Mozilla problem sa karticama

poruka: 9
|
čitano: 7.511
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Mozilla problem sa karticama

Evo jedno stvarno glupo pitanje....dakle instalirao sam program c++ i uz to instalirao neki Delta browser.E sad ja sam taj browser izbrisao sa PC-a.Kada otvorim mozillu na početnu stranicu sam opet namjestio da se otvara google i pretraživač je opet na googlov,ali kad otvorim novu karticu ona mi se otvara sa tim delta browserom.kako to srediti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla problem sa karticama

Negdje u postavkama promijeni stranicu koja se otvara kad otvoriš novi tab... Nisam točno siguran gdje je to na Firefoxu, ali mora biti opcija...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla problem sa karticama

još nisam pronašao rješenje problema ,izbrisao sam tu tražilicu s pc,al je nemogu maknit sa kartica na mozili.izbrisao sam mozillu i opet instalirao i još je tu ....molim vas pomozite...stvarno mi ide na živce :P

14 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla problem sa karticama

U polje gdje inače upisuješ ime web stranice upiši "about:config"(bez navodnika). Zatim izbriši sve što se zove delta browser.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2013 0:09 (D1001).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla problem sa karticama

Hvala ti puno ;)

13 godina
offline
Mozilla problem sa karticama

Nekidan sam počeo primjećivati da mi firefox troši previše cpu-a. Prije mi cpu ne bi NIKAD prešao 10% dok sad zna skočit i do 50, 60% i sve to firefox troši. Probao sam gasit plug-inove, add-onse, ali nema razlike, čak sam pokrenuo firefox u safe modu. Koliko sam primjetio, cpu mi skače samo prilikom otvaranja firefoxa i još par sekundi nakon. Kasnije mi se stanje normalizira.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla problem sa karticama
Coder256 kaže...

Nekidan sam počeo primjećivati da mi firefox troši previše cpu-a. Prije mi cpu ne bi NIKAD prešao 10% dok sad zna skočit i do 50, 60% i sve to firefox troši. Probao sam gasit plug-inove, add-onse, ali nema razlike, čak sam pokrenuo firefox u safe modu. Koliko sam primjetio, cpu mi skače samo prilikom otvaranja firefoxa i još par sekundi nakon. Kasnije mi se stanje normalizira.

To ti je zato što kada pališ neku aplikaciju, treba više resursa da se upali, a kasnije ide normalno - ilitiga normalizira se.

 

You're safe.

Memento mori.
13 godina
offline
Re: Mozilla problem sa karticama
TheGh0st kaže...
Coder256 kaže...

Nekidan sam počeo primjećivati da mi firefox troši previše cpu-a. Prije mi cpu ne bi NIKAD prešao 10% dok sad zna skočit i do 50, 60% i sve to firefox troši. Probao sam gasit plug-inove, add-onse, ali nema razlike, čak sam pokrenuo firefox u safe modu. Koliko sam primjetio, cpu mi skače samo prilikom otvaranja firefoxa i još par sekundi nakon. Kasnije mi se stanje normalizira.

To ti je zato što kada pališ neku aplikaciju, treba više resursa da se upali, a kasnije ide normalno - ilitiga normalizira se.

 

You're safe.

Ali mi to prije nije tako naglo skakalo, čak mi se ne bi popelo preko 15% NIKADA.

 

...The South Will Rise Again... White -h- boys
12 godina
protjeran
offline
Re: Mozilla problem sa karticama
Coder256 kaže...
Ali mi to prije nije tako naglo skakalo, čak mi se ne bi popelo preko 15% NIKADA.

Meni s i5 2500k na moment (pri pokretanju novog taba) CPU "zna skočiti) na 35% a gdje tebi neće s puno slabijim procesorom.

Bolje nešto od nečega , nego ništa od ničega.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice