Gamershop.hr iskustva

poruka: 11
|
čitano: 18.231
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Gamershop.hr iskustva

Baš gledam cijene procesora, konkretno 13700K i 13900K i vidim da im je cijena u tom shopu svega par eura skuplja od najjeftinijeg njemačkog shopa na geizhals.de.  Ima li tko kakvih iskustava s kupnjom kod njih? Nemaju fizičku trgovinu, isključivo slanje poštom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gamershop.hr iskustva

Od njih sam naručio nintendo switch za 1330 kn prije tipa dvije godine.

Dugo sam čekao na dostavu... tipa 7 - 10 dana doduše bio je black friday.

Nisam reklamirao pa ne znam proces povrata i slično

 

 

 

Praise the sun
13 godina
offline
Re: Gamershop.hr iskustva
t00mob kaže...

Baš gledam cijene procesora, konkretno 13700K i 13900K i vidim da im je cijena u tom shopu svega par eura skuplja od najjeftinijeg njemačkog shopa na geizhals.de.  Ima li tko kakvih iskustava s kupnjom kod njih? Nemaju fizičku trgovinu, isključivo slanje poštom. 

 Dosta nas tu s foruma je od njih uzelo Xbox Series S/X jer su bili najjeftiniji u RH. Jedino što se plaća u kešu pouzećem što možda nekome nije zgodno. Barem je tako bilo. Nemam iskustva sa reklamacijom, ali što se tiče same kupnje nema problema.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Gamershop.hr iskustva

Takoder kupio konzolu, brzo i uredno doslo. Nakon toga sam kupovao hyperx slusalice i tipkovnice kada su ih snizili do 60%, takoder sve uredno i brzo. Salju iz Madarske proizvode.

 
2 0 hvala 1
16 mjeseci
protjeran
offline
Gamershop.hr iskustva

Kupio sam XBOX series X gamepad sa wireless adapterom za PC kod njih prije godinu dana i dostava i sve prošlo brzo i bez greške. Inače imaju odlične cijene periferije i dodataka za konzole, kao i dobre cijene igara i konzola, uvijek najniže na nabavi.
Vidim počeli su i PC komponente prodavati po super cijenama

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Gamershop.hr iskustva

U par navrata kupovao kod njih, sve uredno! 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Gamershop.hr iskustva

Kao i kolege iznad, dvije konzole, nula problema.

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Gamershop.hr iskustva

Prednarudžbe stižu na dan izlaska, super cijene za igre, česti popusti. Nikad nisam imao problema s njima.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Gamershop.hr iskustva

Kupio Series S kod njih, battery pack za XOne kontroler, preorderao Horizon Forbidden West koji je došao točno na release day ujutro... Sve 5.

 
0 0 hvala 1
6 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Gamershop.hr iskustva

Kod njih sam naručio pametni sat huawei gt2 pro,dobio sam ga relativno brzo...nakon nekoliko mjeseci sat mi se pokvario i poslao sam ga na garanciju, 17.7..2023.radi izmjene baterije.Prošlo je skoro 5 mjeseci sat još nisam dobio..Nekoliko puta sam nazvao i dobio odgovor da se strpim da su ljudi na godišnjem.Prije mjesec dana sam ih nazvao i molio da mi pošalju sat da ču ja promjeniti bateriju,sat još dan danas nisam dobio i nisam dobio nikakav odgovor...Nažalost ali nemam baš rječi hvale za Gamershop😏

11 godina
offline
Gamershop.hr iskustva

Ako čekaš već 5 mjeseci bez da si išta poduzeo, onda pričekaj još mjesec, dva, kad ti se već ne žuri.

 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice