Tko je aXXo?

poruka: 246
|
čitano: 135.596
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Tko je aXXo?

Naravno, jasno je tko je aXXo, ali kako to da nitko dosad nije uspio otkriti njegov pravi identitet - mislim prije svega na filmsku industriju i policiju...

 

Kako je moguce da covjek radi ono sto on radi, a da nitko ne moze otkriti njegovu IP adresu u danom trenutku - mislim na njegovu pravu IP adresu preko koje se spaja na internet. Kakve to "mjere zastite" covjek koristi? Neki proxy ili sto vec?

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Tko je aXXo?
Šime kaže...

Naravno, jasno je tko je aXXo, ali kako to da nitko dosad nije uspio otkriti njegov pravi identitet - mislim prije svega na filmsku industriju i policiju...

 

Kako je moguce da covjek radi ono sto on radi, a da nitko ne moze otkriti njegovu IP adresu u danom trenutku - mislim na njegovu pravu IP adresu preko koje se spaja na internet. Kakve to "mjere zastite" covjek koristi? Neki proxy ili sto vec?

 to nije covjek to je vise od toga!!Namigiva
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Šime kaže...

Naravno, jasno je tko je aXXo, ali kako to da nitko dosad nije uspio otkriti njegov pravi identitet - mislim prije svega na filmsku industriju i policiju...

 

Kako je moguce da covjek radi ono sto on radi, a da nitko ne moze otkriti njegovu IP adresu u danom trenutku - mislim na njegovu pravu IP adresu preko koje se spaja na internet. Kakve to "mjere zastite" covjek koristi? Neki proxy ili sto vec?

da to i mene žarko zanima

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2009 19:35 (leo_819).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
"aXXo ne przi DVD-e on ih jede za dorucak!!!"
aXXo je car careva!!!
livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

ma svaka mu čast, zalaže se za prosvjetu putem DVD-ova (piratiziranih!!) Namigiva

 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Sve filmove koje sam od njega vidio bile su najbolje kvalitete.

SmijehCool

add me xfire >>> razvaljot
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Šime kaže...

Naravno, jasno je tko je aXXo, ali kako to da nitko dosad nije uspio otkriti njegov pravi identitet - mislim prije svega na filmsku industriju i policiju...

 

Kako je moguce da covjek radi ono sto on radi, a da nitko ne moze otkriti njegovu IP adresu u danom trenutku - mislim na njegovu pravu IP adresu preko koje se spaja na internet. Kakve to "mjere zastite" covjek koristi? Neki proxy ili sto vec?

 najednostavniji odgovor na ovo pitanje (barem meni najednostavniji i palo mi napamet dok čitam ovaj text)

znači kad se taj aXXo spoji na net i uploada neki film na neki privatni tracker site (100% sam siguran da je torrent site, ostali samo prošire na RS itd..)
u datom trenutku, kako i TKO će pogodit od svih IP adresa na svijet koji je aXXo???? pa da je (bezze govorim) iz SAD-a, pa i tamo ima milijune i milijune IP adresa, ajd ti pogodi koji je aXXo.
još uz to ide da je on sigurno na nekom privatnom trackeru di je skoro pa nemoguće dobit invite... Čisto nemoguće, ima sigurno ljudi koji znaju ko je aXXo ali neće ni pod koju cijenu reć!

BTW: kakve korist bi imao kad bi znao ko je on????

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2009 19:47 (electrus).
15 godina
offline
Tko je aXXo?

kako su već rekli nije to jedna osoba to je grupa ljudi

lipo organizirana, i rade vrhunski

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
disco brew kaže...

Sve filmove koje sam od njega vidio bile su najbolje kvalitete.

SmijehCool

 Istina
Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
15 godina
offline
RE: Tko je aXXo?

Evo malo iz "stranih medija" o doticnom,nisam jos procitao do kraja,dugacko je Smijeh:

http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films/features/scene-stealer-the-axxo-files-1214699.html

16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
electrus kaže...
 najednostavniji odgovor na ovo pitanje (barem meni najednostavniji i palo mi napamet dok čitam ovaj text)

znači kad se taj aXXo spoji na net i uploada neki film na neki privatni tracker site (100% sam siguran da je torrent site, ostali samo prošire na RS itd..)
u datom trenutku, kako i TKO će pogodit od svih IP adresa na svijet koji je aXXo???? pa da je (bezze govorim) iz SAD-a, pa i tamo ima milijune i milijune IP adresa, ajd ti pogodi koji je aXXo.
još uz to ide da je on sigurno na nekom privatnom trackeru di je skoro pa nemoguće dobit invite... Čisto nemoguće, ima sigurno ljudi koji znaju ko je aXXo ali neće ni pod koju cijenu reć!

BTW: kakve korist bi imao kad bi znao ko je on????

 Ane, lik(ovi) je(su) totalni P2P troll(ovi)!!!Namigiva
livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
16 godina
offline
Tko je aXXo?

Oprostite mi ako ne razumijem funkcioniranje torrenta bas najbolje, ali koliko razumijem osoba koja pokrene neki torrent je seeder.

 

Dakle, netko ima datoteku (npr. 700MB video) i napravi torrent za nju, objavi torrent, te pocne seedati kako bi se ta datoteka prosirila i stvorila nove seedere.

 

Svi seederi od kojih skidam, tj. njihove IP adrese su vidljive u programu za skidanje (npr. uTorrent).

 

To tako funkcionira, ili?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tko je aXXo?

He's the man! :))

Probaj Linux! - www.linuxzasve.com | Otkrij Linux! - wiki.open.hr
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
@Šime
Konfiguriranjem torrent klijenta, koristenje Ipfiltra i proxy servera, skriva ili skriva IP prave adrese....valjda!!!
livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

ja znam axxa, skupa smo se napili pri đini prošlu nedelu.

Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko je aXXo?

ja mislim da je to neka skupina hakera il nešt, jer to sve nemože jedna osoba. bar tako mislim NeodlučanŠutim

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tko je aXXo?

Mora biti vise ljudi kada je izaslo vec 1000 njegovih izdanja,bas me zanima kada bi to jedan covjek sve rekodirao.


Mislim mogao bih ali to treba i uplodati,napraviti popratnu .nfo datoteku,pa dok film skines na hard,imao tu posla...

15 godina
protjeran
offline
RE: Tko je aXXo?
Kristyans kaže...

Mora biti vise ljudi kada je izaslo vec 1000 njegovih izdanja,bas me zanima kada bi to jedan covjek sve rekodirao.


Mislim mogao bih ali to treba i uplodati,napraviti popratnu .nfo datoteku,pa dok film skines na hard,imao tu posla...

 ako imas para nema tu posla!! ja brijem da je to orgganizirana skumina najmanje 10 ljudi!! Netko je napisao kako ih ne mogu naci samo se pitam tko bi ih i trazio???
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Istina je da je axxo dao na torrent veliki broj filmova. Istina je i to da su većina ripana u NTSC  formatu koji se ne koristi kod nas (PAL 25 sličica u sekundi). Istina je i to da se jednim programom može promjeniti ne samo IP adresa nego i kontinent s kojega se šalje. To je sve što vam smijem reći. Za ostalo me ne pitajte. Mada su vani IP adrese uvijek jedne te iste, samo kod nas se one mijenjaju svakim ponovnim uključenjem i kontanjem na net.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko je aXXo?

Ja konzumiram samo aXXo-vo i ništa više. Made by aXXo FTW Smijeh

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
ne mora on-i skriva-ju ip adresu/e ....pocne da seed-a na neki tracker i taj tracker ima ip adresu ,ali koja ce ga budala prijaviti i time izgubiti njegova nova izdanja(jos ako postavlja prvo na taj tracker) ...niko nije lud....a mozda je to njihov/njegov tracker ....samo se ne zna ;) mafija
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo uploada i ima accounte na i javnim trackerima (mininova) i nekim lako dostupnim privatnim (demonoid), nema on samo na nekim trackerima tipa TL. Ja sam negdje pročitao da je to skupina od 2 maloljetnika - i da se znaju njihovi identiteti, ali da se čeka da postanu punoljetni da im opale veću kaznu. Makar ja ovo ne vjerujem. I

 

nače meni (a i mnogim drugima) aXXo je više kradljivac nego legenda. On najćešće rekodira već izašle scene ripove (najćešće od PUKKA, Diamond i nekih drugih). On sam ne izdaje rippove među prvima kao scene releaseri i ripperi. Još me živcira što su gotovo svi filmovi 700MB (makar ima kvalitetne ripove ponekad 700MB za 2 i pol sata filma je premalo). Ali činjenica je da su mu rippovi kvalitetni i da je on garancija da je film "the real thing" na javnim trackerima, jer se nalazi puno lažnih datoteka.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2009 22:34 (Paolo2612).
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Beskorisna budala kojoj je jedina svrha rekodiranje tuđeg truda u format koji je zastario i prevaziđen uslijed novih medija i sve bržih veza. aXXo se probio na vrh jer je scena već godinama u stanju vječne zavade gdje se nuke udara na release kojem je odjavna špica kodirana po mrvu višem bitrateu od dogovora (fora od prije par godina) ili wp nema uvodnu špicu, a po svemu ostalom je finalna verzija.

Čisto njesra kao i game scena gdje se sve grupe svađaju kao stare babe.

 
0 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Pa tip je već bio u zatvoru. To sam neslužbeno doznao od jednog izvora.

Gentoo user. :')
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tko je aXXo?

bgood a kaj bi ti htio da on napravi kaj ti nije ovo dovoljno dobro kaj on radi, svakom s dvije vijuge u glavi je jasno da se tu radi odlican posao za pohvalit  svakako bila tu jedna osoba ili vise njih jer nam omogucuju da gledamo za badave veliki izbor filmova i to je odlicno nema se tu kaj mislit a i kopije su dobre kvalitete, a ti bgood ak ti to ne valja gledaj partizanske filmove. Pa ko jos gleda dobrom poklonjenom konju u zube stvarno svasta!!!Šutim

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Paolo2612 kaže...

aXXo uploada i ima accounte na i javnim trackerima (mininova) i nekim lako dostupnim privatnim (demonoid), nema on samo na nekim trackerima tipa TL. Ja sam negdje pročitao da je to skupina od 2 maloljetnika - i da se znaju njihovi identiteti, ali da se čeka da postanu punoljetni da im opale veću kaznu. Makar ja ovo ne vjerujem. I

 

nače meni (a i mnogim drugima) aXXo je više kradljivac nego legenda. On najćešće rekodira već izašle scene ripove (najćešće od PUKKA, Diamond i nekih drugih). On sam ne izdaje rippove među prvima kao scene releaseri i ripperi. Još me živcira što su gotovo svi filmovi 700MB (makar ima kvalitetne ripove ponekad 700MB za 2 i pol sata filma je premalo). Ali činjenica je da su mu rippovi kvalitetni i da je on garancija da je film "the real thing" na javnim trackerima, jer se nalazi puno lažnih datoteka.

Slazem se u potunosti.

Scene releaseri ga preziru, jer nema "ono potrebno" da bi bio u eliti. P2P je njegova domena u kojoj svakojaki izbljuvak se nalazi.

No, takodjer moram priznati da su mu re-rip-ovi odlicni.

livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2009 0:15 (Kaiserex).
16 godina
online
Tko je aXXo?

Ovdje je intervju s njim. Izgleda da je ipak aXXo 1 osoba.

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo=ratni zločinac=tihi susjed=svi smo mi aXXonja!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
rambox kaže...

bgood a kaj bi ti htio da on napravi kaj ti nije ovo dovoljno dobro kaj on radi, svakom s dvije vijuge u glavi je jasno da se tu radi odlican posao za pohvalit  svakako bila tu jedna osoba ili vise njih jer nam omogucuju da gledamo za badave veliki izbor filmova i to je odlicno nema se tu kaj mislit a i kopije su dobre kvalitete, a ti bgood ak ti to ne valja gledaj partizanske filmove. Pa ko jos gleda dobrom poklonjenom konju u zube stvarno svasta!!!Šutim

Paolo me pretekao s objašnjenjem dok sam pisao svoj post.
aXXo uzme tuđi release (ne ripa) i rekodira ga na 700mb (ili 800 s overburnom). Iako mu se prije zalomila i povremena rana TC ili DVDScr verzija, sad u pravilu izdaje rekodirane DVDRip. Znači, par mjeseci nakon što je film izašao u kinima, nakon što su svi kojima je bila duboka želja i nasušna potreba pogledati najnovije Hollycrap izdanje kupili ulaznicu ili se zadovoljiti s nekim pristojnijim TS-om, na trackere stižu prvi DVD ripovi od 2 ili više CD. Malo nakon toga stiže i aXXo.
Nije mi jasno tko to skida!?! Zainteresirani su već pogledali film, DVDRipove skidaju "kolekcionari" i nema apsolutno nikakve logike da za tih bijednih sat vremena dužeg downloada po CD skidaju njegovu prelošu kvalitetu (gledano u kategoriji "za čuvanje", ne "za gledanje") kad im na raspolaganju stoje kvalitetni dvd i bluray ripovi. Svi se "zakače" na njegov torrent jer je - pouzdan! Nema lažnjaka, nema podmetanja TSova, nema lozinki na Rarovima (+prigodne registracije na mutnim stranicama),  nema navlačenja po privatnim trackerima, ali kvaliteta onoga što nudi i način na koji to radi je više nego bijedan.
Jedini kojem takvo izdanje odgovara je neki Kinez s druge strane parice koji u roku od 15 minuta od izlaska na trackeru ima gotovih 1000 kopija s omotom i cd naljepnicom.

BTW, nemam niti jedan njegov uradak.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
bgood kaže...
rambox kaže...

bgood a kaj bi ti htio da on napravi kaj ti nije ovo dovoljno dobro kaj on radi, svakom s dvije vijuge u glavi je jasno da se tu radi odlican posao za pohvalit  svakako bila tu jedna osoba ili vise njih jer nam omogucuju da gledamo za badave veliki izbor filmova i to je odlicno nema se tu kaj mislit a i kopije su dobre kvalitete, a ti bgood ak ti to ne valja gledaj partizanske filmove. Pa ko jos gleda dobrom poklonjenom konju u zube stvarno svasta!!!Šutim

Paolo me pretekao s objašnjenjem dok sam pisao svoj post.
aXXo uzme tuđi release (ne ripa) i rekodira ga na 700mb (ili 800 s overburnom). Iako mu se prije zalomila i povremena rana TC ili DVDScr verzija, sad u pravilu izdaje rekodirane DVDRip. Znači, par mjeseci nakon što je film izašao u kinima, nakon što su svi kojima je bila duboka želja i nasušna potreba pogledati najnovije Hollycrap izdanje kupili ulaznicu ili se zadovoljiti s nekim pristojnijim TS-om, na trackere stižu prvi DVD ripovi od 2 ili više CD. Malo nakon toga stiže i aXXo.
Nije mi jasno tko to skida!?! Zainteresirani su već pogledali film, DVDRipove skidaju "kolekcionari" i nema apsolutno nikakve logike da za tih bijednih sat vremena dužeg downloada po CD skidaju njegovu prelošu kvalitetu (gledano u kategoriji "za čuvanje", ne "za gledanje") kad im na raspolaganju stoje kvalitetni dvd i bluray ripovi. Svi se "zakače" na njegov torrent jer je - pouzdan! Nema lažnjaka, nema podmetanja TSova, nema lozinki na Rarovima (+prigodne registracije na mutnim stranicama),  nema navlačenja po privatnim trackerima, ali kvaliteta onoga što nudi i način na koji to radi je više nego bijedan.
Jedini kojem takvo izdanje odgovara je neki Kinez s druge strane parice koji u roku od 15 minuta od izlaska na trackeru ima gotovih 1000 kopija s omotom i cd naljepnicom.

BTW, nemam niti jedan njegov uradak.
 Ja imam  njegove "rippove", sada uglavnom skidam HD-rip itd. (za filmove u kojima znam da ću uživati, ili ih želim za kolekciju) ali razlog iz kojeg ja skidam njegove filmove su: veće brzine jer puno ljudi skida njegove filmove, i puno lakše nalaženje prijevoda - što mi je jedino važno kada želim nabrzaka skinuti neki "nepoznati" film i pogledati ga da ubijem vrijeme. Ako je vrijedan i dobar ide u kolekciju - ali sigurno ne kao aXXo rip (osim ako nažalost nema kvalitetniji rip od njega).
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice