Facebook

poruka: 455
|
čitano: 208.163
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Facebook
vrda23 kaže...

pozdrav, mislim da bi vama kojima se to dogodilo pomoglo da jednostavno resetirate šifru a da vam novu posalju mailom

Probao, ne radi.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
12 godina
neaktivan
offline
Facebook

samo ga koristim zbog igre Empire & Allies

Sanjaj velike snove, a počni od malih koraka.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook

Našao sam obrazac koji treba ispuniti:

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=confirm_identity

 

Odite tu, napravite sve kako piše i to je to. 3 dana kasnije su mi otključali acc.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Facebook

Pozz. Imam problem sa FB, Kada udjem na profil, prikaze mi samo reklamiranje, a od opcija imam samo podesavanje i odjava... evo ss pa ako neko zna o cemu se radi i kako to rijesiti, neka mi pomogne.

 

http://img851.imageshack.us/img851/2869/aaea93a875ed48a2ae82d90.png

 

Ovako to izgleda, i nemam nikakvu opciju kao "skip" ili slicno... jednostavno ne mogu nista... Nisam vidljiv ni na chatu, kao da sam deaktivirao profil...

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.2.2012 0:29 (zeko_lopov).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook

pozdrav!

 

dali netko zna kako se ili ako se uopće može ukloniti like opcija na vlastitom proilu za vlastite slike,statuse,objave...

npr kako ukloniti like opciju za slike tj. da mi niko ne moze lajkat sliku (dali to bila profilna ili neka iz albuma...)??

pa ako netko zna dali je uopce to moguce ili ako mozda postoji kakva aplikacija ili softwareza tu radnju???

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Facebook

Možda je pitanje blesavo ali meni neide za rukom, a pitam se kako napravit Timeline?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook
vip_tip kaže...

Možda je pitanje blesavo ali meni neide za rukom, a pitam se kako napravit Timeline?

upiši www.facebook.com/timeline :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2012 0:45 (p4wner).
14 godina
odjavljen
offline
Facebook

Nemam ja ni vremena ni volje visit na fejsu, uostalom nekako se slobodnije osiječam kada ga nemam {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook
vip_tip kaže...

Nemam ja ni vremena ni volje visit na fejsu, uostalom nekako se slobodnije osiječam kada ga nemam {#}

i to slobodno traje maximalno jedan dan i opet ga aktiviraš :)

15 godina
neaktivan
offline
Facebook

imam problem sa facom danas ulazim u nejga i jako dugo mi učitava facebook stranicu,a u poruke ne mogu uopće ući ni vidjeti tko je online

http://marijowebzone.topgoo.net/index.htm
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook
Austin Powers kaže...

imam problem sa facom danas ulazim u nejga i jako dugo mi učitava facebook stranicu,a u poruke ne mogu uopće ući ni vidjeti tko je online

I ja isto ne mogu pogledati inbox, no prikazuje mi online frendove ali im ne mogu poslati poruku. :( 

Follow me @k1c0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook

zanimljivo, ima nas jos kojima sinoc nije radi inbox. mene je isto zezao i prikaz wall-a..da se nadovezem, mislim da je dobra stvar Fejsa sto mozes naci osobe koje nisi vidio sto godina, komunicirati, a s druge strane je u banani to sto ljudi previse "vise" na tome i gube svoje vrijeme umjesto da vode razgovor u 4 oka

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook-verifikacija korisnickog racuna

Poz imam jedan problem. Otvorio sam fb korisnicki racun. Htio bih imati timeline odem na developers te uradim sve dobro do 3koraka. kada mi kaze da moram venifizirati korsnicki racun, upisem svoj broj mobitela  ali mi poruka s kodom ne stigne{#} dali znate sto bi to moglo biti te kako bi to mogao rjesiti? Inace fb sam otovrio prie 2 dana jer su mi onaj stari profil hakirali na kojem sam takoder imo i timeline

 

Eto zanima me dali ste se vi susretali s tim problemom te kako ste ga rjesili

Eto vam i slike tog postupka u developeru nakon toga me pita tu famoznu verifikaciju

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Facebook

I ja sam nedavno izradio korisnički račun (koji sam jako brzo obrisao) a ni meni nije htjelo odmah napravit Timeline. Pa sam došao do zaključka da možda treba proći neko vremensko razdoblje da bi ga mogao imat, barem ja tako mislim jer nebi se bezveze zvao TIMELINE.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook

nisam upoznat sa tim problemom, timeline jos ne zelim imati dok me sami ne prebace

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook

Ja sam se malo raspitao kod facebook hrvatska navodno bi svi profili trebali biti prebaceni na timeline do 30.3.2012.

Stoga mi ne preostaje nista doli cekanje

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook

kako maknuti sve godine recimo da se vidi samo 2012 godina?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Facebook

Crash-ao mi se Silverlight pa izvolite link (slika je) KLIK.

 

Je li ovo samo meni ili svima?

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook

Ja sam uradio novi profil, i cekati cu dok me fb automatski ne prebaci na timeline :) a lagano sam se opet poceo privikavati na "stari" izgled facebook-a :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Facebook
Gale92 kaže...

Ja sam uradio novi profil, i cekati cu dok me fb automatski ne prebaci na timeline :) a lagano sam se opet poceo privikavati na "stari" izgled facebook-a :)

  Čestitam.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
16 godina
offline
Facebook

Ekipa iz fejzbuka vam je vjerojatno promijenila e-mail na profilu, pa obratite pažnju.

http://gizmodo.com/5921085/facebook-just-changed-your-email-without-asking++heres-how-to-fix-it

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Facebook

Ja imam facebook svega godinu dana.

Na njega idem isključivo radi toga što kontaktiram preko njega s prijateljima i rodbinom s kojom je teško doći u kontakt uživo.

 

Daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook

na nekim fb-profili vidim kako je oznaceno koliko su puta videli posetili i tko je vidio odregjenu temu ...kako da podesim da i ja mogu videti ko posecuje moj profil  i sta vidi na njemu..

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook
rexi kaže...

na nekim fb-profili vidim kako je oznaceno koliko su puta videli posetili i tko je vidio odregjenu temu ...kako da podesim da i ja mogu videti ko posecuje moj profil  i sta vidi na njemu..

Ajde da to jednom za svagda rasčistimo. Facebook NE prikazuje tko je posjećivao nečiji profil. Također (trenutno) NE postoji aplikacija koja to može detektirat. Zato, ne vežite third-party aplikacije koje se hvale da to mogu uz svoj fejs profil, jer je to prevara.

 

Najviše što Facebook prikazuje su stranice koje su tvoji fejs frendovi lajkali kako bi ih i ti lajkao, ili kad je netko označen(markiran) na fotki i tome slično. Ovo o čemu pričaš nema veze sa fejs profilima, već sa fejs stranicama od poduzeća, slavnih osoba, filmskih naslova, novina, ...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook
D1001 kaže...
rexi kaže...

na nekim fb-profili vidim kako je oznaceno koliko su puta videli posetili i tko je vidio odregjenu temu ...kako da podesim da i ja mogu videti ko posecuje moj profil  i sta vidi na njemu..

Ajde da to jednom za svagda rasčistimo. Facebook NE prikazuje tko je posjećivao nečiji profil. Također (trenutno) NE postoji aplikacija koja to može detektirat. Zato, ne vežite third-party aplikacije koje se hvale da to mogu uz svoj fejs profil, jer je to prevara.

 

Najviše što Facebook prikazuje su stranice koje su tvoji fejs frendovi lajkali kako bi ih i ti lajkao, ili kad je netko označen(markiran) na fotki i tome slično. Ovo o čemu pričaš nema veze sa fejs profilima, već sa fejs stranicama od poduzeća, slavnih osoba, filmskih naslova, novina, ...

da,primetio sam da u close group prikazuje se  ko je posetio i stavio lajk na neki post.Znaci to se ne moze postaviti i na sopstveni profil.Novi sam na fb pa neke stvari jos nisu mi poznate...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook
rexi kaže...

da,primetio sam da u close group prikazuje se  ko je posetio i stavio lajk na neki post.Znaci to se ne moze postaviti i na sopstveni profil.Novi sam na fb pa neke stvari jos nisu mi poznate...

 Ne, trenutno se to ne može složiti za fejs profil. Nešto slično tome sam jedino primjetio kod slanja fejs e-mail poruka. Kad nekome pošalješ poruku, pokaže ti se jeli ju i kad ta osoba pročitala.

13 godina
neaktivan
offline
Facebook

kad napisem facebook.com na google chrome smrzne se ceo kompjuter na 10-tak sekunda i onda moze da se logujem.Ovo sam primetio od pred nedelju-dve,isprobao sam i na IE10,Opera i Mozilla browser...isto se smrzava na 10-tak sekunda i tek posle se mogu logirati.Dali nekome ovo se isto desava?Da napomenem da komp,je skeniran sa antivirusom i pocistio cookie i nema nikakvih problema oko virusa.Kad idem na druge stranice po net nema nikakvih problema.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook

Postoji li nacin da onemogucim prikaz stranica kojih nisam clan na news feedu?

The only thing I put before me is do re.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook

Zna li možda netko kako da reklamiram neke stvari na faceboku? Htio bi napraviti nešto u 3 Koraka Like, Share i tek onda link gdje se prikazuje sadržaj.

Stvarno bi bio zahvalan onome tko mi kaže kako da to napravim.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice