Youtube premium

poruka: 637
|
čitano: 250.145
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Youtube premium

upravo mi revolut javio da je naplaceno 699 ARS -> 3,31€

 

molim kolegu koji placa 1.08$ da mi objasni kako da se prebacim na njegovu tarifu :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Youtube premium

I ja sam plaćao argentski 1,08 eura. Kolega dobro govori. Prešao sam na Tursku jer mi ne bi više kartica prolazila. Uglavnom, dobio sam mail da će biti povećanje, ali ostalo 1.08. Kako, ne znam, vjerojatno neka greška kod njih.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.3.2023 18:36 (mmafan).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Youtube premium

Nakon što je Argentina postala "out", prebacio sam se na Ukrajinu jer me kod prebacivanja na Tursku zezalo sa svim Visa karticama (Revolut x2, PBZ x3), Master/Maestro daprobam još na Turskoj nemam tako da je preko Ukrajine uspješno proveden family plan ~4€/mj (za 5 članova se isplati) i jedan individual (zbog Google Workspace računa) koji je ~2.5€/mj. Da je prošlo s Turskom bilo bi i malo povoljnije, ali što se može.

https://idzan.eu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Youtube premium

Youtube ReVanced.

Proučiti proceduru za patchiranje, ne skidati od bilo kuda. Koliko mi je jasno revanced.io NIJE služben.

Ako se toliko mučite da bi plaćali par eura mjesečno, onda valjda možete shvatiti kako patchirati.

 
0 8 hvala 0
5 godina
offline
Re: Youtube premium
Mandor kaže...

Youtube ReVanced.

Proučiti proceduru za patchiranje, ne skidati od bilo kuda. Koliko mi je jasno revanced.io NIJE služben.

Ako se toliko mučite da bi plaćali par eura mjesečno, onda valjda možete shvatiti kako patchirati.

 I sta dobijes? soft sa sumnjivom pozadinom koji radi samo na jednoj vrsti uredjaja? A muke je ogromna. Besplatni vpn konekt turkey i platis. Poslije ide automatski. Manje muke nego instalirati i patchirati patch a radi svagdje. Meni trenutno yt bez reklama na 5 uredjaja....

15 godina
offline
Re: Youtube premium
Posmatrač kaže...
Mandor kaže...

Youtube ReVanced.

Proučiti proceduru za patchiranje, ne skidati od bilo kuda. Koliko mi je jasno revanced.io NIJE služben.

Ako se toliko mučite da bi plaćali par eura mjesečno, onda valjda možete shvatiti kako patchirati.

 I sta dobijes? soft sa sumnjivom pozadinom koji radi samo na jednoj vrsti uredjaja? A muke je ogromna. Besplatni vpn konekt turkey i platis. Poslije ide automatski. Manje muke nego instalirati i patchirati patch a radi svagdje. Meni trenutno yt bez reklama na 5 uredjaja....

 Meni nije bila ogromna muka. Besplatno na svim uređajima. Prijateljima instaliravam isto.

Kome je lakše vpn i plaćanje super. Samo neka ljudi budu svjesni da ima još opcija, jer očito ljudi imaju problema sa VPN i pronalaskom jeftinijeg vpna itd.

13 godina
offline
Re: Youtube premium
Mandor kaže...

 Meni nije bila ogromna muka. Besplatno na svim uređajima. Prijateljima instaliravam isto.

Kome je lakše vpn i plaćanje super. Samo neka ljudi budu svjesni da ima još opcija, jer očito ljudi imaju problema sa VPN i pronalaskom jeftinijeg vpna itd.

 

VPN ti treba samo jednom, kad ugovaraš uslugu. Nema potrebe plaćati VPN.

To riješiš jednom i radi na svim uređajima i tebi i cijeloj tvojoj familiji.

15 godina
offline
Re: Youtube premium
Chronosus kaže...
Mandor kaže...

 Meni nije bila ogromna muka. Besplatno na svim uređajima. Prijateljima instaliravam isto.

Kome je lakše vpn i plaćanje super. Samo neka ljudi budu svjesni da ima još opcija, jer očito ljudi imaju problema sa VPN i pronalaskom jeftinijeg vpna itd.

 

VPN ti treba samo jednom, kad ugovaraš uslugu. Nema potrebe plaćati VPN.

To riješiš jednom i radi na svim uređajima i tebi i cijeloj tvojoj familiji.

 A ok. Meni je jako bitan sponsor block koji ima ReVanced. Ja preskačem i to.

5 godina
offline
Re: Youtube premium
Mandor kaže...
Chronosus kaže...
Mandor kaže...

 Meni nije bila ogromna muka. Besplatno na svim uređajima. Prijateljima instaliravam isto.

Kome je lakše vpn i plaćanje super. Samo neka ljudi budu svjesni da ima još opcija, jer očito ljudi imaju problema sa VPN i pronalaskom jeftinijeg vpna itd.

 

VPN ti treba samo jednom, kad ugovaraš uslugu. Nema potrebe plaćati VPN.

To riješiš jednom i radi na svim uređajima i tebi i cijeloj tvojoj familiji.

 A ok. Meni je jako bitan sponsor block koji ima ReVanced. Ja preskačem i to.

 Na premiumu nema toga uopste....

15 godina
offline
Re: Youtube premium
midzan21 kaže...

Nakon što je Argentina postala "out", prebacio sam se na Ukrajinu jer me kod prebacivanja na Tursku zezalo sa svim Visa karticama (Revolut x2, PBZ x3), Master/Maestro daprobam još na Turskoj nemam tako da je preko Ukrajine uspješno proveden family plan ~4€/mj (za 5 članova se isplati) i jedan individual (zbog Google Workspace računa) koji je ~2.5€/mj. Da je prošlo s Turskom bilo bi i malo povoljnije, ali što se može.

 moze mi neko objasnit sto se dogodilo s argentionom? posto ja i dalje na njoj

...potpis nije potreban...
13 godina
offline
Re: Youtube premium
DaNiTo kaže...
midzan21 kaže...

Nakon što je Argentina postala "out", prebacio sam se na Ukrajinu jer me kod prebacivanja na Tursku zezalo sa svim Visa karticama (Revolut x2, PBZ x3), Master/Maestro daprobam još na Turskoj nemam tako da je preko Ukrajine uspješno proveden family plan ~4€/mj (za 5 članova se isplati) i jedan individual (zbog Google Workspace računa) koji je ~2.5€/mj. Da je prošlo s Turskom bilo bi i malo povoljnije, ali što se može.

 moze mi neko objasnit sto se dogodilo s argentionom? posto ja i dalje na njoj

 

google je uveo dodatnu provjeru za visa kartice....  kao sto ne mozes ni disney+ uzeti tamo...

 

meni i dalje radi sa mastercardom, ali pripremam se i ja za migraciju ako dodje do kraja :)

13 godina
offline
Re: Youtube premium
pozdrav,
kupio sam yt premium preko turske i skinulo mi novce sa kartice a kada udem na yt nije premium ,kako da se ajmo rec ulogiram u taj premium?
NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube premium
mac23 kaže...
pozdrav,
kupio sam yt premium preko turske i skinulo mi novce sa kartice a kada udem na yt nije premium ,kako da se ajmo rec ulogiram u taj premium?

kako si kupio? Jesi li bio ulogiran u svoj youtube account i onda od tamo išao na settings>account>membership>get youtube premium ? 


14 godina
offline
Re: Youtube premium
mac23 kaže...
pozdrav,
kupio sam yt premium preko turske i skinulo mi novce sa kartice a kada udem na yt nije premium ,kako da se ajmo rec ulogiram u taj premium?

 Ne treba se ništa posebno ulogirat, provjeri jesi li kupio premium za drugi neki račun ako ih imaš više jer ide sve automatski.

11 godina
neaktivan
offline
Youtube premium

Pozdrav 

Htio bih neke kanale od djece blokirati pa ako mi mozete reći kako mogu to uraditi na YouTubeu ako je potrebno kupio bih premium samo da im maknem neke kanale .

 

Lp

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Mislim da ne postoji ta opcija, ako blokiras kanal, blokiras samo mogucnost da taj kanal komentira, ali ukloniti ga skroz neće se desiti
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Pokusal sam uzet u Argentini, Turskoj, Indiji i sve zivo mi Revolut odbija. Ima neka geofencing opcija u Revolutu koju moram ugasiti ili imam peh pa me nece?
14 godina
offline
Re: Youtube premium
NEW_MAN kaže...
Pokusal sam uzet u Argentini, Turskoj, Indiji i sve zivo mi Revolut odbija. Ima neka geofencing opcija u Revolutu koju moram ugasiti ili imam peh pa me nece?

 Meni prolazi, ali isključivo jednokratna master kartica

16 godina
offline
Re: Youtube premium

Ne mogu ih prevarit da sam zlatni i jednokratna je Visa koju nece prihvatit. Nije moguce uzet Premium u Turskoj ako me kuzi u drugoj drzavi. VPN ne pomaze jer Google zna i ima moju adresu koje nije tam gdi ih pokusavam prevariti.
Sad sam napravil novi Gmail u turskoj i uzel family ali je kvaka G16 da ne mogu biti clan obitelji u drugoj drzavi. Znaci imam pretplatu u Turskoj i novi mail u Turskoj te ne mogu pozvat obitelj lol.

Ako nist drugo ta sala "nist" ne kosta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2023 11:28 (NEW_MAN).
14 godina
offline
Re: Youtube premium
NEW_MAN kaže...

Ne mogu ih prevarit da sam zlatni i jednokratna je Visa koju nece prihvatit. Nije moguce uzet Premium u Turskoj ako me kuzi u drugoj drzavi. VPN ne pomaze jer Google zna i ima moju adresu koje nije tam gdi ih pokusavam prevariti.
Sad sam napravil novi Gmail u turskoj i uzel family ali je kvaka G16 da ne mogu biti clan obitelji u drugoj drzavi. Znaci imam pretplatu u Turskoj i novi mail u Turskoj te ne mogu pozvat obitelj lol.

Ako nist drugo ta sala "nist" ne kosta.

 Tako je, ne možeš pozvati članove koji nemaju adresu upravitelja obitelji. Postoje načini i kako to izbjeći, ali ti se onda prikazuje Google Play za Tursku regiju i cijene su iskazane u TRY pa realno onda ni nema smisla imati obitelj jer možeš cijeli primarni acc prebacit na Tursku i mir. Ukratko bi trebao promijeniti adresu na tom google računu i izbrisati sve druge payment profile tako da ti taj Turski bude glavni, prihvatiš pozivnicu i vratiš primarnu zemlju. Mana je to što sam napisao rečenicu-dvije prije.

 

A za ovo što ti ne prolazi Revolut, dodaj payment profile za Tursku, spoji se na VPN i onda probaj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2023 12:03 (Trawis).
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Kupil sam na Turskom, taj mi bude profil samo za mene i projektor na kojem samo ja gledam Youtube. Pretplatil se budem na tih tridesetak kanala koje pratim i Youtube s vremenom pokupil moje navike. Neki put budem prebacil iz Turske u Austriju, mislim da je "cooldown" 12 mjeseci. Uglavnom Turski je Youtube tolko jeftini da se ne opterecujem.
7 godina
offline
Youtube premium

Sad ovih par zadnjih poruka nisam baš najbolje ukapirao..

 

Želim uzeti najjeftiniji (a kako drugačije) YT Premium obiteljski plan. Je li to moguće preko tih dalekih zemalja ili ne?

 

Ako putem VPN-a promijenim svoju IP adresu za Tursku i onda platim YT Premium, hocu li moći nakačiti ostatak familije kojima adresa nije u Turskoj?

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Ne
16 godina
offline
Youtube premium

napraviti prvo obitelj na googleu, dodati sve

 

onda na main accu upaliti vpn i složiti preko turske, funkcionira sve normalno. ako neće probaš s drugom karticom, ako neće ni s njom probaj nakon dan dva, zna se dogoditi, ali uvijek se može složiti. tko god kaže suprotno nema pojma kaj govori

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Youtube premium

Dakle, ni u kom slučaju se ne mogu povezati postojeci google accounti (kreirani normalno za svakodnevne potrebe) sa tim obiteljskim accountom u npr Turskoj?

 

Treba li sve accounte napraviti nanovo koristeći VPN preko Turske? Ili se mogu napraviti regularno, pa samo izvršiti plaćanje preko Turske?

16 godina
offline
Re: Youtube premium

kreiranje novih accounta nisam nigdje spomenuo niti je potrebno

 

čitati s razumijevanjem

 

napraviti google obitelj, onda dalje po uputama

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
offline
Youtube premium

Meni sa revolt virtualnom funkcionira vec pol godine skoro.

Skine svski mjesec automatski i zab sam vec na to.

Nisam prvo dodavao ljude u obitelj, vec naknadno, nekima pozovnica prođe a nekima piše da nismo u istoj državi i ne pomaže ni VPN niti išta

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Youtube premium
Eto, došao je tužan dan kad je Vanced prestao raditi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Youtube premium
zuper kaže...
Eto, došao je tužan dan kad je Vanced prestao raditi

 ImašReVanced.

Cest la vie, mon amie...
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2023 13:36 (marinn95).
13 godina
offline
Youtube premium
Da, odmah sam instalirao. Radi bez greške. Tona opcija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice