PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.804.583
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Jel vama dosla ponuda za popust u SD?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Eno ga, navalite... PS4 Pro u SD-u za 2.499 kn...

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Playstation VR je u SD suludo snižen na 1.599 kn od 24.11.-27.11.2017.

 

Gran Turismo Sport Special Edition PS4 - 299 kn od 23.11.-27.11.2017.

 

Horizon Zero Dawn - 149kn od 23.11.-27.11.2017.

 

Nioh - 149kn od 23.11.-27.11.2017.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 9:28 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

Playstation VR je u SD suludo snižen na 1.599 kn od 24.11.-27.11.2017.

 

Gran Turismo Sport Special Edition PS4 - 299 kn od 23.11.-27.11.2017.

 

Horizon Zero Dawn - 249kn od 23.11.-27.11.2017.

 

Nioh - 149kn od 23.11.-27.11.2017.

 

 Meni pise da je horizon 149 kn.

 

Cijena za vr je bolesno dobra.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 9:26 (Tututuru).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Playstation VR je u SD suludo snižen na 1.599 kn od 24.11.-27.11.2017.

 

Gran Turismo Sport Special Edition PS4 - 299 kn od 23.11.-27.11.2017.

 

Horizon Zero Dawn - 249kn od 23.11.-27.11.2017.

 

Nioh - 149kn od 23.11.-27.11.2017.

 

 Meni pise da je horizon 149 kn.

 

Cijena za vr je bolesno dobra.

Je krivo su napisali na stranici, sa strane desno piše da je za Black friday cijena 149kn.

11 godina
offline
PlayStation 4

Ja cu uzeti VR 100%. Ali sad me zanima ima ova akcija od 1600kn u kojoj dobijes samo VR i to je to. Znaci kupis VR za 1600kn i nemres nista igrat. Ova akcija od 2499kn dobijes VR,GT sport,worlds,cameru.

 

Jos imam i kod od 10% tak da me to ispadne 2250kn sto mislim da je odlicna ponuda i to uzimam 😊

PSN:Tomislav025
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Ja cu uzeti VR 100%. Ali sad me zanima ima ova akcija od 1600kn u kojoj dobijes samo VR i to je to. Znaci kupis VR za 1600kn i nemres nista igrat. Ova akcija od 2499kn dobijes VR,GT sport,worlds,cameru.

 

Jos imam i kod od 10% tak da me to ispadne 2250kn sto mislim da je odlicna ponuda i to uzimam 😊

Dosta igara za VR su u SD snižene i to brutalno povodom Black friday-a - LINK

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Dobra je cijena za PSVR, samo treba još kupiti i kameru.

 

I pripazite da ne kupite stariju verziju PSVR naočala, koja nema HDR passthrough. Možda se rješavaju starih zaliha.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 10:05 (DeniZg).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Dobra je cijena za PSVR, samo treba još kupiti i kameru.

 

I pripazite da ne kupite stariju verziju PSVR naočala, koja nema HDR passthrough. Možda se rješavaju starih zaliha.

 Sad si mi dao misliti. Kak da ja sad znam koji VR oni prodaju. Kolko sam uspio procitati ovaj sa HDR ima ugradene slusalice u sebe i nema na kablu kontroler za pojacavanje,stisavanje i power.

 

 

PSN:Tomislav025
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Playstation VR je u SD suludo snižen na 1.599 kn od 24.11.-27.11.2017.

 

Gran Turismo Sport Special Edition PS4 - 299 kn od 23.11.-27.11.2017.

 

Horizon Zero Dawn - 249kn od 23.11.-27.11.2017.

 

Nioh - 149kn od 23.11.-27.11.2017.

 

 Meni pise da je horizon 149 kn.

 

Cijena za vr je bolesno dobra.

 https://www.sancta-domenica.hr/Stranica.aspx?page=BlackFriday-Only-On-Playstation

 

Ovdje kad se klikne na Horizon pise 249kn.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ 

 https://www.sancta-domenica.hr/Stranica.aspx?page=BlackFriday-Only-On-Playstation

 

Ovdje kad se klikne na Horizon pise 249kn.

 

 

omomomomoomm kaže...
DeniZg kaže...

Dobra je cijena za PSVR, samo treba još kupiti i kameru.

 

I pripazite da ne kupite stariju verziju PSVR naočala, koja nema HDR passthrough. Možda se rješavaju starih zaliha.

 Sad si mi dao misliti. Kak da ja sad znam koji VR oni prodaju. Kolko sam uspio procitati ovaj sa HDR ima ugradene slusalice u sebe i nema na kablu kontroler za pojacavanje,stisavanje i power.

 

 

 

 The previous PS VR’s model number is CUH-ZVR1, and the new PS VR’s model number is CUH-ZVR2. Also, the product image on the packaging will be updated to show changes on the new model, like the integrated headphones on the VR headset

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 10:41 (Tututuru).
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Meni piše 149
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DrFriks kaže...
Meni piše 149

 Klikni na kupi pa onda pokaži cijenu u košarici!

Što nisu ovo narandžasto cijene od 23.11.2017

15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Dobra je cijena za PSVR, samo treba još kupiti i kameru.

 

I pripazite da ne kupite stariju verziju PSVR naočala, koja nema HDR passthrough. Možda se rješavaju starih zaliha.

 

Kamera i je u paketu za 2.499kn.

Ja vjerujem da tu i prodaju. Ako bih i kupio čekao bih svakako novu.

Čisto sumnjam da imaju već novi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 11:01 (Bitanga).
12 godina
offline
PlayStation 4

Prerano stavljate stvari u košaru :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Kad malo bolje razmislim neznam zasto se uopce zivciram ak ima taj VR HDR ili nema takionak imam onu prvu konzolu sto je dosla kod nas jos sam i preorder napravio bio.

 

Nista uzet cu sad onaj bundle VR za 2250kn pa kud puklo da puklo, previse sam zabrijao na to da bi sad odustao.

 

Kupit cu preko web shopa recite mi imate iskustva sa njihovom dostavom i koliko im dana od kupnje treba da dostave? zivim u zagorju ako to sta znaci.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Kad malo bolje razmislim neznam zasto se uopce zivciram ak ima taj VR HDR ili nema takionak imam onu prvu konzolu sto je dosla kod nas jos sam i preorder napravio bio.

 

Nista uzet cu sad onaj bundle VR za 2250kn pa kud puklo da puklo, previse sam zabrijao na to da bi sad odustao.

 

Kupit cu preko web shopa recite mi imate iskustva sa njihovom dostavom i koliko im dana od kupnje treba da dostave? zivim u zagorju ako to sta znaci.

 Jel se to isplati uzimat za par igara koje to podržavaju.

Ja sam probao u Linksu kad je bilo izloženo to mi uopće nije neka stvar koju bi često koristio, a opet možda sam u krivu.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
omomomomoomm kaže...

Kad malo bolje razmislim neznam zasto se uopce zivciram ak ima taj VR HDR ili nema takionak imam onu prvu konzolu sto je dosla kod nas jos sam i preorder napravio bio.

 

Nista uzet cu sad onaj bundle VR za 2250kn pa kud puklo da puklo, previse sam zabrijao na to da bi sad odustao.

 

Kupit cu preko web shopa recite mi imate iskustva sa njihovom dostavom i koliko im dana od kupnje treba da dostave? zivim u zagorju ako to sta znaci.

 Jel se to isplati uzimat za par igara koje to podržavaju.

Ja sam probao u Linksu kad je bilo izloženo to mi uopće nije neka stvar koju bi često koristio, a opet možda sam u krivu.

 

Sve ovisi o tome dal ti uzrokuje motion sickness jako, malo ili ništa. :-)

Meni je muka iste sekunde čim se počneš pomicati i moram ga skinut da se ne skljokam.

Bio bi mi brutalno zanimljiv za neke svemirske simulacije, al s obzirom na rezoluciju je neupotrebljivo. Utrke auta su mi instant nesvjestica :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 11:17 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Od ozbiljnijih igara imaš Resident Evil 7, Skyrim VR, razne vožnje (GT, Dirt, Driveclub) i uskoro Fallout 4 VR (samo na HTC Vive).

Igre koje nisu VR, možeš igrati u Cinema modu, pa ti izgleda kao da sjediš u kinu i igraš igru (slabija je rezolucija pa je malo mutnije nego na telki).

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 11:29 (DeniZg).
11 godina
offline
PlayStation 4

Dobro da citam ovaj forum jer se da dosta korisnoga procitati. Na bolovanju sam jos danas pa cu si uzeti vremena i malo prosurfati po forumima i youtubeu pa onda odluciti akcija traje do 27 tak da imam vremena. 

 

Problem je jedino kaj sam ja po prirodi jako nestrpljiv i kad na nekaj zabrijem to mora biti doma pa makar nema smisla i sjebem lovu samo tak, pisali smo o tome prije par strana :)

PSN:Tomislav025
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Dobro da citam ovaj forum jer se da dosta korisnoga procitati. Na bolovanju sam jos danas pa cu si uzeti vremena i malo prosurfati po forumima i youtubeu pa onda odluciti akcija traje do 27 tak da imam vremena. 

 

Problem je jedino kaj sam ja po prirodi jako nestrpljiv i kad na nekaj zabrijem to mora biti doma pa makar nema smisla i sjebem lovu samo tak, pisali smo o tome prije par strana :)

U petak 24. imaju i dodatni kod za popust "mastercard" , pa probajte i to aktivirati.

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 11:27 (Chaky).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
omomomomoomm kaže...

Dobro da citam ovaj forum jer se da dosta korisnoga procitati. Na bolovanju sam jos danas pa cu si uzeti vremena i malo prosurfati po forumima i youtubeu pa onda odluciti akcija traje do 27 tak da imam vremena. 

 

Problem je jedino kaj sam ja po prirodi jako nestrpljiv i kad na nekaj zabrijem to mora biti doma pa makar nema smisla i sjebem lovu samo tak, pisali smo o tome prije par strana :)

U petak 24. imaju i dodatni kod za popust "mastercard" , pa probajte i to aktivirati.

 

Taj kod nije vezan uz kupovinu sa Mastercard karticom?

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...
Chaky kaže...

U petak 24. imaju i dodatni kod za popust "mastercard" , pa probajte i to aktivirati.

Taj kod nije vezan uz kupovinu sa Mastercard karticom?

Obicno kodovi prolaze bez obzira kako placas. Nista te ne kosta probati. Ako prode super, ako ne, jebga.

Ali taj vrijedi samo u petak i online shoping ili na InfoGameru. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

 

Rayman Legends 75,99Kn na store-u.

 

 

 

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kolega mislio uzeti pes 18
https://www.sancta-domenica.hr/pes-2018-pro-evolution-soccer-2018-standard-edition-ps4.aspx
Znaći on uz dodatnih 20% će biti 215 kn?
Ne mogu naći the witcher 3. Uzeo bih ga uz horizon. Super cijena za horizon.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Imas witcher 3 goty na ekupi za 170kn

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Je li vrijedi taj popust za konzolu, jel ona spada pod "gaming pribor", hah?

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ne ali bi trebalo bit onih 10% za prijavu.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
omomomomoomm kaže...

Kad malo bolje razmislim neznam zasto se uopce zivciram ak ima taj VR HDR ili nema takionak imam onu prvu konzolu sto je dosla kod nas jos sam i preorder napravio bio.

 

Nista uzet cu sad onaj bundle VR za 2250kn pa kud puklo da puklo, previse sam zabrijao na to da bi sad odustao.

 

Kupit cu preko web shopa recite mi imate iskustva sa njihovom dostavom i koliko im dana od kupnje treba da dostave? zivim u zagorju ako to sta znaci.

 Jel se to isplati uzimat za par igara koje to podržavaju.

Ja sam probao u Linksu kad je bilo izloženo to mi uopće nije neka stvar koju bi često koristio, a opet možda sam u krivu.

 Ja sam isto brijo na vr dok ga nisam probao ovu subotu,  ohladio sam se dosta ne pomaze ni sa pro konzolom.

MadeInCroatia
7 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Assassin's Creed Origins Deluxe Edition PS4

399,01 kn

Santa Domenica

 

EDIT:
promocije.sancta-domenica.hr/promocije/sd-black-friday-akcije-na-jednom-mjestu/?smclient=466779da-7758-41f2-93a0-3196d308d123&utm_source=salesmanago&utm_medium=email&utm_campaign=NL_2

 

za sve koji nisu prijavljeni na newslatter

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 13:20 (Nikolacurak).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice