Kazna za film

poruka: 7
|
čitano: 2.462
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kazna za film

pozdrav forumasi!


hitno trebam vasu pomoc,trenutacno se nalazim u njem i moj brat je skidao filmove sa torrenta  i jucer mi je stigla kazna od 980 eura,citao sam po internetu i pise da se to moze rijesiti bez da se ista plati...pa bih molio ako itko u njem zna nekoga tko je imao isti problem da me uputi kako bih mogao to rijesiti, bio bih jakoo zahvalan ,i da zovu se FAREDS ti od kojih sam dobiio kaznu.
nadam se da mi mozete pomoci
mac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kazna za film
predator198 kaže...

pozdrav forumasi!


hitno trebam vasu pomoc,trenutacno se nalazim u njem i moj brat je skidao filmove sa torrenta  i jucer mi je stigla kazna od 980 eura,citao sam po internetu i pise da se to moze rijesiti bez da se ista plati...pa bih molio ako itko u njem zna nekoga tko je imao isti problem da me uputi kako bih mogao to rijesiti, bio bih jakoo zahvalan ,i da zovu se FAREDS ti od kojih sam dobiio kaznu.
nadam se da mi mozete pomoci

 https://www.wbs-law.de/eng/copyright-infringement-warning-letter/law-firms/fareds/

12 godina
offline
Kazna za film

Pogledaj tu na forumu, ima neka tema isto gdje se nekoliko ljudi iz DE javilo s istim problemom. Ima i nekoliko rješenja ako se dobro sjećam ...

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kazna za film

hvala dajes mi malo nade...jel mi mozes molim te reci kako se zove tema jer trazim vec ali nikako da naidem na nesto

mac
12 godina
offline
Re: Kazna za film
predator198 kaže...

hvala dajes mi malo nade...jel mi mozes molim te reci kako se zove tema jer trazim vec ali nikako da naidem na nesto

 tema

15 godina
offline
Re: Kazna za film
predator198 kaže...

.. stigla kazna od 980 eura,citao sam po internetu i pise da se to moze rijesiti bez da se ista plati.....

 -bez advokata.. teško. Kazne se plaćaju. Barem polovicu moraš dati da bi advokat podigao obrvu i napisao neki dopis-prigovor... a prigovor bi bio?? npr jesi li ili nisi kriv? Pravna praksa u dojču je plati ako si kriv, ako si nevin možeš se žaliti, ako si kriv i žališ se umnožit ćeš kaznu tj rizik da umjesto 980 ispadne nekoliko tisuća.

.. npr dali si u temi/internetu pronašao nekog tko se izvukao? (a da nisu lovačke priče..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Kazna za film

Jednostavno plati i sugeriraj bratu da preseli u kino.

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice