Wii + PS2 ili PS3

poruka: 15
|
čitano: 5.808
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Wii + PS2 ili PS3

Stvari stoje ovako:
imam ps2 i wii ali me je u zadnje vrijeme počeo zanimati ps3, pogotovo gt5 i gta IV pa me zanima što mi je bolje činiti od slijedećega, imajući na umu da sam "povremeni" igrač, tj igram 2-3 puta tjedno po par sati:

- ostati na wii s čipom (15ak igara) + ps2 s čipom (30ak igara) dok još ne padne cijena ps3 ( ako će u dogledno vrijeme uopće padati i biti na 2-3 igre)

- prodati wii + ps2 i kupiti ps3

Imam HD ready LCD tako da neznam da li se uopće isplati igrati ps3 na lcd-u a da nije full hd!?

Hvala na savjetima

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wii + PS2 ili PS3

Uzmi PS 3. Neces dobit samo igracu konzolu nego i BD player, zauzimat ce manje mjesta, a prije ili kasnije ce pocet izlazit igre. moje misljenje: prodaj Wii i PS 2, kupi PS 3.

16 godina
moderator
offline
RE: Wii + PS2 ili PS3

Ne zaboravi da igre za PS3 koštaju preko 500 kn, pa je daleko manje važno da li konzola košta 3.300 ili 2.900kn. Ako te zanima konkretnih 2-3 naslova, nije to strašno, ali ako voliš isprobavaiti stalno nešto novo - to će biti relativno skupa zabava.

16 godina
offline
Wii + PS2 ili PS3

zadrži wii i ps2 a polako skupljaj lovu za ps3 i njegove igre. 

tak bum ja napravio . kad izađu gta4 , gt5 i ffxiii  ću nabaviti ps3

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wii + PS2 ili PS3

Mene zanima samo nekoliko igara... GT5, F1 i eventualno MGS i Resident Evil kad izađu... Sve ostalo mi je nebitno, pa mi PS3 izgleda OK. Htio sam XBOX 360 zbog Mass Effecta, ali dolazi na PC pa nema zime... :)

PS3 i vožnje mislim uzet jer sve manje vremena imam za igre, a PS3 pred velikom plazmom s ekipom na GT5 ili F1 zvuči kao dobra zabava (i bilo je na starom PS-u).

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2008 16:23 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
Wii + PS2 ili PS3

Ako želiš i ako možeš za igre izdvajat 500 kn onda si uzmi PS3, a ako ne onda ti predlažem da ostaneš uz Wii i PS2 jer i za Wii imaš jako dobrih igara te beskrajno zabavnih osobito kada igraš u društvu.

Eventualno bi mogao prodati PS2 jer od njega u budućnosti ne vidim prevelike koristi te tad počni štedit za PS3 i nakon nekih 6 mjeseci bi mogao imati PS3 i Wii tj. ubojitu kombinaciju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wii + PS2 ili PS3

Ma najviše me zanima GT5 i GTA IV. Ne igram previše i ne isprobavam, tako da bi godišnje kupovao max 1-2 igre. Iako imam sad "hrpu" igri igram samo 2-3. Zato i razmišljam o ps3. Neznam da li će opet uskoro padati cijena ps3 ili će ostati na ovih 3200kn?

A skupljanje love mi baš nejde jer mi uvijek nešto uleti pa spiskam lovu :(

16 godina
neaktivan
offline
Wii + PS2 ili PS3

Cijena ti u dogledno vrijeme ne bi trebala padat.

Zato ako te baš zanimaju GT5 i GTA IV možeš si uzet Xbox 360.

Naravno moćeš igrati samo GTA IV, ali bolje išta nego ništa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Wii + PS2 ili PS3
Ma nebi xbox. imao stari i bio nezadovoljan, a ovako u dogledno vrijeme riješim i BD player
16 godina
neaktivan
offline
Wii + PS2 ili PS3

GT5 ne izlazi za Xbox. Samo za PS3 i, kako izgleda, za PC u Kini. Čudaci.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2008 17:24 (Zabushant).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wii + PS2 ili PS3
Wolverine kaže...

zadrži wii i ps2 a polako skupljaj lovu za ps3 i njegove igre.

tak bum ja napravio  . kad izađu gta4 , gt5 i ffxiii  ću nabaviti ps3

  slažem se !
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wii + PS2 ili PS3

ps3 ako želiš igrat igre nove generacije, a ako si kao što si rekao povremeni igra rade odtani na ovom.....

neču nikad više pogoditi razrednicu papiričem u glavi i derati se headshout -:)
16 godina
offline
Wii + PS2 ili PS3

Nekako sumnjam da vasi savjeti imaju utjecaj na njegovu odluku posto je proslo skoro 8 mjeseci od pitanja...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Wii + PS2 ili PS3

Pricekaj CIP pa kupi PS3

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Wii + PS2 ili PS3

Bolje zadrži WII puno je bolji od PS3 i jeftivnije su igrice ako ga želiš prodati možeš meni prodati WII taman jedan tražim

 

P.S. (kako svi znamo PS3 je mrtav u svjetu)

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2009 0:33 (gamer2400).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice