Maleni gradski automobil Microlino prikupio 100 mi

poruka: 11
|
čitano: 4.322
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Maleni gradski automobil Microlino prikupio 100 mi".
6 godina
protjeran
offline
Maleni gradski automobil Microlino prikupio 100 mi

Izgleda kao nešto što bih poželjela kupiti najmržemu neprijatelju.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
2 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Maleni gradski automobil Microlino prikupio 100 mi

Problem je sto svi danas guraju retro.

 

Prvi je poceo VW sa novom Bubom, nakon toga je tu dosao i Mini,

pa je cijeli Fiat odlucio da ce stancati Ficu kao blesav,

i naravno da netko zeli progurati Isettu:

https://en.wikipedia.org/wiki/Isetta

 

Iskreno, ta limenka ne vrijedi 12.000€, al naravno da postoje ljudi kojima ce to biti auto za "gustanje"

i pokazivanje, i zato i ima vec pred-narucenih 3200 komada.

 

Da netko odluci napraviti Yugica 45icu za 10.000€, modernog naravno, sigurno bi bilo trzista i za njega.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Maleni gradski automobil Microlino prikupio 100 mi
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Maleni gradski automobil Microlino prikupio 100 mi

kad smo već kod furanja retro dizajna, i honda ima el. koncept koji izgleda kao prva generacija civica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Maleni gradski automobil Microlino prikupio 100 mi

sljedeći je Reliant Robin s ekskluzivnim modelom "Trotter" u prepoznatljivoj žutoj boji. Bit će veći hit od Isette 100%.

Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Maleni gradski automobil Microlino prikupio 10
Ali on mora biti barem milijun nečega ;)
He who dares, wins!
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.9.2018 13:22 (Antiseptik).
16 godina
offline
Maleni gradski automobil Microlino prikupio 100 mi

Meni je Renault Twizy klasu iznad ovog, dostupan je i kosta manje. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Maleni gradski automobil Microlino prikupio 100 mi

Mislim da je problem s ovim konceptom smrtonosne ili ozbiljne ozljede i nemogućnost izlaska prilikom frontalnog sudara. 
Nije mi jasno kako s time danas mogu proći homologaciju. Osim ako se ne šverca pod električni romobil ili tricikl ili nešto. 
sasvim su uobičajeni električni mališani modernije koncepcije, pa mi nije jasno - osim nostalgije i hipsteraja, zašto bi netko
uložio tu popriličnu količinu novaca. No dobro, nije moj problem. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Maleni gradski automobil Microlino prikupio 10
overhaul kaže...

Mislim da je problem s ovim konceptom smrtonosne ili ozbiljne ozljede i nemogućnost izlaska prilikom frontalnog sudara. 
Nije mi jasno kako s time danas mogu proći homologaciju. Osim ako se ne šverca pod električni romobil ili tricikl ili nešto. 
sasvim su uobičajeni električni mališani modernije koncepcije, pa mi nije jasno - osim nostalgije i hipsteraja, zašto bi netko
uložio tu popriličnu količinu novaca. No dobro, nije moj problem. 

 Možda u tome jest trik. U nekim zemljama niti za moped ne treba nikakva dozvola, a to znači da će si deda od 92 godine kojem je oduzeta vozačka jer je gluhoslijep kupiti ovo i ići u promet. Još ako ga Isetta potsjeća na vremena kad je bio mlad i lijep, ma dat će on za ovu glupost i 50k eura.

16 godina
offline
Maleni gradski automobil Microlino prikupio 100 mi

Na dobrom ste tragu: "The Microlino belongs to the category L7E, thats why he doesn't need to pass a crash test. But that doesn't mean that its not important for us to make the Microlino as safe as possible. After our crash simulations the Microlino passes the crash test with 50 km/h."

 

L7E je kategorija "težeg motoriziranog kvadricikla" u koju se, npr., svrstava i Renautov Twizy. Za EU ovakva vozila ne trebaju crash testove, ali su ih Švicarci, eto napravili barem do 50 km/h. Inače maksimalna brzina Microlina je ograničena na 90 km/h.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Maleni gradski automobil Microlino prikupio 10
izith kaže...

Na dobrom ste tragu: "The Microlino belongs to the category L7E, thats why he doesn't need to pass a crash test. But that doesn't mean that its not important for us to make the Microlino as safe as possible. After our crash simulations the Microlino passes the crash test with 50 km/h."

 

L7E je kategorija "težeg motoriziranog kvadricikla" u koju se, npr., svrstava i Renautov Twizy. Za EU ovakva vozila ne trebaju crash testove, ali su ih Švicarci, eto napravili barem do 50 km/h. Inače maksimalna brzina Microlina je ograničena na 90 km/h.

Microlino crash test: prilikom simuliranog sudara brzinom od 50km/h u bale sijena putnici su preživjeli. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice