Youtube premium

poruka: 630
|
čitano: 248.984
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...

Ja recimo plaćam 14,60€ pretplatu u nas Hrvata i to obiteljski

Sad mene zanima hoće li biti kakav BlackFriday ili CyberMonday popust na pretplate?

LOL: Crobrother
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Najbrži kaže...

Sad mene zanima hoće li biti kakav BlackFriday ili CyberMonday popust na pretplate?

 E tooo... a bilo bi ljepo kada bi ali sumnjam...

13 godina
offline
Re: Youtube premium

Nije YouTube glup, oni vide s koje se IP adrese spajaš, s koje si kartice platio i u kojoj valuti. Netflix je isto tako dozvoljavao jeftiniju kupovinu preko VPN-a, pa je na kraju odlučio zaratiti s onima koji su to iskorištavali. Zato danas većina VPN-ova ne radi s Netflixom. Na internetu imaš hrpu žaljenja kako je pojedincima Netflix banao račun.

 

Isto će se dogoditi i s YouTube jednog dana.

13 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Nije YouTube glup, oni vide s koje se IP adrese spajaš, s koje si kartice platio i u kojoj valuti. Netflix je isto tako dozvoljavao jeftiniju kupovinu preko VPN-a, pa je na kraju odlučio zaratiti s onima koji su to iskorištavali. Zato danas većina VPN-ova ne radi s Netflixom. Na internetu imaš hrpu žaljenja kako je pojedincima Netflix banao račun.

 

Isto će se dogoditi i s YouTube jednog dana.

 Dobro je - sad mi je lakše.

Već sam mislio da sam ja glup a ovi VPN-ovci pametniji

13 godina
offline
Re: Youtube premium

Nije Netflix jedini koji se okomio na VPN i plaćanje po cijenama za druga tržišta. Spotify je napravio isto, pogotovo za obiteljske račune koji su jako popularni. Sada doslovno moraš potvrditi adresu, dokazati da korisnici žive na identičnoj adresi. Na YouTube-u to sve još prolazi, ali neće još dugo. Vremena se mijenjaju; nikada ih nisu dirali ad blockeri, ali sada ih diraju. Tako će ih i ovo "dodirnut".

 

13 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Nije Netflix jedini koji se okomio na VPN i plaćanje po cijenama za druga tržišta. Spotify je napravio isto, pogotovo za obiteljske račune koji su jako popularni. Sada doslovno moraš potvrditi adresu, dokazati da korisnici žive na identičnoj adresi. Na YouTube-u to sve još prolazi, ali neće još dugo. Vremena se mijenjaju; nikada ih nisu dirali ad blockeri, ali sada ih diraju. Tako će ih i ovo "dodirnut".

 

 Biti će zanimljivo pratiti nastavak "priče"...

ad-blockeri su samo na tapetu došli "preko noći"... odnosno o tome se pisalo još ovog ljeta

 

no mene više brine što se počelo govoriti kako je Premium potignuo cijene za pojedina tržišta

ali svakako i dalje pratimo novine

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 18:17 (Gale92).
14 godina
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...

Ja recimo plaćam "punu" pretplatu u nas Hrvata i to obiteljski. Nekih 14€. Sad mene zanima (čisto ovako) zašto ste vi pametniji nego ja? Odnosno zar je toliko youtube glup da ne vidi da ga "varate" sa tim VPN-ovima. Pustima sad rasprave ovo ono. Mene zanima koliko je yt glup ili gugl... i kada će to oni shvatiti.

 Super cijena. Kod mene u DE je ajmo reći malo više. Pa onda Turski YT P dođe kao naručen.

XBOX: RENZOR GT 01
13 godina
offline
Re: Youtube premium
x18x05x kaže...

 Super cijena. Kod mene u DE je ajmo reći malo više. Pa onda Turski YT P dođe kao naručen.

 Vi u DE imate bolji sandard naravno šalu na stranu. A jasno je to meni sve sa VPN al kao što kaže kolega i tome će jednom doći "kraj".

9 godina
offline
Youtube premium

Kako riješite to preko turske. Imam nord vpn, probao sam sve. Kad idem platit kaze ne mozete platit karticom za drugu drzavu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...
x18x05x kaže...

 Super cijena. Kod mene u DE je ajmo reći malo više. Pa onda Turski YT P dođe kao naručen.

 Vi u DE imate bolji sandard naravno šalu na stranu. A jasno je to meni sve sa VPN al kao što kaže kolega i tome će jednom doći "kraj".

 Jasno, ali opet za YT je to previše. 

XBOX: RENZOR GT 01
14 godina
offline
Re: Youtube premium
BeLLicus kaže...

Kako riješite to preko turske. Imam nord vpn, probao sam sve. Kad idem platit kaze ne mozete platit karticom za drugu drzavu. 

 VPN PIA i Revolut kartica, u mom slučaju. 

XBOX: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Re: Youtube premium
sale03 kaže...
I odmah se prešlo na Ukrajinu,.

 

Koliko je prek ukrajine i jesi morao ponovno članove u grupu dodavat il sve ostaje isto?

Sad sam isprobao.

Prek surfshark ne ide, vjerojatno su to sve adrese iz Nizozemske, baca mi na nizozemski youtube, a sa urban vpn prek moba ide i prek Ukrajine i prek Turske.

Turska je nekoliko centi i dalje jeftinija od Ukrajine koja je 3.85e za obiteljski.

Ostajem na Turskoj i nadam se da neće više dizat cijenu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 20:53 (Silent horror1992).
9 godina
offline
Re: Youtube premium
x18x05x kaže...
BeLLicus kaže...

Kako riješite to preko turske. Imam nord vpn, probao sam sve. Kad idem platit kaze ne mozete platit karticom za drugu drzavu. 

 VPN PIA i Revolut kartica, u mom slučaju. 

 Jel taj revolut siguran. Trati me osobnu i sve zivo. 

11 godina
offline
Re: Youtube premium
BeLLicus kaže...
x18x05x kaže...
BeLLicus kaže...

Kako riješite to preko turske. Imam nord vpn, probao sam sve. Kad idem platit kaze ne mozete platit karticom za drugu drzavu. 

 VPN PIA i Revolut kartica, u mom slučaju. 

 Jel taj revolut siguran. Trati me osobnu i sve zivo. 

 

Sigurniji od naših banaka sigurno haha

9 godina
offline
Re: Youtube premium
x18x05x kaže...
BeLLicus kaže...

Kako riješite to preko turske. Imam nord vpn, probao sam sve. Kad idem platit kaze ne mozete platit karticom za drugu drzavu. 

 VPN PIA i Revolut kartica, u mom slučaju. 

 Transakcija je odbijena. Za ovu je kupnju potreban način plaćanja iz vaše države adrese za naplatu

14 godina
offline
Re: Youtube premium
BeLLicus kaže...
x18x05x kaže...
BeLLicus kaže...

Kako riješite to preko turske. Imam nord vpn, probao sam sve. Kad idem platit kaze ne mozete platit karticom za drugu drzavu. 

 VPN PIA i Revolut kartica, u mom slučaju. 

 Jel taj revolut siguran. Trati me osobnu i sve zivo. 

 Mora te tražiti jer je prava banka. 

XBOX: RENZOR GT 01
9 godina
offline
Re: Youtube premium
x18x05x kaže...
BeLLicus kaže...
x18x05x kaže...
BeLLicus kaže...

Kako riješite to preko turske. Imam nord vpn, probao sam sve. Kad idem platit kaze ne mozete platit karticom za drugu drzavu. 

 VPN PIA i Revolut kartica, u mom slučaju. 

 Jel taj revolut siguran. Trati me osobnu i sve zivo. 

 Mora te tražiti jer je prava banka. 

 Oke aj pomogni mi sa ovime, prebacio sam se na tursku, napravio revolut, rijesio sve kad idem platit odbije gore sam napisao razlog. 

11 godina
offline
Re: Youtube premium
BeLLicus kaže...

 Oke aj pomogni mi sa ovime, prebacio sam se na tursku, napravio revolut, rijesio sve kad idem platit odbije gore sam napisao razlog. 

 

Meni je tako bilo dok nisam sa turskom ip adresom izradio novi google account.

Tad je prošlo i od tad nit šta diram nit mi se što smrdalo.

Preporuka, prije nego platiš dodaj sve ljude u obitelj na taj account novi. Zna bit problema kasnije, piše da niste iz iste države pa  ne možeš dodat tu osobu.

5 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Nije YouTube glup, oni vide s koje se IP adrese spajaš, s koje si kartice platio i u kojoj valuti. Netflix je isto tako dozvoljavao jeftiniju kupovinu preko VPN-a, pa je na kraju odlučio zaratiti s onima koji su to iskorištavali. Zato danas većina VPN-ova ne radi s Netflixom. Na internetu imaš hrpu žaljenja kako je pojedincima Netflix banao račun.

 

Isto će se dogoditi i s YouTube jednog dana.

 Netflix uredno radi sa turskom. Otkud vam to da je zaratio. Mozda je zaratio sa vpn gledanjem u drugoj drzavi. Ja uredno placam preko turske i gledam u bih.... Placam preko gift codova..... 

6 godina
offline
Re: Youtube premium
nikonja kaže...
Spacecraft kaže...
Vi koji placate...
Dabogda digli cijene.
Hvala.

Obožavam ovu dvoličnosti i licemjerje, jer je u redu i herojski kad ti kradeš YT, filmskoj industriji, software industriji (bez obzira na veličinu same firme).... ali ako npr. političar nešto ukrade onda treba pobit sve političare jer su ovakvi i onakvi! Znači oboje kradete ali tvoje je opravdano, njegovo pa ne i to samo radi konačnog iznosa!

Zanimljivo i pohvalno razmišljanje, što dokazuje da smo točno tamo gdje moramo bit i ne zaslužujemo više!

 Zapravo je uzajamno, jer oni meni uzimaju podatke te na temelju mene, tebe i milijuna "freeloadera" oni stvaraju svoj algoritam, koji vrijedi koliko i sama platforma. Dalje, preskačeš li reklame na običniom TV programu, kabelskoj ili čemu već? Prebacuješ li na neki drugi program? RTV pristojba nije pretplata na sve programe u RH, a kamoli nečem drugom. Zašto njima ne podižeš gledanost reklama? Što bi on imao riskirat u Republici Hrvatskoj sa piratskom aplikacijom preko koje gleda YT sadržaj? YT je platforma. Platformu čine ljudi, samo mali postotak ima dovoljno novaca za izgubit od generiranja prihoda na platformi. Ostali imaju patreon, go fund me, doniraj preko chata tijekom live streama i od toga žive. Neće dobit od platforme jednog jedinog centa više gledao ja džabe, sa reklamama, bez reklama, platio premium ili uopće ne gledao. Nije me sram, pirat sam. Ali YT nije vlasnik velike većine sadržaja, nekih 99.99999999%, već samo platforma. To što oni traže je legitimno, ali ja se ne osjećam nimalo krivim ili dužnim platit njima gledanje tuđeg sadržaja. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Probaj sve to ponoviti preko PC-a, prvo vpn upali na PC, onda odi na prwglednik u incognito da imaš "čiste kolačiće " takoreći.

Mislim da ti turska nece proći preko revoluta, za nju treba se neka kartica (pisalo se na proslim stranicama neko je dao link, kao alternativa revolutu). Preporuka da staviš sve na ukrainu. Bio sam ja napisao upute prije koju stranicu, jer sam sebi napravio nakon šta mi je preko indije prestalo radit radi naolate.isto koja stranica unazad pa pogledaj.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2023 23:18 (Bencho2211).
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Posmatrač kaže...
Marko :D kaže...

Nije YouTube glup, oni vide s koje se IP adrese spajaš, s koje si kartice platio i u kojoj valuti. Netflix je isto tako dozvoljavao jeftiniju kupovinu preko VPN-a, pa je na kraju odlučio zaratiti s onima koji su to iskorištavali. Zato danas većina VPN-ova ne radi s Netflixom. Na internetu imaš hrpu žaljenja kako je pojedincima Netflix banao račun.

 

Isto će se dogoditi i s YouTube jednog dana.

 Netflix uredno radi sa turskom. Otkud vam to da je zaratio. Mozda je zaratio sa vpn gledanjem u drugoj drzavi. Ja uredno placam preko turske i gledam u bih.... Placam preko gift codova..... 

I tu je caka, jer plaćaš preko gift kartica. Bankovni računi ne prolaze jer te traže turski broj telefona, te račun u turskoj banci za potvrdu. Gift kartice prolaze, jedino je bitno da su iskorištene u državi u kojoj si kupio.

5 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...
Posmatrač kaže...
Marko :D kaže...

Nije YouTube glup, oni vide s koje se IP adrese spajaš, s koje si kartice platio i u kojoj valuti. Netflix je isto tako dozvoljavao jeftiniju kupovinu preko VPN-a, pa je na kraju odlučio zaratiti s onima koji su to iskorištavali. Zato danas većina VPN-ova ne radi s Netflixom. Na internetu imaš hrpu žaljenja kako je pojedincima Netflix banao račun.

 

Isto će se dogoditi i s YouTube jednog dana.

 Netflix uredno radi sa turskom. Otkud vam to da je zaratio. Mozda je zaratio sa vpn gledanjem u drugoj drzavi. Ja uredno placam preko turske i gledam u bih.... Placam preko gift codova..... 

I tu je caka, jer plaćaš preko gift kartica. Bankovni računi ne prolaze jer te traže turski broj telefona, te račun u turskoj banci za potvrdu. Gift kartice prolaze, jedino je bitno da su iskorištene u državi u kojoj si kupio.

 Bitno da radi ;)

 

13 godina
offline
Re: Youtube premium

Pretpostavljam onda iskoristiš karticu preko VPN-a, pa gledaš sadržaj s hrvatskom IP adresom? Sad, koliko će to dugo funkcionirati, teško je reći. Ali s obzirom da su se riješili stranih kartica i traže potvrdu turskog broja mobitela, ne bi me čudilo da i taj bug riješe. 😁

7 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Pretpostavljam onda iskoristiš karticu preko VPN-a, pa gledaš sadržaj s hrvatskom IP adresom? Sad, koliko će to dugo funkcionirati, teško je reći. Ali s obzirom da su se riješili stranih kartica i traže potvrdu turskog broja mobitela, ne bi me čudilo da i taj bug riješe. 😁

 

 

Ja sam prije pola godine sve obavio preko mobitela VPN Surfshark postavio Tursku , na mobitelu isto lokacija Turska a platio sam preko PBZ app. sa Visa karticom 

i sve prošlo OK  evo zasada nikakvih provjera a i trenutno sam bez VPN a ali ću ga uskoro koristiti da nebi bilo greške zbog IP . 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2023 14:42 (MUĆAK).
11 godina
offline
Re: Youtube premium
@Marko :D brate popusti malo, ko da radiš za Google, pa ljude strašiš, nismo pali s Marsa, dok traje-traje. Kad više ne bude, onda nećemo.
Jel' ti sad srce na mistu :-)
nhf
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Pretpostavljam onda iskoristiš karticu preko VPN-a, pa gledaš sadržaj s hrvatskom IP adresom? Sad, koliko će to dugo funkcionirati, teško je reći. Ali s obzirom da su se riješili stranih kartica i traže potvrdu turskog broja mobitela, ne bi me čudilo da i taj bug riješe. 😁

 Jok. Normalno mi skida sa kartice izdate u bih i gledam normalno bez vpn-a...Vpn samo prvi put koristio.....

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2023 18:13 (Posmatrač).
7 godina
offline
Re: Youtube premium
Posmatrač kaže...
Marko :D kaže...

Pretpostavljam onda iskoristiš karticu preko VPN-a, pa gledaš sadržaj s hrvatskom IP adresom? Sad, koliko će to dugo funkcionirati, teško je reći. Ali s obzirom da su se riješili stranih kartica i traže potvrdu turskog broja mobitela, ne bi me čudilo da i taj bug riješe. 😁

 Jok. Normalno mi skida sa kartice izdate u bih i gledam normalno bez vpn-a...Vpn samo prvi put koristio.....

 

 

E vidiš u tom " zecu leži grm "  🤣🤣 ....

 

baš ako nemaš VPN kad koristiš Yobi Tobi mogu te otkrit preko IP  samo ako oni to hoće provjeravati .

9 godina
offline
Youtube premium

Rijesio preko ukrajine, nord vpn, revolut, gotovo za manje od minute. 2.5 eura... Ono je postalo neizdrzljivo, 2 reklame za redom, cak su poceli pjesme cijele pustati kao reklame. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Youtube premium
MUĆAK kaže...
Posmatrač kaže...
Marko :D kaže...

Pretpostavljam onda iskoristiš karticu preko VPN-a, pa gledaš sadržaj s hrvatskom IP adresom? Sad, koliko će to dugo funkcionirati, teško je reći. Ali s obzirom da su se riješili stranih kartica i traže potvrdu turskog broja mobitela, ne bi me čudilo da i taj bug riješe. 😁

 Jok. Normalno mi skida sa kartice izdate u bih i gledam normalno bez vpn-a...Vpn samo prvi put koristio.....

 

 

E vidiš u tom " zecu leži grm "  🤣🤣 ....

 

baš ako nemaš VPN kad koristiš Yobi Tobi mogu te otkrit preko IP  samo ako oni to hoće provjeravati .

 Nisam ni tvrdio da ne mogu vec da to uredno radi.....Naravno da mogu....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice