali ti to neće biti pravi 5.1 signal/zvuk )

 Da toga sam se i ja bojao da negdje falim, zato i jesam sumnjao da je to ikako i moguće. Razbijao sam glavu dali ima neko riješenje. Pošto taj genius, nema optički ulaz, što se tiče njega, neki skuplji zvučnici imaju. Neznam eventualno ako ima neki kabel koji to može pohvatati, ma bilo bi dobro da se čuju bilo kako (bolje išta nego ništa).
15 godina
neaktivan
offline
Kako pokrenut zvučnike 5.1 na PS3

Nekakav kabel/adapter za optički-RCA ne postoji, znaći jedino ćeš moći iskoristiti onaj kabel što si dobio sa konzolom i spojiti stereo ( znaći onaj crveni i bijeli ) na svoje zvučnike.

Možeš si jedino kupiti produžni za RCA tako da komotno spojiš kabel na TV i na zvučnike

The bird of the Hermes is my name, eating my wings to make me tame
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2008 10:52 (Flagburner).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako pokrenut zvučnike 5.1 na PS3

Ja sam spojio ps3 na 5.1 zvučnike preko bijelog i crvenog kabla jer sam dobio neki adapter uz zvučnike.

Samo nemam onaj optički priključak :-(

Ako netko zna dali ima neki adapter da se kupi za taj optički priključak.

Ako se to može tako.

Imam ove zvučnike http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=9987

Ja mislim da su to ti.

Ako mi netko može pomoći.

Hvala!

Ps3 and Psp owner Pričajte šta hoćete ali ps3 je legenda!
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2009 14:40 (gamer5494).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice