PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.800.342
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
online
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Prolazim sve sniper elitove (1-3 prosao, igram sad jos 4) na kompjuteru, meni jedna od najboljih pucacina uz veoma dobro napravljenu grafiku.

Zao mi je, no meni je previse neprirodno na PS igrati pucacine jer sam navikao na mis i jednostavnije je i preciznije misem sve pucati umjesto ciljati analozima.

No igra rastura, tu se nema sta.

 

Ja sam uživao u Sniper Eliteu 4 na playki, dovoljno je spora da možeš fino ciljati. Čistiš po malo i vrlo rijetko su situacije da moraš brzo ciljati kao u FPSu.

Ali je prekratka i predosadna. Nakon pola sata animacije pucnjeva počnu ići na živce, a onda se igra svodi na klasično čišćenje mape.

I priča je poprilično neuvjerljiva.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
PlayStation 4

Zašto mi na skinutim igrama iz EA Accessa piše da su mi na raspolaganju 30 dana a uzeo sam pretplatu na godinu dana? Je li netko pogledao kaj njemu piše tko je uzeo godišnju pretplatu? Malo me to sada buni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Ja sam uživao u Sniper Eliteu 4 na playki, dovoljno je spora da možeš fino ciljati. Čistiš po malo i vrlo rijetko su situacije da moraš brzo ciljati kao u FPSu.

Ali je prekratka i predosadna. Nakon pola sata animacije pucnjeva počnu ići na živce, a onda se igra svodi na klasično čišćenje mape.

I priča je poprilično neuvjerljiva.

  Ne znam, meni su te animacije bile zabavne cijelu igri. Svakome njegove. Baš daje fini osjećaj kad stisneš lijevi klik i krene animacija... odmah znaš da je pogodak bio savršen. Sense of achievement reko bi baš dragi EA.

 

Što se samog gameplaya tiče, ovaj nastavak odlično funkcionira kao sneaker i tako sam ga i igrao. Imaš silenced oružje, mogućnosti takedowna, čak i "potihog" skidanja sniperom sa 100 metara. S obzirom na kroničan manjak stealth igara ovo mi je baš super sjelo. Eto čisto za informaciju ako je netko po defaultu odmahnuo rukom jer je to igra sa snajperima. Nije sad to razina jednog Hitmana, ali ako ste ljubitelj žanra može poslužiti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...

Zašto mi na skinutim igrama iz EA Accessa piše da su mi na raspolaganju 30 dana a uzeo sam pretplatu na godinu dana? Je li netko pogledao kaj njemu piše tko je uzeo godišnju pretplatu? Malo me to sada buni.

 Koje igre? Neke najnovije igre imaš samo za probu na 30 dana preko Accessa i onda popust ako želiš kupiti cijeu igru. Dok su one malo starije igre dostupne kroz cijelu godinu koliko ti traje pretplata.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 Koje igre? Neke najnovije igre imaš samo za probu na 30 dana preko Accessa i onda popust ako želiš kupiti cijeu igru. Dok su one malo starije igre dostupne kroz cijelu godinu koliko ti traje pretplata.

NBA Live 19, SW Battlefront 2, Battlefield 5, NHL 19. Na svim igrama piše da ih imam na 30 dana. Pretplatu sam uzeo kako sam rekao na godinu dana i traje mi do 28.07.2020, bar tako piše.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Počeo igrat The Evil Within ovaj prvi dio i nemam pojma kako mi je ova igra "prošla" ispod radara 

Odmah sam danas stavio u košaricu i platio The Evil Within 2 znači za obe ove odlične igre nisam dao ni punih 200kn!

Prvu sam platio na sniženju 37kn a drugu na ovom 68% sniženju  za 159kn....ma divotica 

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Bitanga kaže...

 

Ja sam uživao u Sniper Eliteu 4 na playki, dovoljno je spora da možeš fino ciljati. Čistiš po malo i vrlo rijetko su situacije da moraš brzo ciljati kao u FPSu.

Ali je prekratka i predosadna. Nakon pola sata animacije pucnjeva počnu ići na živce, a onda se igra svodi na klasično čišćenje mape.

I priča je poprilično neuvjerljiva.

  Ne znam, meni su te animacije bile zabavne cijelu igri. Svakome njegove. Baš daje fini osjećaj kad stisneš lijevi klik i krene animacija... odmah znaš da je pogodak bio savršen. Sense of achievement reko bi baš dragi EA.

 

Što se samog gameplaya tiče, ovaj nastavak odlično funkcionira kao sneaker i tako sam ga i igrao. Imaš silenced oružje, mogućnosti takedowna, čak i "potihog" skidanja sniperom sa 100 metara. S obzirom na kroničan manjak stealth igara ovo mi je baš super sjelo. Eto čisto za informaciju ako je netko po defaultu odmahnuo rukom jer je to igra sa snajperima. Nije sad to razina jednog Hitmana, ali ako ste ljubitelj žanra može poslužiti.

 

Ma je, sve to stoji, odigrao sam ju do kraja i ok mi je bila. Za ubost na akciji ili potpuno "besplatno" je super za odigrati, ali efektivno bez DLCova nema više od 10ak sati gameplaya. Svaka misija je po oko 1h, a ima ih 10.

A pobio sam ih uvijek gotovo sve. I ne bih ponovo igrao jer jednom kad prođeš znaš već sve napamet gdje je tko, ništa se ne mijenja.

 

Ima drugih igara sa masu više contenta koje koštaju isto para. A ima i onih koji imaju puno manje contenta, ali su replayable i daju puno više sati gameplaya.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Nije los EW ali meni je po pitanju takve vrste survival horrora

jebiga zao mi je za sve ljubitele resident evila i cega sve ne.

 

Ali silent hill je meni tata mata horrota, cak ni alone in the dark mi nije bio los.

Tlou nebih nazvao bas horror iako ima creepy.momenata. i skroz nekakva druga vrsta "horrora"

Ali silent hill mi je jos kao klincu tjerao strah u kosti i strah od paljenja plejke.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2019 21:16 (bloodborne).
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
cesnjovka kaže...

Počeo igrat The Evil Within ovaj prvi dio i nemam pojma kako mi je ova igra "prošla" ispod radara 

Odmah sam danas stavio u košaricu i platio The Evil Within 2 znači za obe ove odlične igre nisam dao ni punih 200kn!

Prvu sam platio na sniženju 37kn a drugu na ovom 68% sniženju  za 159kn....ma divotica 

 Mnogima je prošla ispod radara, a za nju je odgovoran tvorac prvog resident evil serijala. Meni su te dvije igre jako dobre.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Bas mi je lijepa slika pa da ne uzivam samo ja.

Iako tuzan trenutak u zivotu ili bolje receno snu mlade hunterice.

Moj PC  
1 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
acmilan2 kaže...

Prolazim sve sniper elitove (1-3 prosao, igram sad jos 4) na kompjuteru, meni jedna od najboljih pucacina uz veoma dobro napravljenu grafiku.

Zao mi je, no meni je previse neprirodno na PS igrati pucacine jer sam navikao na mis i jednostavnije je i preciznije misem sve pucati umjesto ciljati analozima.

No igra rastura, tu se nema sta.

 Jedva cekam Sniper Elite 5 !!!

Na cetvorci imam platinu i jos svaki dan igram multiplayer, masa ljudi ju igra jos uvijek svakodnevno ( i u 6 ujutro :) )

16 godina
offline
PlayStation 4

jbt kako bi ja volio znati igrati taj bloodborn...volim horore i atmosfera mi je mrak..ali sam totalni fail za takav gameplay.

 

Jedino ih znam dobro pretrcati do neke razine xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

jbt kako bi ja volio znati igrati taj bloodborn...volim horore i atmosfera mi je mrak..ali sam totalni fail za takav gameplay.

 

Jedino ih znam dobro pretrcati do neke razine xD

 Odigraj dovoljno da nabavis 2 insighta kupis zvono i mogu ti ja pomoc. 😁

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Tu nečeš daleko nit od prve lampe u Yahrnamu ako češ trčat samo.Do Cleric Beast-a nečeš nit se pojavit.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Kolega, evo videa koji je pomogao frendu oko istog problema, ako još nisi riješio stvar...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 10:09 (Tincha).
15 godina
offline
PlayStation 4

Da li kod nas ima negdje mini controller za kupiti ali da nije SD. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

@tincha hvala ti rijesio sam problem.

 

Danas sam malo u sopingu. I mogu reci nikad bolje potrosenih 100kn.

 

Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ljudi pitanje, imam PS4 skoro od izlaska i nikad nije bilo problema s njim, nikad ga nisam nosio ni na kakve popravke ciscenja nista, s vremenom je postao dosta glasan, ali je i dalje sve uredno pokretao i normalno radio. Eto prije par danas sam probao igrat PES 2020 demo i poceo se pregrijavat i bit jos glasniji. Sad hocu li ja to moci popraviti, koliko je to komplicirano, gledao sam neke tutorijale.

 

Sad imam par dvojbi, isplati li mi se to nositi na popravak, ako mi to naplate 200 kn, ne znam, vidim da ima skoro novi PS4 PRO za 1800 kn, mozda da to uzmem jer imam 4k telku. A opet, PS5 je na vidiku, iako sam nesto cuo da nije sigurno da ce u 2020 izac, a i koliko sam mogao protumaciti neke postove mogao bi biti dosta skuplje od cetvorke pri izlasku. Sad, sto vi kazete, sto mi preporucate, da probam ovo popravit, bilo sam bilo da negdje odnesem, i da cekam PS5. Ili da kupim PS4 pro. Nisam ni sam pametan, sad mi izlazi i NBA 2K20 koji mi je daleko najigranija igra, ako ga necu moc igrat na ovoj svojoj cetvorci onda je bas ni necu toliko koristiti.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pregrijavati,kao.gasi se, ili samo.ventilator jace vrti?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ako ju imas od izlaska onda ti se prasina vec posteno nakupila. Iskreno 200kn je mala cijena da ti netko otvori, skine prasinu i eventualno zamijeni termalnu pastu (preporucljivo).

Inace imas i na youtube hrpu disassemblya ps4...ako zelis sam to napraviti.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako se događa samo u PES-u onda je to do Konamijevog neoptimiziranog poluproizvoda, a ne do konzole.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Pa nebi bilo lose da ju odneses na servis da se ocisti i promijeni termalna pasta.

Ja imam 4k tv pa nemam pro. 😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Pregrijavati,kao.gasi se, ili samo.ventilator jace vrti?

 Pregrijava se, osim sto je bučan dobijem i poruku da se pregrijava i da ga ugasim. Probat cu onda i na drugim igrama pa ćemo vidjet. A ovo za čišćenje, a da, vidjet ću onda jel ima u Zagrebu netko da bi mi to pregledao i temeljito očistio, imate možda neke preporuke?

16 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Termalne paste ako nisu zadnje sranje drže nepromijenjena svojtva deset godina. Znači treba očistiti prašinu zbog koje se konzola pregrijava.

Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav!

Ima kakva igrica slicna Splinter Cell ( Tom Clancy's ) da moze u split screenu!??

Imate kakvu preporuku za igrice u split screenu!? 🤗

Thx!
Odmori se u Istini!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Hazar kaže...
Damir22 kaže...
Pregrijavati,kao.gasi se, ili samo.ventilator jace vrti?

 Pregrijava se, osim sto je bučan dobijem i poruku da se pregrijava i da ga ugasim. Probat cu onda i na drugim igrama pa ćemo vidjet. A ovo za čišćenje, a da, vidjet ću onda jel ima u Zagrebu netko da bi mi to pregledao i temeljito očistio, imate možda neke preporuke?

 

Ako se pregrijava i gasi to nije do igre. Nije igra kriva što konzola nema dobro hlađenje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

Jbt opet poskupili mjesecni playstation plus, sad je 65 kn

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ok, koja je fora s Witcherom? Sve 10/10, 100/100, igram par sati i već mi je dosta...na minutu akcije ide 15 minuta cut scena, odabira dijaloga, idi ovdje, nađi onoga i reci mu ono, koji qrac?

Da isperem gorak okus, uletio na store i kupio ds remastered i ds2.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 6 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

hahah...očito nije igra za tebe...ja ju prešao 3 puta :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice