Može li se tražiti povrat?

poruka: 7
|
čitano: 1.967
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 mjeseci
offline
Može li se tražiti povrat?

Naručio sam monitor neki dan, i danas vidim da je snižen na akciji, razlika je 30€.

 

Monitor još nije dostavljen.

 

Imam li pravo tražiti povrat za taj iznos?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Može li se tražiti povrat?

Najbolje da ih kontaktiraš. Ovako sad možeš naručiti novi po toj manjoj cijeni, a ovaj koji si već naručio vratiti unutar 14 dana po zakonu i dobiti povrat novca. Bilo bi logično da oni jednostavno refundiraju razliku tako da se ne stvara dodatni logistički problem vraćanja paketa i slanja ponovno...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Može li se tražiti povrat?
Entropy kaže...

Naručio sam monitor neki dan, i danas vidim da je snižen na akciji, razlika je 30€.

 

Monitor još nije dostavljen.

 

Imam li pravo tražiti povrat za taj iznos?

 -imaš.. (neovisno o razlogu, bez razloga..) imaš pravo vratiti, odustati od kupnje, predomisliti se.. 14 dana, osim ako prilikom kupnje nije postojalo suprotno upozorenje, izuzetak, npr akcijska prodaja i sl. .. (vjerojatno nije, tad bi i to već znao..).

-naravno, kad se gleda etički, to nije primjereno, no zakon daje pravo i imaš ga, dok trgovac snosi štetu-trošak i nikom ništa.. no sve to je uračunato-proračunato, tj ako trgovac ne želi takav rizik, tad ne prodaje na takav način, njegova poslovna odluka-rizik i u pravilu mu se više isplati pa to i radi.. mada ima pravo njurgati, no na kraju zakon je zakon.. pravda je nešto drugo :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Može li se tražiti povrat?
Entropy kaže...

Naručio sam monitor neki dan, i danas vidim da je snižen na akciji, razlika je 30€.

 

Monitor još nije dostavljen.

 

Imam li pravo tražiti povrat za taj iznos?

 Zajebavati se za 30eur je smiješno i totalno neozbiljno sa tvoje strane ako to ideš vratiti.

8 godina
offline
Može li se tražiti povrat?

pola toga ce ga samo postarina izac kad vrati paket xd

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Može li se tražiti povrat?
x18x05x kaže...

 Zajebavati se za 30eur je smiješno i totalno neozbiljno sa tvoje strane ako to ideš vratiti.

 

14 godina
offline
Re: Može li se tražiti povrat?
Cryogenic kaže...
x18x05x kaže...

 Zajebavati se za 30eur je smiješno i totalno neozbiljno sa tvoje strane ako to ideš vratiti.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice