Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.630
|
čitano: 4.771.936
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ivan7 kaže...

Bok svima. Novi sam u ovome svemu pa ako moze pomoc. Pri dodavanju kartice uvijek mi javlja gresku da provjerim karticu. Na koji nacin je najlakse kupiti igru sa ps store-a? Zahvaljujem

 Za sada nikako, jos uvijek rade na konverziji u euro pa je jedini nacin otici u ducan i kupiti giftcard za ps store i na taj nacin nadopuniti racun

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ivan7 kaže...

Bok svima. Novi sam u ovome svemu pa ako moze pomoc. Pri dodavanju kartice uvijek mi javlja gresku da provjerim karticu. Na koji nacin je najlakse kupiti igru sa ps store-a? Zahvaljujem

 Možeš na Tisku isto kupiti bon unest ga , vidjet ćeš ga u kunama umjesto eurima, ali ćeš moći kupiti kaj god u PS storeu.

 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

"Zatvara se PlayStation Plus Collection - Od 9. svibnja zbirka PlayStation®Plus Collection više neće biti dostupna kao PlayStation Plus pogodnost. Možeš dodati bilo koje naslove iz zbirke u svoju biblioteku igara prije 9. svibnja i igrati ih u svakom trenutku uz aktivno PlayStation Plus članstvo."

 

Ipak neće biti kolekcija zauvijek dostupna za poklikati novim vlasnicima konzole.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2023 20:44 (Bitanga).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cuda li cudnoga......
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

"Zatvara se PlayStation Plus Collection - Od 9. svibnja zbirka PlayStation®Plus Collection više neće biti dostupna kao PlayStation Plus pogodnost. Možeš dodati bilo koje naslove iz zbirke u svoju biblioteku igara prije 9. svibnja i igrati ih u svakom trenutku uz aktivno PlayStation Plus članstvo."

 

Ipak neće biti kolekcija zauvijek dostupna za poklikati novim vlasnicima konzole.

 Gadljiv potez. Reka bi covik da su dali 10 najboljih PS5 igara...

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

"Zatvara se PlayStation Plus Collection - Od 9. svibnja zbirka PlayStation®Plus Collection više neće biti dostupna kao PlayStation Plus pogodnost. Možeš dodati bilo koje naslove iz zbirke u svoju biblioteku igara prije 9. svibnja i igrati ih u svakom trenutku uz aktivno PlayStation Plus članstvo."

 

Ipak neće biti kolekcija zauvijek dostupna za poklikati novim vlasnicima konzole.

Zauvjek...kao  do samog kraja vremena ili?....

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2023 20:55 (MEGATAMA).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Bitanga kaže...

"Zatvara se PlayStation Plus Collection - Od 9. svibnja zbirka PlayStation®Plus Collection više neće biti dostupna kao PlayStation Plus pogodnost. Možeš dodati bilo koje naslove iz zbirke u svoju biblioteku igara prije 9. svibnja i igrati ih u svakom trenutku uz aktivno PlayStation Plus članstvo."

 

Ipak neće biti kolekcija zauvijek dostupna za poklikati novim vlasnicima konzole.

Zauvjek...kao  do samog kraja vremena ili?....

 

Ma nedavno je tu mislim bila neka priča oko toga, dal je još dostupno za nove kupce.

Ko će to više naći s ovim jadnim searchom na forumu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Imam par frendova sa ps5, mogu se kod njih ulogirat sa svojim psn i claimat tu kolekciju? Ja sam jos na ps4...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ivan7 kaže...

Bok svima. Novi sam u ovome svemu pa ako moze pomoc. Pri dodavanju kartice uvijek mi javlja gresku da provjerim karticu. Na koji nacin je najlakse kupiti igru sa ps store-a? Zahvaljujem

 Najednostavnije skini aircash , uplati novce na njega i preko njega rjesavas

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo treba claimnati kolekciju i moći će se skinuti i nakon što ih maknu....

#fsb
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sveupitni kaže...

Samo treba claimnati kolekciju i moći će se skinuti i nakon što ih maknu....

 

To nije nikad ni bilo upitno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zna li se da li će ikada doći Bloodborne 60fps update za ps5?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...

Zna li se da li će ikada doći Bloodborne 60fps update za ps5?

 

ne znamo, nažalost

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Napokon stize i VRR za 1440p rezu,sad jos Dolby Gaming....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako se ne varam Microsoft ima po ugovoru ekskluzivnost na Dolby? Pa nije baš do Sonya da mogu samo tako ubaciti.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Ako se ne varam Microsoft ima po ugovoru ekskluzivnost na Dolby? Pa nije baš do Sonya da mogu samo tako ubaciti.

Ne.

 

After publishing a now-deleted blog post(opens in new tab) on Xbox Wire France that suggested Xbox had gaming console exclusivity to Dolby Atmos and Vision technologies, Microsoft has now clarified that there is no such deal in place. 

Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

 Najednostavnije skini aircash , uplati novce na njega i preko njega rjesavas

 

nisam to znao, super, hvala na info!

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wolverine
Moj PC  
2 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Se isplati uzet Avengerse sad na akciji?Čitam da SP dio igre,kampanja i nije loša.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Krivo si pročitao 😅
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Sad upalio konzolu i ne mogu ni jedan dualsense povezati na nju, probao i kablom, sve svijetli ali nece da se povezu. Je li imao ko slican problem?

EDIT: Proradilo :)

 

Ako ko ima beta key za US bio bih zahvalan za jedan, ja sam za prosle 3 bete svima slao pa eto nek se neko sjeti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 8:21 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo da se i ja pridruzim klubu,napokon mi stigao ps5!!!
Zanima me koliko cesto budu ps plus pretplate na akciji???
Vidio sam da je nedavno bila,dal se isplati cekat?

 

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Evo da se i ja pridruzim klubu,napokon mi stigao ps5!!!
Zanima me koliko cesto budu ps plus pretplate na akciji???
Vidio sam da je nedavno bila,dal se isplati cekat?

 

 Ja sam uzeo na black friday. Ne znam bude li u međuvremenu. Sad postoje 3 plana ps+ pretplate.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Prijavio se opet za betu i evo odmah dobio pristup, tako da cu sigurno imati viska kodova jer inace moze na vise konzola :D discord yeeey

 

https://www.playstation.com/en-us/ps5/ps5-beta-program-sign-up/#register

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2023 8:47 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Evo da se i ja pridruzim klubu,napokon mi stigao ps5!!!
Zanima me koliko cesto budu ps plus pretplate na akciji???
Vidio sam da je nedavno bila,dal se isplati cekat?

 

 

Znalo je biti oko Uskrsa. I ja bas cekam. Traje mi jos 90 dana stara pretplata (imam ps4)

 

P.s Uzeo sam ps5 3mj star za 530eur. 

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam narucio u njemackoj novog preko rodaka
bundle god of war za 600 €

jbg opet jeftinije nego u hrvatskoj

al vas sam vidio da je nedavno bila akcija na ps+ pa bas sad razmisljam sal cekat uskrs ioi ne!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MSXhunT3R kaže...
Se isplati uzet Avengerse sad na akciji?Čitam da SP dio igre,kampanja i nije loša.

 

Iskreno, igra je definicija prosječnosti. Niti specijalno dobra niti specijalno loša. Idealna za Gamepass ili PS Plus.

 

Osobno je ne bi platio više od €15 ne znam kakva je akcija.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igrao te Avengerse neka 2-3h i skuzio da je igra strašno monotona..... Nikako nisam bio zadovoljan

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

E da....cito sam jos prije nego sam dobio ps5 da se ne mize pkacar karticim na play stationu radi ovog uvodenja eura.S obzirom da sam u ruralnom podrucju dal ima onih ps kartica za kupit u tisak mediu?

Na koji nacin mogu platit pretplatu ako je budem uzimo?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice