Youtube premium

poruka: 633
|
čitano: 249.514
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Treba li baš revolut ili prolazi i direktno zagrebačka?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Youtube premium

za ukrajinu prolazi bilo kaj

13 godina
offline
Re: Youtube premium
sale03 kaže...
Obiteljska Argentina danas dobio mail i odmah otkaza

 

nije ti dobar email jer argentinci dobiju mail sa njihovom valutom....  1560ARS je nova cijena za obiteljski i to je cca 4€

13 godina
offline
Youtube premium

Da ne bi bilo da "crno samo mislimo" kada je Premium u pitanju: Premium donosi AI i mogućnost upita - za sada na Američkom tržištu ali doće to i do nas. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Youtube premium

Kupio nord vpn trial pa cu sutra isprobat kako tocno ide

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2023 18:29 (GSP).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtube premium
Mogu li na tuđem youtube videu vezanim za neki proizvod u komentaru reklamirati link sa svoje internet stranice vezane također uz taj ili sličan proizvod?
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
TUTORIAL za Youtube premium by Najbrži
  1. -NAJPRIJE dodati svoje članove obitelji ili prijatelje u Family google, te oni moraju potvrditi e-mail potvrdu koja im dođe odmah
  2. -skinuti UrbanVPN za Android
  3. -odabrati opciju FREE gore desno u kutu i pratiti upute te pristati na davanje podataka
  4. -odabrati UKRAJINU na VPNaplikaciji, provjeriti na https://whatismyipaddress.com da li pokazuje divlju adresu u Ukrajini
  5. -otići preko Youtube aplikacije ili Chrome incognito mode na m.youtube.com, ulogirati se na svoj Google account, odabrati Premium kupnju
  6. -odabrati osobna ~€2,50 ili obiteljska ~€3,75 pretplata, next, vidjeti ćete članove obitelji, next, dodati podatke REVOLUT kartice koja će se teretiti, next, potvrditi plaćanje na revolut aplikaciji te će te vidjeti da je skinulo €0,26 za potvrđivanje kartice
  7. -obrisati UrbanVPN s mobitela


UŽIVAJTE 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.12.2023 20:23 (Najbrži).
Moj PC  
17 0 hvala 13
21 mjesec
offline
Re: TUTORIAL za Youtube premium by Najbrži
Najbrži kaže...
  1. -NAJPRIJE dodati svoje članove obitelji ili prijatelje u Family google, te oni moraju potvrditi e-mail potvrdu koja im dođe odmah
  2. -skinuti UrbanVPN za Android
  3. -odabrati opciju FREE gore desno u kutu i pratiti upute te pristati na davanje podataka
  4. -odabrati UKRAJINU na VPNaplikaciji, provjeriti na https://whatismyipaddress.com da li pokazuje divlju adresu u Ukrajini
  5. -otići preko Chrome incognito mode na m.youtube.com, ulogirati se na svoj Google account, odabrati Premium kupnju
  6. -odabrati osobna ~€2,50 ili obiteljska ~€3,75 pretplata, next, vidjeti ćete članove obitelji, next, dodati podatke REVOLUT kartice koja će se teretiti, next, potvrditi plaćanje na revolut aplikaciji te će te vidjeti da je skinulo €0,26 za potvrđivanje kartice
  7. -obrisati UrbanVPN s mobitela


UŽIVAJTE 

 U vezi koraka 5, ja sam preko youtube aplikacije obavio to i sve radi, jednostavnije je nego otvarati chrome, a za ostalo sam napravio što i ti.

16 godina
offline
Re: TUTORIAL za Youtube premium by Najbrži
Trilogija kaže...

 U vezi koraka 5, ja sam preko youtube aplikacije obavio to i sve radi, jednostavnije je nego otvarati chrome, a za ostalo sam napravio što i ti.

 Hvala na komentaru. Ne znam zašto, međutim meni je preko aplikacije prikazivao redovnu cijenu od €15,90, zato sam išao preko incognito chrome da aktiviram Ukrajinsku cijenu i prošlo mi je. 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 8:38 (Najbrži).
13 godina
offline
Re: TUTORIAL za Youtube premium by Najbrži

Kad se povežete na VPN, pričekajte par sekundi i onda CTRL+F5 jer se veza ne uspostavi iste sekunde, a uz to se i servira cache i zato piše normalna cijena.

 

Ako i dalje baca staru cifru, ugasiti UrbanVPN i ponovno pokrenuti, pa probati ponovno.

4 mjeseca
neaktivan
offline
Youtube premium

Pozdrav,

Imam pitanje za vas koji ste se presaltavali sa raznih zemalja.

Jeste li to radili tako da aktivirate drugi account, ili ste to radili sa istog?

Naime, prosle godine sam uspjesno aktivirao turski godisnji premium, preko urban vpn-a, spremio revolut na neku genericnu tursku adresu i to je to.

Bio sam uvjeren da ce ici automatski renewal, ali kada je doslo to vrijeme shvatio sam da neide automatski, a pokusaji preko turskog urban vpn-a, nazalost ne idu, spremljeni revolut u zadnji tren izbaci da kartica nije registrirana u zemlji...

Sada bih pokusao sa ukrajinskim kako svi preporucaju pa me zanima, da li da obrisem postojece podatke od kartice sa turskog premiuma, ili da jednostavno samo unesem podakte na ukrajinskoj stranici?

Ovo pitam iz razloga, sto ne bih mijenjao postojeci account.

Unaprijed hvala

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Youtube premium

Ima li netko problema sa lokacijom unutar obitelji sa premiumom preko neke druge zemlje? 

 

Naime imam Premium preko Turske, glavni mail koji to vodi je stavljen na tursku, i moj osobni mail je prebacilo na tursku, ne mogu instalirati aplikacije za hrvatsko trziste. Ima netko ideju kako to rijesiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

Odi na Payment profiles na Googleu, postavljen ti je turski primarni pa je zato problem. Imao isti problem prije par godina. Napravi ručno novi profil na hrvatsku i njega stavi kao defaultni, a ovaj turski ostavi neka dodatno stoji. Možda će trajati dan dva dok mobitel sinkronizira profile i povuče podatke, ali trebalo bi riješiti tvoj problem.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Youtube premium

eto ja imam slijedeći problem.. 

 

slagao premium preko ukraine, vpn i sve kako je nedavno u jedno postu opisano.. sve prošlo ok ali.. nemam pojma kako imam sada you tube music premium a ne you tube premium?? jel se to može kako kovertirati?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Youtube premium

A to si sigurno dobro provjerio jer koliko ja znam jedino i drugo je u istom paketu tako da ako imaš jedno imaš i drugo. Logiran si sa istim accountom u obe aplikacije?

Kako izgleda na YT stranici, na slici možeš vidit kako kod mene izgleda, i tamo imaš link do YT music isto.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 12:19 (nikonja).
13 godina
offline
Youtube premium

pa zato mi čudno.. tek sam jučer to primijetio.. 

 

a you tube mi pise normalno..nije kao kod tebe , premium..

 

eto slika..

 

 

 edit:

 

ponovio postupak.. spojio se preku Ukrajine.. i tamo ponudilo nadogradnju .. prošao sve još jednom i sada uspjelo.. bar mislim..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.12.2023 12:57 (rapajic_st).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Youtube premium

Evo uzeo i ja prek Ukrajine. Prošlo.

 

Nadam se samo da Google neće krenut bannat sve te accountove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Youtube premium

Ja sam na Indiji sada sigurno više od 4 godine.... a sumnjam da će ikad bannat, pretpostavljam da češ jednog dana samo dobit obavijest da dodaš novu karticu jer ova postojeća ne radi (jer nije lokalna).... do tada ne razbijaj glavu i uživaj.

13 godina
offline
Re: Youtube premium
p3r02d3r0 kaže...

Evo uzeo i ja prek Ukrajine. Prošlo.

 

Nadam se samo da Google neće krenut bannat sve te accountove.

 Čini se kako će Google odnosno YT početi "čistiti" te sve VPN "kupovine" isto kao što su napravili i sad Adblockerima. Samo je pitanje vremena kad (i nemojte me sad u komentare *spamat*) da se nebi to desilo "preko noći".

7 godina
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...
p3r02d3r0 kaže...

Evo uzeo i ja prek Ukrajine. Prošlo.

 

Nadam se samo da Google neće krenut bannat sve te accountove.

 Čini se kako će Google odnosno YT početi "čistiti" te sve VPN "kupovine" isto kao što su napravili i sad Adblockerima. Samo je pitanje vremena kad (i nemojte me sad u komentare *spamat*) da se nebi to desilo "preko noći".

 

 

Normalno da hoće kad se ovdje hvališe i trkelja kako smo ih zaje....  , imaju oni svoje ljude koji prate ovakve forume i sve im je jasno kakvi su lopovi tamo nekakvi Balkanci 🤣🤣, trebali smo nekako objašnjavati u šiframa ove eksibicije kako ih zajeb... 🤣😅.

13 godina
offline
Re: Youtube premium
MUĆAK kaže...

 

Normalno da hoće kad se ovdje hvališe i trkelja kako smo ih zaje....  , imaju oni svoje ljude koji prate ovakve forume i sve im je jasno kakvi su lopovi tamo nekakvi Balkanci 🤣🤣, trebali smo nekako objašnjavati u šiframa ove eksibicije kako ih zajeb... 🤣😅.

 Samo je pitanje "kada". A mišljenja sam kako će "uskoro" i to samo "preko noći".

11 godina
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...
MUĆAK kaže...

 

Normalno da hoće kad se ovdje hvališe i trkelja kako smo ih zaje....  , imaju oni svoje ljude koji prate ovakve forume i sve im je jasno kakvi su lopovi tamo nekakvi Balkanci 🤣🤣, trebali smo nekako objašnjavati u šiframa ove eksibicije kako ih zajeb... 🤣😅.

 Samo je pitanje "kada". A mišljenja sam kako će "uskoro" i to samo "preko noći".

 

Premalo je ovo tržište, s druge strane možda i oni tako razmišljaju, npr.. " vidi kako smo zajebali balkance, pustlili im bubu da misle da su oni nas preveslali a sada smo svakom od njih uzeli par eura mjesečeno"  Kao nekada cjenkanje po Trstu sa onim likovima što prodaju drangulije po ulicama, krene se sa 10 a završi na 2-3 eura.

11 godina
offline
Youtube premium

Ne znam jeli dopušteno ali pitati cu. 
Ako nije recite pa ću uredit objavu. 

jel netko zainteresiran za YouTube family da podijelimo troškove?

Kupio bih family i dodao korisnike pa svako da po 3€ mjesečno. 

Razlog je taj sto napravio sam novi account i ušao u family s nekim na mydealz.de gdje korisnici to često rade da podijele troškove.
i evo par dana kasnije mi je dosla obavijest da mi je account blokiran. 
sva sreća pa sam napravio novi jer mi je na glavnom sve. 
prek mydealz sam ja uzeo netflix preko turske i dijelim s troje ljudi i funkcionira super, ali Google je stroži izgleda ili je ovaj sto je napravio family account nešto zajebo. 

vidio sam i YouTube preko Ukrajine, Pakistana, Turske ali me malo prpa. 

tako da sad vise ne bih riskirao nego bih napravio sve novo na hrvatski YouTube premium i skupio 5 ljudi i to je to. 
placanje na revolut ili paypal, može mjesečno il godisnje. 

 

ako je netko zainteresiran javite se u pp. 
imam iPhone pa vanced ne dolazi u obzir, i mogu sideloadat na ajfon uYouEnhanced naravno ali bih radije originalni YouTube zbog otvaranja linkova i svega ostalog direktno u YouTube a ne safari pa onda itd. 

 

EDIT:

evo account mit je upravo ponovo aktiviran, bez da sam ista napravio. i i dalje sam u youtube family i premium radi. mozda neki bug ili nesto ali svejedno prpa :-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.12.2023 14:24 (chorba69).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube premium

Da... nije nikakav bug nego YouTube više ne dozvoljava dijeljenje obiteljskog premium računa i svako malo provjerava tvoju lokaciju, te temeljem toga suspendira račune. Rekao sam da će se to dogoditi. Nemojte ništa čudno gledati Gale92, čovjek je u pravu. Više nije pitanje hoće li ukinuti mogućnost kupovine preko VPN-a nego kada...

 

https://www.reddit.com/r/Piracy/comments/18nsmy7/youtube_is_just_as_bad_as_netflix/

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.12.2023 17:47 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Marko :D kaže...

Da... nije nikakav bug nego YouTube više ne dozvoljava dijeljenje obiteljskog premium računa i svako malo provjerava tvoju lokaciju, te temeljem toga suspendira račune. Rekao sam da će se to dogoditi. Nemojte ništa čudno gledati Gale92, čovjek je u pravu. Više nije pitanje hoće li ukinuti mogućnost kupovine preko VPN-a nego kada...

 

https://www.reddit.com/r/Piracy/comments/18nsmy7/youtube_is_just_as_bad_as_netflix/

  sad je na redu VPN i kupovina Premiuma za "đabe". 

A moglo bi vrlo uskoro i naravno "preko noći".

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.12.2023 20:52 (Gale92).
11 godina
offline
Youtube premium

ma vjerujem da će oni to pooštriti još ali znam dosta ljudi koji imaju već nekoliko mjeseci/godina YouTube preko turske na Main accountu i do sad još nista. Čak i rijetko gdje pročitam da se na family subscriptions nes tak desi. 

Ali dobro, kažem meni je acc opet aktivan i to je bitno. Navodno ostatak ekipe već par mjeseci ima tak i radi im dobro pa se nadam da će i mene poslužit. 
ak ne bude se napravio hrvatski family i super. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube premium
chorba69 kaže...

ma vjerujem da će oni to pooštriti još ali znam dosta ljudi koji imaju već nekoliko mjeseci/godina YouTube preko turske na Main accountu i do sad još nista. Čak i rijetko gdje pročitam da se na family subscriptions nes tak desi. 

Ali dobro, kažem meni je acc opet aktivan i to je bitno. Navodno ostatak ekipe već par mjeseci ima tak i radi im dobro pa se nadam da će i mene poslužit. 
ak ne bude se napravio hrvatski family i super. 

 Sigurno je da će YouTube ići ka tome da se "očisti" od takvog načina kupovine. Jer zašto bi netko bio "pametniji" koji kupi Premium za 3€, od mene koji ga plaćam 14€. Dali ste vi pametniji ili sam ja samo dovoljno glup da dajem 14€

6 godina
online
Re: Youtube premium

Ja i dalje rokam ublock na chromu. Rijetko očistim cache i peglam. 0 eura.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
Re: Youtube premium

ali je problem kad TV i mob dođu na red. Komp je ezpz.

6 godina
online
Youtube premium

Iskreno, na mobitelu, iz ne znam kojeg razloga, meni, nije strašno. Podnošljivi su to oglasi.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice