Koliko se dugo može igrati Xbox 360

poruka: 11
|
čitano: 4.357
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koliko se dugo može igrati Xbox 360

Zanima me koliko se može igrati xbox 360 koliko je preporučljivo da se igra sati

http://marijowebzone.topgoo.net/index.htm
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koliko se dugo može igrati Xbox 360

Ja igram u prosjeku 2 x po 40min dnevno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koliko se dugo može igrati Xbox 360
Austin Powers kaže...

Zanima me koliko se može igrati xbox 360 koliko je preporučljivo da se igra sati

 Zavisi o igri, ne o konzoli/PC-u
Ak ti se igra sviđa, igrat ćeš više, ak ne, igrat ćeš manje...
Neka restrikcija mora postojati, nisi valjda freak koji igra dan i noć-to nije zdravo!
U najboljem dobu svog gaminga, najviše (najduže dnevno) sam igral Civilization 4, HoMM 5, LOTR:ROWK i Virtua Tennis 3 na PC-u i Gran Turismo 2 te Tekken 3 na plejki, GRID ne moram posebno spominjati ali zaostaje za navedenom četvorkom (na PC-u)
Nije to zdravo i sad igram čist malo, max sat-dva, zapravo, nemam baš neke volje
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
neaktivan
offline
Koliko se dugo može igrati Xbox 360

ne razumijem pitanje... jel to kao, koliko možeš igrat prije nego što se pregrije/bloka ili? ako je, onda cijeli dan. evo, fallout 3 igramo naizmjence ja i brat po 6-7 sati odmor, ponovi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko se dugo može igrati Xbox 360

Trebo si pojasnit malo pitanje dobro ti Armor kaže kak ti se igra sviđa tolko ćeš ju igrat,a ak ipak misliš kolko se može igrat da se ne zagrije preporučljivo bi bilo igrat oko 3 sata najviše .Ali ta tvrdnja ne mora bit točna,možeš ti i duže igrat al onda kupi onaj vent. kaj se stavlja odozada.

92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koliko se dugo može igrati Xbox 360

AA sve ovisi o igrici.....npr sve nastavke COD-a sam jako dugo(5 sati dnevno) igrao a ovo ostalo po sat vremena tak nesto....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koliko se dugo može igrati Xbox 360

istina. sve ovisi o tome koliko ti se igra sviđa. Ja Dark sector znam igrat i po 5 sati u komadu pa promjenim na neš drugo npr Left 4 dead. hehe. preporučljivo ti je da igraš kratko u više serija s tim da makar u igri dođeš do makar 2 chackpoynta (ovisi koliko je to dugo; ili pola sata ili 2 sata ;)) pa malo odmori pa opet rokaj, predugo igranje može dovesti do grčenja i la bla bla. tebi kako odgovara jer tako i ja radim. hehe

Pozdrav ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koliko se dugo može igrati Xbox 360

Njega zanima vjerojatno kvarenje konzole pa je u tom smjeru upuceno pitanje....

 

madafaka
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se dugo može igrati Xbox 360

Snimi igru na HDD i onda igraj kolko hoćeš , zato što onda igra ne očitava sa dvd dl nego sa hdd pa se ne zagrijava

15 godina
neaktivan
offline
Koliko se dugo može igrati Xbox 360

ako se igra više od 6 sati dnevno bez ventilatora za pola godina če ti oslabiti laser ili možda i zakazati

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko se dugo može igrati Xbox 360
gamer2400 kaže...

ako se igra više od 6 sati dnevno bez ventilatora za pola godina če ti oslabiti laser ili možda i zakazati

 Kakve veze ventilator ima sa laserom? hm ,može se pojavit rrod bez ventilatora kod starijih modela.. kod novih modela je postotak kvarova zanemariv.. ali i za rrod ima rješenje http://webshop.sophoslab.hr/?usluge-i-servis/11/servis-xbox360--rrod-e74-3x-crvene-led/1 tako da možeš slobodno raspalit po boxu...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice