Posljedice moždanog udara najbrže se liječe video

poruka: 6
|
čitano: 5.864
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Posljedice moždanog udara najbrže se liječe video ".
6 godina
offline
Posljedice moždanog udara najbrže se liječe video

svaka čas:)

 

ovim putem svim kolegama i kolegicama pozdrav iz grada koji teče i onog kojeg nema

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Posljedice moždanog udara najbrže se liječe video
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Posljedice moždanog udara najbrže se liječe video

Ha nije bezveze. Igra nije ništa drugo doli simulacija koja zahtijeva koordinaciju i učenje vještina i vježbanje refleksa. Pri tome je daleko sigurnija i lakša za dulji period od pravog fizičkog vježbanja (koje naravno netreba isključiti, nego mu biti dobra nadopuna).
Čak i običnom čovjeku, mnoge igre pomažu da se ne uspaniči ili blokira u stvarnim situacijama koje zahtijevaju smirene refleksne radnje u izvanrednim situacijama. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Posljedice moždanog udara najbrže se liječe vi
overhaul kaže...

Ha nije bezveze. Igra nije ništa drugo doli simulacija koja zahtijeva koordinaciju i učenje vještina i vježbanje refleksa. Pri tome je daleko sigurnija i lakša za dulji period od pravog fizičkog vježbanja (koje naravno netreba isključiti, nego mu biti dobra nadopuna).
Čak i običnom čovjeku, mnoge igre pomažu da se ne uspaniči ili blokira u stvarnim situacijama koje zahtijevaju smirene refleksne radnje u izvanrednim situacijama. 

 Ma igrica je sporedna, nema ništa bez platforme na kojoj čovjek stoji i koja se miče. Vidi se na videu. Igrica je sinkronizirana s pokretima te platforme.

16 godina
offline
Posljedice moždanog udara najbrže se liječe video

Vrijeme je da vlada počne subvencionirati gamere i gamersku industriju u borbi protiv moždanih udara, što na kraju utječe i na proračun . Vjerujem da bi bilo više koristi, nego od silnih stotina milijuna ulupanih u Agrokor koji je završio u ruskim rukama (čiji je sad?). Jedne godine mislim da su dobili cca 330 milijuna kuna. Uzmimo da je najskuplja grafa 20.000kn, dođemo do cifre od 16,500 top grafičkih. Možda da osnujemo stranku, pa kad nas počnu navlačiti za rukav zbog glasova, uvijeti su jasni 

 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Posljedice moždanog udara najbrže se liječe vi
telefon 2 kaže...

 Ma igrica je sporedna, nema ništa bez platforme na kojoj čovjek stoji i koja se miče. Vidi se na videu. Igrica je sinkronizirana s pokretima te platforme.

učiš nove neurone, sinapse, da zamjene oštećene ...

znanstvenici su zadnjeg desetljeća otkrili da fizioterapija nije dovoljna pri oporavku, več je ključan mozak i njegove velike plastične sposobnosti.

 

stavio sam link nakliniku koja je prvo otvorena u Dubrovniku, sad je ima i kod nas u Zagrebu.

*poznajem muškarca koji je išao nakon preboljenog moždanog kod njih.

lik nije mogao hodati bez dva štapa, jer nije imao ravnotežu ..išao je pet godina u razne toplice, fizioterapija+elektroterapija itd i ni pomaka...

 

otišao je na tu kliniku, podigao kredit, da skupo je, nažalost i evo ga nakon dvomjesečne terapije, po kući hoda bez štapa, a na ulici s jednim i to ne što ne bi mogao bez njega, već ima stalni strah da će pasti.

 

ljudi, ne možete vjerovati koja promjena...

ja sam mislio da će završiti u kolicima..

 

mozak je čudo, svemir....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice