PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.804.850
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
PlayStation 4

The Last of Us 2 izlatzi 21.02.2020

 

super!

Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
PlayStation 4

evo i trailera

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
PlayStation 4

Playstation State of Play

 

 

October PS+ igre: TLOU, MLB The Show 19

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 23:32 (DeniZg).
Moj PC  
6 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

The Last of Us 2 izlatzi 21.02.2020

 

super!

 Niš od Valentinova, cura nece biti sretna.

 But it is, what it is.

14 godina
offline
PlayStation 4

Strašno kakva grafika na TLoU. Ne mogu ni zamisliti što će to donijeti sljedeća generacija konzola. Meni i pojedine igre iz ove generacije na trenutke izgledaju skoro pa foto realistično

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Cansee kaže...

The Last of Us 2 izlatzi 21.02.2020

 

super!

 Niš od Valentinova, cura nece biti sretna.

 But it is, what it is.

 

ma ja ću to taktički odraditi, kupit ću i dar i izvest ju na večeru i nek ona fino izvoli meni kupit last of us 2. i onda ću tu u biti uštediti pare. mislim uštedit ću kurac pošto mi je žena, al kad se već troši nek se potroši na nešto što si baš hoću a ne neku pizdariju koja mi ne treba

6 godina
offline
PlayStation 4

Sve u svemu dosta loš State of Play. Vidi se da je konzola na zalasku. 

 

Jedino me impresionirao trailer za Modern Warfare. Na trenutke stvarno izgleda kao film. E da, THOU 2 izgleda predobro, to se uzima odmah prvi dan. 

 

Kako volim baseball (znam, znam), stalno sam gledao kako kupiti neku MLB igru i sada vidim da će biti free. Predobro. Jedva čekam probati. 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

baš sam ugodno iznenađen sa datumom izlaska, taman imam fino prostora između tlou2 i cp2077, vjerujem da će tako biti mnogima, a i dying light 2 izlazi u ožujku, baš će biti finih igara

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Cansee kaže...

The Last of Us 2 izlatzi 21.02.2020

 

super!

 Niš od Valentinova, cura nece biti sretna.

 But it is, what it is.

 ma ima cura..ne sekiraj se ;)

11 godina
offline
PlayStation 4

TLOU 2 ogroman grafički downgrade od prvog prikaza prošle godine na E3, ali šta je tu je... Joel je tu šta je najbitnije...

Not funny dude
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

meni se čini da je gameplay po danu nešto lošiji, ali svejedno izgleda super i ima još vremena, skoro 5 mjeseci da se sve popegla kako treba

 

a čak je i moguće da se išla namjerno nerfati grafika, pa da bi onda izbacili na PS5 sve u punom sjaju, ono da se baš vidi ozbiljna razlika

 

tko zna kakve sve odluke donose ti tipovi, ne bi me uopće iznenadilo da je namjerno

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
maniti kaže...
bloodborne kaže...
Cansee kaže...

The Last of Us 2 izlatzi 21.02.2020

 

super!

 Niš od Valentinova, cura nece biti sretna.

 But it is, what it is.

 ma ima cura..ne sekiraj se ;)

 Hahaha, da. Gledo jos malo death stranding to ce biti takav floop of the year.

 Igrica napuhana ko balon

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav, gdje je trenutno najjeftinije za uzet kontroler?

Vidim u mall.hr 390 kn crni V2

Jel ima negdje vani jeftinije ili ?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
maniti kaže...
bloodborne kaže...
Cansee kaže...

The Last of Us 2 izlatzi 21.02.2020

 

super!

 Niš od Valentinova, cura nece biti sretna.

 But it is, what it is.

 ma ima cura..ne sekiraj se ;)

 Hahaha, da. Gledo jos malo death stranding to ce biti takav floop of the year.

 Igrica napuhana ko balon

 

to pišeš baš sa jednom razinom samopouzdanja, a zaboravljaš na neke ključne stvari, a to je kojima

 

ja ti kažem sa još većom razinom samopouzdanja da neće flopat - nema šanse. jedna je stvar hoće se tebi svidjeti ili ne. postoji dobra vjerojatnost da ova igra neće biti za svakog, ali će biti umjetnost

 

Kojima je genije i on je jednostavno drugačiji. također se prema svojim igrama odnosi kao prema svojoj djeci. on itekako ima ozbiljnih asova u rukavu za tu igru. to što smo mi vidjeli malo gameplaya hodanja i zapišavanja nema veze ni sa čim, čeka nas svašta zanimljivo što nismo vidjeli. možda bude u igri dosta hodanja, al garantiram da će to sve itekako nadomjestiti jebenom pričom i likovima. osim toga čovjek radi novi žanr igre

 

gejmeri u današnje vrijeme stalno viču dajte nam nešto novo, uvijek izbacujete iste igre, a sada kad izlazi nešto novo odmah neka frka, walking simulator itd itd. Ne kažem to konkretno za tebe, nego više za općenito internet zajednicu

 

ja sam igrao svaki metal gear solid osim onih na psp-u. igrao sam čak i peacewalker kad je remasteriran za ps3. te igre su jebene, a od tvoraca tih igara ne očekujem ništa manje i u Death Strandingu

samo kad se sjetim MGS2, kad je ta igra izašla koje je nezadovoljstvo bilo kad se otkrilo da se većina igre ne igra sa Snakeom nego sa tipom koji je čak feminiziran. Ali kako je ta igra bila proročanska, i kakve je zapravo imala implikacije, to smo postali tek svjesni godinama poslije, ja sam tada bio jednostavno premlad. ali su mi baš njegove igre otvorile oči za mnoge stvari, iako sam bio balavac i tipa smatram jednostavno genijem

 

Kužim ja da ti možda nisi igrao MGS-ove, i da ti se uopće ne da ulaziti u neke pozadine toga nego bi samo igrao igru i briga te za drugo, ali ja kao osoba koja prati vijesti oko njega već duži niz godina imam poptuno povjerenje u njega i beskompromisno sam prednaručio igru i ništa me neće od toga odvratiti. Možda ispadne da sam ja u krivu, ali stvarno ne vjerujem u to, imam više povjerenja u njega nego u CDPR za Cyberpunk 2077

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igre za oktobar:
The Last of Us Remastered i
MLB The Show 19
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Igrao sam ja mgs jako dobro i nakon snake eatera mi nijedan vise nije sjeo.

I covjek ih je napravio prije 10-15 god bas da se pouzdam u nesto sto nije vidjelo nista konkretno vec 10-15 god zao mi je.

Meni ta imena nista ne znace. A na temelju jedne igrice koju je napravio mu sigurno necu hvalit death stranding.

Jer me igrica nije privukla nicim, sto i sve vise ljudi pise.

 

Mene nesto novo bas i ne zanima, mene zanima kvalitetna igra cyber punk me takoder nije nicim pretjerano privukao.

Iskreno vise se veselim medievilu nego dvjema navedenima zajedno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 12:56 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Igrao sam ja mgs jako dobro i nakon snake eatera mi nijedan vise nije sjeo.

I covjek ih je napravio prije 10-15 god bas da se pouzdam u nesto sto nije vidjelo nista konkretno vec 10-15 god zao mi je.

Meni ta imena nista ne znace. A na temelju jedne igrice koju je napravio mu sigurno necu hvalit death stranding.

Jer me igrica nije privukla nicim, sto i sve vise ljudi pise.

 

Mene nesto novo bas i ne zanima, mene zanima kvalitetna igra cyber punk me takoder nije nicim pretjerano privukao.

Iskreno vise se veselim medievilu nego dvjema navedenima zajedno.

 

ma to je sve ok, nije svaka igra za svakog, to je stvar ukusa. i ok je tvrditi da tebe osobno igra nije privukla, ali tvrditi da će igra biti općenito flop, odnosno da će pasti i u prodaji i kod kritičara, je malo nepošteno s obzirom na to da nije ni izašla a znamo kakve ima reference glavni čovjek. u najgorem slučaju zaslužuje da se ne pljuje po svemu prije nego što izađe. a to ništa konkretno u zadnjih 10 15 godina isto ne drži vodu ni malo, al dobro neću sad ulaziti u to. igrao sam većinu njegovih igara i kad sam bio mlađi onda opet godinama poslije i samo su mi bile bolje. priznati ću ja odmah ovdje ako mi se igra ne bude sviđala, nije to meni problem, ali čisto sumnjam da će doći do toga

11 godina
offline
PlayStation 4

Moja prognoza za Death Stranding: Metascore 85+, User Score <70; Prodaja: manje od 2.5 milijuna do kraja godine.

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Nisam siguran da je kod TLOU vidljiv downgrade, no vidljivo je par scena gdje je grafika daleko ispod današnjih standarda, najviše kod outdoor scena. Facijalne animacije su s druge strane predobro odrađene. Veselim se igri. Čak se veselim i Death Strandingu iako me igra nije u potpunosti uvukla, ali ima nešto što me privlači. 

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

objavljene su i svi editioni igre https://i.redd.it/eayt8kzurlo31.jpg

 

možda uletim u ovu što ima steelbook ako ne bude preskupa

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Pa cuj nisam bas puno fulo kad sam rekao jos i frendu davno da je days gone napuhanac.

Ali ajde vidjet cemo, bit ce mi drago ako sam u krivu. Ali po dosad videnome nisam vidio jedan wow.

14 godina
offline
PlayStation 4

Meni je Days Gone bio ok. Ništa posebno u usporedbi sa ostalim Sony ekskluzivama ali opet iznad prosjeka u usporedbi sa većinom igara koje izlaze danas sa mikro transakcijama i ostalim lopovlukom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

 

Problemi s očitavanjem diskova su mi počeli sa RDR2 prije koji mjesec. Prvo je očitavalo disk iz drugog ili trećeg pokušaja, pa je očitavalo samo ako se lupka po konzoli, pa je skroz prestao očitavati bilo koji disk dok god je konzola u horizontalnom položaju. I izgleda da takve situacije nisu rijetkost jer sam dosta brzo pročitao savjet probati staviti konzolu vertikalno i gle vraga, očitava bez ikakvog problema. Gdje točno je neki zajeb ne znam niti mi se da istraživati. Baš mi je svejedno kako mi je konzola postavljena. 

 

A konzolu još nisam reklamirao jer mi se trenutno baš i ne ostaje bez nje na dulje razdoblje. Garancija mi vrijedi još 3 mjeseca, pa negdje kad prođe godišnji ću skočiti do Sancte da poprave.  

 Referirat ću se na svoj post od prije 2 mjeseca jer sam uspješno riješio reklamaciju pa možda nekom pomogne iskustvo.

 

Malo prije isteka garancije, konzolu sam nosio u Sanctu zajedno sa gamepadom i kablovima jer nisam bio siguran trebam li nositi baš sve što je došlo. Ispada da ne treba, uzeli su samo konzolu. Imao sam račun od T-Coma te potvrđeno produljeno jamstvo i nije bilo nikakavih problema kod predavanja na servis. Bila je u servisu Sancte ukupno 3 tjedna. Nakon drugog tjedna sam slao mail i odgovorili su mi gdje je greška i kad i kako će biti riješeno. S obzirom da kvar nisu mogli ukloniti, odobrena mi je nova konzola. Ista je malo prije uredno isprobana i već se instalira Days Gone. Dobio sam ovu noviju reviziju konzole koja je navodno nešto tiša, to ću tek vidjeti s vremenom.

 

Iako dežurni "znalci" u ovoj temi pričaju da je produljeno jamstvo bacanje para i kako konzole ionako crkavaju u prvih 6 mjeseci do godine dana, meni se taj trošak od 240kn isplatio. Vidjet ću sad na zimu, ako bude kakva akcija možda uzmem ponovno. 

 

Sve u svemu, prvo iskustvo reklamacije kod SD je bilo pozitivno. Dobio sam daleko više nego sam očekivao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.9.2019 21:43 (Hexfire).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Hexfire kaže...

 

Problemi s očitavanjem diskova su mi počeli sa RDR2 prije koji mjesec. Prvo je očitavalo disk iz drugog ili trećeg pokušaja, pa je očitavalo samo ako se lupka po konzoli, pa je skroz prestao očitavati bilo koji disk dok god je konzola u horizontalnom položaju. I izgleda da takve situacije nisu rijetkost jer sam dosta brzo pročitao savjet probati staviti konzolu vertikalno i gle vraga, očitava bez ikakvog problema. Gdje točno je neki zajeb ne znam niti mi se da istraživati. Baš mi je svejedno kako mi je konzola postavljena. 

 

A konzolu još nisam reklamirao jer mi se trenutno baš i ne ostaje bez nje na dulje razdoblje. Garancija mi vrijedi još 3 mjeseca, pa negdje kad prođe godišnji ću skočiti do Sancte da poprave.  

 Referirat ću se na svoj post od prije 2 mjeseca jer sam uspješno riješio reklamaciju pa možda nekom pomogne iskustvo.

 

Malo prije isteka garancije, konzolu sam nosio u Sanctu zajedno sa gamepadom i kablovima jer nisam bio siguran trebam li nositi baš sve što je došlo. Ispada da ne treba, uzeli su samo konzolu. Imao sam račun od T-Coma te potvrđeno produljeno jamstvo i nije bilo nikakavih problema kod predavanja na servis. Bila je u servisu Sancte ukupno 3 tjedna. Nakon drugog tjedna sam slao mail i odgovorili su mi gdje je greška i kad i kako će biti riješeno. S obzirom da kvar nisu mogli ukloniti, odobrena mi je nova konzola. Ista je malo prije uredno isprobana i već se instalira Days Gone. Dobio sam ovu noviju reviziju konzole koja je navodno nešto tiša, to ću tek vidjeti s vremenom.

 

Iako dežurni "znalci" u ovoj temi pričaju da je produljeno jamstvo bacanje para i kako konzole ionako crkavaju u prvih 6 mjeseci do godine dana, meni se taj trošak od 240kn isplatio. Vidjet ću sad na zimu, ako bude kakva akcija možda uzmem ponovno. 

 

Sve u svemu, prvo iskustvo reklmacije kod SD je bilo pozitivno. Dobio sam daleko više nego sam očekivao.

 

A čuj, produljeno jamstvo je kao i kasko. Većina ljudi plaća i ne iskoristi, a kad ti zatreba to je spas :-)

Čista statistika. Da se svakome PS4 pokvari, svi bi to kupovali. Ja za svoj PS4 Pro nisam kupio i još uvijek radi.

 

S druge strane, ljudima se većinom pokvari DVD čitač. Da ga nema (nego da su SD kartice kao na Nintendo Switchu) onda ne bi ni taj problem postojao :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Pa cuj nisam bas puno fulo kad sam rekao jos i frendu davno da je days gone napuhanac.

Ali ajde vidjet cemo, bit ce mi drago ako sam u krivu. Ali po dosad videnome nisam vidio jedan wow.

 Days Gone je odlična igra.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vezano uz gore post, dali ja mogu kupiti kada god zelim dodatno jamstvo?
Konzola kupljena prosle godine u 11. mjesecu, u SD.
Dali bi mogao prije nego istekne postojece jamstvo, dokupiti novo?
Pogotovo ako je 240 kn, necu propast, a bar ce se bolje prodati s jamstvom, kad ce se kupovati PS5! :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Vezano uz gore post, dali ja mogu kupiti kada god zelim dodatno jamstvo?
Konzola kupljena prosle godine u 11. mjesecu, u SD.
Dali bi mogao prije nego istekne postojece jamstvo, dokupiti novo?
Pogotovo ako je 240 kn, necu propast, a bar ce se bolje prodati s jamstvom, kad ce se kupovati PS5! :D

Poslao sam im upit pa napišem.

To je valjda ovo:

https://www.sancta-domenica.hr/gaming/gaming-pribor/pribor-za-playstation/sd-ps4-3-godine-sigurnosti-1-godina-standardnog-2-godine-produljenog-odrzavanja.html

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Vezano uz gore post, dali ja mogu kupiti kada god zelim dodatno jamstvo?
Konzola kupljena prosle godine u 11. mjesecu, u SD.
Dali bi mogao prije nego istekne postojece jamstvo, dokupiti novo?
Pogotovo ako je 240 kn, necu propast, a bar ce se bolje prodati s jamstvom, kad ce se kupovati PS5! :D

 400 kuna je standardna cijena, 240 sam ja platio jer sam uz plejku dobio bon za popust na produljenje. Ali zna biti i na akciji tu i tamo. 

 

Koliko znam, može se kupiti u bilo kojem trenutku prve godine posjedovanja konzole. Sjećam se da je netko to komentirao u ovoj temi. Jer je kao standardno Sony jamstvo samo godinu dana, iako baš ne vjerujem da bi im to prošlo jer EU propisuje dvije godine minimalno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
Vezano uz gore post, dali ja mogu kupiti kada god zelim dodatno jamstvo?
Konzola kupljena prosle godine u 11. mjesecu, u SD.
Dali bi mogao prije nego istekne postojece jamstvo, dokupiti novo?
Pogotovo ako je 240 kn, necu propast, a bar ce se bolje prodati s jamstvom, kad ce se kupovati PS5! :D

 Da tokom prve godine garancije možeš produžiti garanciju.

Tako su bar meni rekli i nudili su popust odma kod kupovine konzole za to produženo jamstvo.

12 godina
offline
PlayStation 4

Samo da potvrdim... ja sam htio produziti jamstvo i nisu mi dali. Isteklo mi prvih godinu dana za par dana nakon sta sam htio produzit. Makar mi to nema smisla, al tako je.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice