Ps2 emulatori

poruka: 7
|
čitano: 3.881
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulatori

dakle, zelim igrati ps2 igre na kompu (konkretno GT4), pa ako mi neko moze reci kako da konfiguriram onaj pscx 0.9.4, kako ucitat BIOS i to, koje pluginove skinut i ostalo. ako su odgovori skakljivi, moze na PM


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulatori

otvorio sam istu temu u drugome podforumu, sam što je meni problem to što mi neće raditi (blokira se sve), i pitam da ako ima tko volje da mi skopira cijeli folder sa svim namještenim pluginovima, jer sam probao već milijun kombinacija (nisam kao neki da nakon 1. pokušaja odustanem, i dan danas pokušavam, no bez uspjeha, no valjda imam krivu verziju, ili verziju sa greškom)...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ps2 emulatori

Odgovor je dugačak. Evo ti video tutorial, samo radi sve što je na videu i radit će ti, barem meni je:   Tutorial


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulatori

Napravio sam sve kako onako kako tamo piše, ali kad kliknem run cd nema mi na dvd-u nigdje iso filea... Samo bin fileovi. Kad klinem na njih samo mi se otvori konfiguracija playstation(namještanje jezika, screen), ali nigdje igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulatori

Gdje ja mogu naći taj PS2 emulator može li neko dati link

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ps2 emulatori

ne radi to emulatori rade ali komp slab (2-3 fps) osobno sve isprobao (hd3850,2gb rama) samo ćeš se zaje. a nikakve koristi .

probao sam GT4,Teken4 ali uzalud vremena.Imam 2 ps2 i uživam u velikom tv formatu pa takoi ti učini a vrijeme koje bi izgubio provedi ljepše.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice