Koje igre trenutno prelazite i dojmovi izdvojena tema

poruka: 3.337
|
čitano: 751.682
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Slažem se, iako je po meni najbolji HL2:EP2 jer mi je puno uzbudljiviji od svih djelova. HL2 ima nekoliko dosadnih djelova koji ubiju tempo. U Episodi 2 sam uživao od prve do zadnje minute.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
online
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Odigraj prvi Half-Life, isto genijalan dio.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
13 godina
online
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

ja igram secret of evermore na snes emulatoru :D nostalgija

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Posto sam preso Fallout 3 i New Vegas pa reko da se bacim na stari serijal i danas poceo igrat jedinicu..:D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

SINGLE PLAYER : Trenutno sam igrao preko dos-a Star Wars Dark Forces  , da dobro ste culi :)

-Just cause 2 - dobra igrica, rasturam ju , sve je dobro osim sto imas SAMO 7 glavnih misija... i dalje destruction , side missions ... na 30% sam :)

-Raimbow Six Vegas 2 - dobra akcija , neam rijeci

-F.3.A.R - ahh.. kako da kazem, nije bas takav horror

 

MP: APB Reloaded - (da se pohvalim) usao sam PRVI medu 10.000 ljudi !!!, igrica je super ima SAMO online

-COD MW 2 - malo dosadna , bez rijeci - ponavlanje iz cod-a 4 ... ma ziva glupost (prema meni)

-Need For Speed World - jucer sam poceo nakon 2-3 mjeseca, odlican je SAMO online

-GTA San Andreas Multiplayer (samp) - igram samo na zombie serveru i PTP :) , kako da kazem, super je , dobar comunity na ta 2 severa ....

 

-i bas sad igram Death to Spies Momentum of Truth !

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Evo danas mi je došao Borderlands za Xbox i mogu kazat da je fenomenalna od atmosfere do napucavanja :-D
13 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Mene puca neka nostalgija pa sam tako uzeo svo gameboy advance i poceo igrat Pokemon Crystal....ah ti pokemoni uvijek im se rado vratit... 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!" — Bob Marley
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
atiHD kaže...

Mene puca neka nostalgija pa sam tako uzeo svo gameboy advance i poceo igrat Pokemon Crystal....ah ti pokemoni uvijek im se rado vratit... 

Pogotovo onaj FFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUU moment ako ti "disketa" padne na pod i onda kad je ubaciš, ono pobriše save-ove.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

hahahah totalno xD...{#}

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!" — Bob Marley
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Trenutno igram God of war 3.Šokiran dobrom grafikom i igrom generalno,pravi blockbuster koji svakako vrijedi odigrati.

 

You are what you believe yourself to be
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Jel igrao tko Dawn of War II? Ja uzeo jučer na steamu za 10E, pa evo se skida jedva čekam da probam.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Trenutno prelazim Mass Effect 2 po 20ti put.Igra je jednostavno zarazna.Može li mi netko preporučiti neku horor-triler igru koja je dobila izvrsne ocjene.

:)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
win32 kaže...
AjgorR kaže...
MARKOZD15 kaže...

evo instalirao sam far cry 1dio(piratski).  kada krenem igrati sve oko mene plavo. ima li netko ovakav problem?

Da.Kupi original.Košta siću ovih dana.

 

Koliko se sjecam Far Cry je imao problem sa Nvidiom i njenim driverima tako da ovo vjerojatno nije stvar u piratskoj verziji igre...ovo ti kaze osoba koja je imala original Far Cry i nije ga mogla igrat kada sam presao prije dosta god. na Nvidiu (radilo se o 6600GT) sa neke ATI karice gdje je igra radila ok.

Naravno, problem moze biti uistinu i u "losoj" igri. {#}

 

Instaliraj ovaj patch i radit će ti.

... ...sine spe
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2011 10:00 (threadNo245).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
AjgorR kaže...

Trenutno igram God of war 3.Šokiran dobrom grafikom i igrom generalno,pravi blockbuster koji svakako vrijedi odigrati.

 

i ja sam bio sokiran svime time..ali sam se razocarao koliko je igra lagana i kratka...a najvise me razocarao kraj...kad odigras vidit ces.. 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are clean!" — Bob Marley
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2011 14:30 (atiHD).
14 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Igram AC 2 i pokusavam igrat Dungeon Siege III.

 

Ovo sto su napravili od Dungeon Siege III je totalni kriminal...uzas....sramota za sve fanove! Ne mogu vjerovat kako je lagano unistit jednu odlicnu igru!

 

Od losih kontrola pa do lose igrivosti i bas nikakve fizike....koma! Imam feeling kao da igram neku igru iz 2000. i to na konzoli nekoj! Sramota!

 

Ima netko preporuku za slicnu igru da popravim ovaj gorak okus u ustima nakon DS III? Mozda netko preporuci neku igru koju nisam igrao, ali uvjet je da je igra godisete od 2009. pa na dalje jer sam sve ostalo igrao.

 

Tu je jos i F.E.A.R. III no jednostavno vise ne mogu igrati takve igre pa nisam ni realan kod ocjenjivanja jer mi je ovo sto sam vidio jako lose.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2011 21:51 (win32).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Ja igram:

Call of Duty Modern Warfare 2- igra mi je predobra prešo je sad igram special ops

Call of Juarez Bound in blood- western igra predobra jedva čekam the cartel

Mafia 2- prešo je, dobra igra, glupo je što na kraju se ne vidi što se dogodi s jo-om

far cry 2- meni je ta igra fenomenalna, no glupo je kad imaš na ulici zaštitare i svaki put pucaju na tebe!

12 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Trenutno prolazim
Red dead redemption - isto kao GTA samo je ovo divlji zapad
Prototype- nesto predobro, tocnije koljes ljude crijeva lete noge ruke svee
★★★★★ ako sam ti pomogao stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

SC: Conviction

 

Malo mi je cudan jer se uzasno razlikuje od proslih, ali sam ogroman SC fanboy {#} pa mi je svejedno dobar. Malo mi je zao sta nema onog suljanja kao prije i onog opremanja ali i ovako je kewl. Svidja mi se sta je Sam postao bad mofo. Istina bog da sve radi sam, samo treba gumbic stisnuti ali svejedno je zabavno {#}

Vi veri veniversum vivus vici
14 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Probao sam naci nesto novo i instalirao Drakensang The River Of Time, issss....losa igra! 

Nisam pogledao koje je godiste, ali je losa...bar meni.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
ProTeinZ kaže...
Trenutno prolazim
Red dead redemption - isto kao GTA samo je ovo divlji zapad
Prototype- nesto predobro, tocnije koljes ljude crijeva lete noge ruke svee

E da bar ima za PC....{#}

14 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Dali netko mozda prati situaciju sa Dungeon Siege III?

 

Hoce raditi na nekom patchu i poboljsavanju kontrola...ovo je nehumano za igrat na kompu! Steta, steta... {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

ds3 sam prošao na medium prvi put za 10 sati gametime, sve questove obavio.. kamera je užas ali izdržao sam.. samo da bih se na kraju razočarao kako je kratka. diablo 3 se čeka, čeka i čeka. a do tad malo gta 4 pa čak i stari deus ex- legenda od igre hehe

Proud member of Lore Breakers
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
skullscar kaže...

ds3 sam prošao na medium prvi put za 10 sati gametime, sve questove obavio.. kamera je užas ali izdržao sam.. samo da bih se na kraju razočarao kako je kratka. diablo 3 se čeka, čeka i čeka. a do tad malo gta 4 pa čak i stari deus ex- legenda od igre hehe

Da, kamera i kontrole ubijaju igru koja zapravo i nije losa...tipican  hack n' slash RPG koji bi bio odlican da nije navedenih mana!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Just Cause 2, akcija iz trećeg lica u GTA stilu koja se ni najmanje ne boji preterivanja. Dešava se na ostrvu - banana republici (doduše u jugoistočnoj Aziji), u kojoj je novi diktator zahladio odnose sa Amerima. Treba otkriti šta se tačno dešava i zaštititi interese Ujka Sema, a zadatak između glavnih misija je uživanje u otvorenom svetu i slabljenje režima izazivanjem haosa (uništavanjem propagandnih punktova, sabotiranjem infrastrukture, rušenjem predsednikovih statua, ubijanjem visokih oficira, pomaganjem gerilskim frakcijama...). U stanju ste da izvodite najrazličitije vratolomije, a u tome vam pomažu grappling hook i paraglajder, a ostatak pribora za izazivanje haosa čine pištolj, skraćena sačmarica, snajper, automatsko oružje, eksplozivne naprave... minigun!... motocikli, automobili, po neko oklopno vozilo ili tenk, helikopteri, avioni, brodići... Ostrvo (zapravo više njih) je tropsko i uglavnom obraslo džunglom, no ima i pustinjskih delova, a vrhovi najviših planina su prekriveni snegom, a naselja variraju od zaseoka usred džungle sa nekoliko kuća do modernog glavnog grada sa međunarodnom lukom i aerodromom.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Just Cause 2 i GTA IV su meni igre koje ne prelazim. Već samo uzmem jaffa kekse i radim gluposti koje su izrazito zabavne po cijeeeloj igri !
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Evo jos jedne odlicne indie igre:

 

 

Apsolutno sve preporuke i to za samo 10 eura! {#}

 

Limbo

 

Evo sta drugi kazu o igri:

 

 

“The game is a masterpiece.”

- Giant Bomb 5/5

 

“Limbo is genius.

Freaky, weird genius.

Disturbing, uncomfortable genius.”

- The Escapist 10/10

 

“Dark, disturbing, yet eerily beautiful,

Limbo is a world that deserves to be explored.”

- Joystiq 10/10

 

“Limbo is as close to perfect at what it does

as a game can get.”

- Destructoid 10/10

 

Winner of more than 90 awards, including:

 

Gameinformer’s “Best Downloadable”

Gamespot’s “Best Puzzle Game”

Kotaku’s “The Best Indie Game”

GameReactor’s “Digital Game of the Year”

Spike TV’s “Best Independent Game”

X-Play’s “Best Downloadable Game”

IGN’s “Best Horror Game”

 

 

...jedna od onih koje se kupuju. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2011 22:29 (win32).
Moj PC  
5 1 hvala 3
14 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Stalker SOC I CS. Ne kužim kako sam to profulao!?! Fantastična atmosfera, grafika nije šajni ali igra svjetla i sjene je predivna. Vidim da ima sjajan moderski community tako da zbilja sami hvalospjevi.

I'm very large!
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Igram fate stay night...možda previše konverzacija,prvi puta igram takvu vrstu igre i zaboravio sam saveat

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Igram Dungeon Siege 3 i duboko sam razocaran...

Stvarno steta ovakvog naslova...

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 19:58 (krayzie).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
krayzie kaže...

Igram Dungeon Siege 3 i duboko sam razocaran...

Stvarno steta ovakvog naslova...

Slazem se, keca i dvicu sam igrao jako dugo, vise puta prelazio, ali tricu sam izbrisao nakon sat vremena mucenja.

You better run, you better take cover!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice