Nintendo DS 2

poruka: 33
|
čitano: 6.765
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nintendo DS 2
nick kaže...

ja jos uvijek mislim da je dsi bolji, ove su slike samo cista nagadjanja kao, i ipodphone(da,ipodphone...logika,haloo?)

 ljudi razmite iphone je mobitel nintendo ds i sony psp su konzole. Znate razlku?
15 godina
offline
RE: Nintendo Ds 2
Mitch kaže...
Independent kaže...
Mitch kaže...
Shady kaže...
Axlus kaže...

Baš me zanima hoće li Nintendo napraviti DS 2 kako bi konkurirao Iphone-u?

 Nintendo nije mobitel da bi konkurirao iphone-u... to ti je isto kao da sad kažeš baš me zanima hoće li Sony napraviti Playstation Portable 2 da bi konkurirao iphone-u... Viče
 Već ga je napravio
 

Ak je to psp2 ja si spomenik dignem. To je cisti uradak u photoshopu od nekog psp fana.
Sony je najavio kako namjerava izdati psp4000, tj remake trenutne konzole, znaci samo drugaciji izgled i mozda bolji ekran. Karakteristike ostaju iste. Navodno bi screen trebao biti na slide. Evo kako vise manje bi trebao izgledati ( ovo je isto photoshop ali bi trebao sliciti novom remakeu psp-a)


 a kak je onda slika skinuta sa sonyeve stranice ?

P.S PSP 2 je već bio i na sajmu
 

Ajde molim te ako si vec toliko pametan i ako izbacujes takve gluposti daj link gdje je ta slika na sonyjevoj stranici. PSP4000 je samo najavljen, nikakve slike jos nisu izasle tako da ne pricaj gluposti. Ovo je uradak jednog psp fana u photoshopu jos od prije god dana.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nintendo DS 2
gamer2400 kaže...
nick kaže...

ja jos uvijek mislim da je dsi bolji, ove su slike samo cista nagadjanja kao, i ipodphone(da,ipodphone...logika,haloo?)

  ljudi razmite iphone je mobitel nintendo ds i sony psp su konzole. Znate razlku?
ma da,ali tu ne raspravljamo o tome kak je iphone bolji jer mozes zivkat ljude,nego da li je bolji kao platforma za razvoj igara...duh?lol...XD
djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice