IPhone 15 - [Rasprava]

poruka: 711
|
čitano: 219.851
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
nixa2210 kaže...

Jesi ikad imao airpods? Shvacas da je to zbog sigurnosti? Nazovi Tim Cook-a i pitaj ga zasto je to tako!

 Nisam niti cu ocigledno.... Sigurnosti koga ili cega?

10 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Posmatrač kaže...

Volio bih da mi neko objasni zasto bi slusalice bile vezane za korisnički nalog????

 Pa mislim cak i da ih ne moras vezati za icloud (nisam siguran),a ko god ih ima doda ih u svoje uredjaje jer ako ti ostanu kao npr. meni u teretani javlja mi da su ostale i nadjem ih preko mape ili zadnje lokacije,onda ako imas vise uredjaja koji su spojeni s istim racunom one se automatski prebacuju s uredjaja na uredjaj koji koristis itd...ako neko zna vise nek napise.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Evo rekao sam da nisam siguran ali ovo je copy sa njihove stranice tako da sam sada 100% siguran da ih vlasnik nije odjavio ili ih je taj kolega od kolege negdje "posudio" pa prodao dalje.

"AirPods can be paired with only one Apple ID at a time. You need to remove AirPods from your Apple ID before giving away or selling them."

Dobro dode bas za to kada ih izgubis kako je kolega iznad naveo. Ne vidim problem u tome.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2024 15:25 (siljo90).
12 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
zvonko kaže...

Ne znam kaj bi rekao.. jel po tebi ovo kopija? 

 

Nisu se fotke uspjele učitat na zadnjoj objavi, možda će sad..

 

 

 Po slikama bih rekao da su fake. Na prvoj slici na kutiji piše ”Made in China” a na zadnjoj "Assembled in Vietnam" i onda opet na slušalicama "Assembled in China". Proizvode se i u Kini i u Vietnamu, ali bi onda na svim mjestima trebalo pisati ili Made/Assembled in China ili Made/Assembled in Vietnam. Možda nisam u pravu, ali eto, meni bi to bio prvi red flag.

10 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Airpodse moraš obrisati iz Find My appa kako bi se mogle asocirati s drugim Apple ID-om.

 

Ovdje se to vjerojatno nije napravilo. Pod predpostavkom da su 100% original.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Nije vezano strogo za temu...
Naime ne mogu kreirati Apple ID na webu, upišem sve kako treba ali mi izbaci grešku kao na slici. Planiram kupiti iphone pa sam unapred htio izraditi račun?!
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
ZdravkoZ kaže...
Nije vezano strogo za temu...
Naime ne mogu kreirati Apple ID na webu, upišem sve kako treba ali mi izbaci grešku kao na slici. Planiram kupiti iphone pa sam unapred htio izraditi račun?!

Na kojem gadgetu kolega pokušavate učiniti novi Apple ID?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Na Windows PC i na Androidu, koliko sam skužio može se...
Sve da i imam,otkud mi
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
ZdravkoZ kaže...
Na Windows PC i na Androidu, koliko sam skužio može se...

Nekako mi se čini da to nebu išlo! 

Hajdemo ispočetka kolega! 

Gdje ste i kako skužili da može,  neki link,  SS?! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]
Have you tried turning it off and on again?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]

https://appleid.apple.com/account

 

sve ispunim ali mi neće, dobijem poruku kao na slici par postova gore

Sve da i imam,otkud mi
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2024 19:42 (ZdravkoZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]

Cijenjeni kolega,  NHF ali ubuduće prvo pročitajte ono što sugerirate! 

U vrlo prvoj rečenici stoji "with your Apple device "! 

 

U svakom slučaju normalno je da to NEBU funkcioniralo na Windows i/ili Android,  Linux uređajima! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
ATJLučko kaže...

Cijenjeni kolega,  NHF ali ubuduće prvo pročitajte ono što sugerirate! 

U vrlo prvoj rečenici stoji "with your Apple device "! 

 

U svakom slučaju normalno je da to NEBU funkcioniralo na Windows i/ili Android,  Linux uređajima! 

Nije moguće nastaviti bez Apple uređaja, imao sam isti problem, kreirao sam svoj ID putem iClouda i nisam ga mogao koristiti sve dok se nisam prvi put prijavio na neki od Mac uređaja.

Have you tried turning it off and on again?
13 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Ekipa. Dali netko od vas koristi 360 maske za iPhone 15 Pro? Kako vam se čine i ako može link. Bilo bi dobro da ima zaštićen i modul kamere

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

Jedno pitanje u vezi iClouda , recimo da uzmem 200gb storagea, na njega postavim slike . Što se dešava sa tim slikama nakon što otkažem mjesečnu pretplatu te se vratim na ovu standardnu od 5gb. Brišu li se slike ili ostaju ali se ne mogu updateovati nove. Prvi put koristim iCloud pa nisam baš upoznat , hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]

Nakon što otkažeš pretplatu na iCloud imaš mjesec dana da si downloadaš slike prije nego ih izbrišu.

7 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

razmisljam o kupnji iphonea 15, gledam ili obican ili prov verziju. brine me trajanje baterije jer bi volio da mi traje duze ali na pro me jako privlaci 120hz ekran. dali uzeti pro premda ima malo slabiju bateriju i zanima me misljenje korisnika koliko dugo ima traje baterija ili obican ili pro? hvala. jer sam gledao i iphone 14 pro ali opet 15 pro ima jacu bateriju

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.4.2024 14:08 (Zec04).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Zec04 kaže...

razmisljam o kupnji iphonea 15, gledam ili obican ili prov verziju. brine me trajanje baterije jer bi volio da mi traje duze ali na pro me jako privlaci 120hz ekran. dali uzeti pro premda ima malo slabiju bateriju i zanima me misljenje korisnika koliko dugo ima traje baterija ili obican ili pro? hvala. jer sam gledao i iphone 14 pro ali opet 15 pro ima jacu bateriju

Koliko vam smetaju vaši novci, koliko vas svrbe prsti?!?! 

Ako ne previše, preporučam sačekajte dolazak iPhone 16 linije, siguran sam da će te uštedjeti dovoljno za pokriti razliku u cijeni, za PRO MAX mobitel naravno !!!! 

ATJ Lučko
7 godina
offline
IPhone 15 - [Rasprava]

a nakon 5 godina istog mobitela, mislim da se mogu pocastit s drugim. ne volim imat stvari koje dolaze nove, nego rade pocekam dok se bugovi ne otkriju, pro max mi nije opcija jer mi je prevelik i nespretan

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Zec04 kaže...

a nakon 5 godina istog mobitela, mislim da se mogu pocastit s drugim. ne volim imat stvari koje dolaze nove, nego rade pocekam dok se bugovi ne otkriju, pro max mi nije opcija jer mi je prevelik i nespretan

 Ja sam s 11 Pro presao na 15 Pro, iskreno samo zbog USB C porta. S 11 Pro sam bio bas bas zadovoljan i nije mi trebao upgrade, ali sam svj kupio.

11 Pro je jailbreakan i prodajem ga. Cak sam se jako premisljao dali da uopce kupujem 15 pro jer sam bas navikao na sve sto jailbreak nudi, ali evo ipak sam nekako prezivio, iako mi bas neke stvari nedostaju.

Baterija je odlicna, mislim da za tu dimenziju mobitela ne ide puno bolje.

11 Pro mi je bio bolji za drzati u ruci, ali je 15 pro svejedno bolji nego "kockasti" 14 Pro.

16 Pro se navodno nece nesto pretjerano mijenjati osim dodatne tipke koju je sony imao na prvim xperia mobitelima :-) ali to budemo jos vidjeli sta ce s tim bit.

Po mom, ak ti nije problem cekat 9-10mj, pricekaj. ak ne, 15 pro je skroz solidan izbor i bit ces miran sigurno 3-4 godine, ak ne i duze, ovisno o tome hoces li "htjeti" upgradeati.

14 godina
offline
Re: IPhone 15 - [Rasprava]
Zec04 kaže...

razmisljam o kupnji iphonea 15, gledam ili obican ili prov verziju. brine me trajanje baterije jer bi volio da mi traje duze ali na pro me jako privlaci 120hz ekran. dali uzeti pro premda ima malo slabiju bateriju i zanima me misljenje korisnika koliko dugo ima traje baterija ili obican ili pro? hvala. jer sam gledao i iphone 14 pro ali opet 15 pro ima jacu bateriju

 Nemam iphone ali ako koristis mobitel tako dugo bolje ti je uzeti Pro verziju, pogotovo zbog ovog 120hz. Da se ne lazemo velika steta je ne imati 120hz ekran u 2024. Jednom kada vidis tu fluidnost neces ni pomisliti o 60hz.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice