Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No

poruka: 28
|
čitano: 5.500
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No".
16 godina
offline
Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No

Šteta, očekivao sam Snapdragon 660...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No
Nije ti 636 mnogo slabiji od 660. Podosta je jači od 625 koji je dosad kraljevao u tom segmentu
Moj PC  
0 1 hvala 3
14 godina
offline
Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No

Koristim Redmi Note 3 Pro već godinu i pol i prezadovoljan sam, i dan danas radi savršeno, a custom romova ima na tone jer je popularan mobitel. Definitivno najbolji mobitel koji sam ikad imao, a ne kupujem nikad uređaje od preko 2000 kn. Ovaj Note 5 Pro izgleda mrak za tu cijenu, pravi nasljednik Note 3. Samo šteta što još uvijek nema USB Type-C.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
A bože, bi ih ubilo da su gurnuli usb-c unutra umjesto već prastarog micrusb porta?
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
underdog kaže...
A bože, bi ih ubilo da su gurnuli usb-c unutra umjesto već prastarog micrusb porta?

Koje točno benefite bi imao telefon da ima USB-C? Ne vidim tu neku veliku prednost, ili se varam?

12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
lllnuclearlll kaže...
underdog kaže...
A bože, bi ih ubilo da su gurnuli usb-c unutra umjesto već prastarog micrusb porta?

Koje točno benefite bi imao telefon da ima USB-C? Ne vidim tu neku veliku prednost, ili se varam?

 brze punjenje ako se ne varam.

16 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
kexzoR kaže...
lllnuclearlll kaže...

 brze punjenje ako se ne varam.

Brže punjenje prek kompa možda jedino... Na utičnicu je svejedno ako se ne varam... Telefon ima Quick Charge. Zanimljiv uređaj, ako cijena bude do 2000kn možda i uzmem. Jedino kamera nema OIS, ali ne snimam video baš često tako da to ne bi trebao biti problem. Čekam recenzije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.2.2018 17:48 (lllnuclearlll).
12 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
lllnuclearlll kaže...
underdog kaže...
A bože, bi ih ubilo da su gurnuli usb-c unutra umjesto već prastarog micrusb porta?

Koje točno benefite bi imao telefon da ima USB-C? Ne vidim tu neku veliku prednost, ili se varam?

 Nema prednosti, samo izgled utora. Sva tehnologija koja se veže uz USB-C postoji i na micro USB. Postoji micro USB na USB-C kabel, pa ga nosi da sobom ako te veseli USB-C priključak :)

Zapravo je nedostatak ako imaš USB-C. Teže je pronaći nekog s tim kablom ako ti se vani isprazni baterija.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
Slažem se da je nezgodno ak ostaneš vani bez struje, jer rijetko tko ima usb-c kabel.
Komentiram samo da mi je smiješno da imam na 3 godine starom xiaomi mi4c usb-c utor, a oni još guraju microusb. Svi veći igrači stavljaju usb-c već na mid-level modele, da ne pričam o uređajima više klase.
A najveći je problem u tome što mi se sve na redmi note 5 sviđa, a ja sam opremljen usb-c kablovima.

/end rant
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
Totalno razočaran. Bilo mi je žao što sam uzeo redmi5+ kad sam vidio one rendere s jako malim bezelima gore i dolje, no sad vidim jednako izgledaju i po meni ničim bolji od 5+. Kamera mi je zadnja rupa na svirali.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
kexzoR kaže...
lllnuclearlll kaže...
underdog kaže...
A bože, bi ih ubilo da su gurnuli usb-c unutra umjesto već prastarog micrusb porta?

Koje točno benefite bi imao telefon da ima USB-C? Ne vidim tu neku veliku prednost, ili se varam?

 brze punjenje ako se ne varam.

 Brzo punjenje ide i preko micro usb-a.

8 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
lllnuclearlll kaže...

Brže punjenje prek kompa možda jedino... Na utičnicu je svejedno ako se ne varam... Telefon ima Quick Charge. Zanimljiv uređaj, ako cijena bude do 2000kn možda i uzmem. Jedino kamera nema OIS, ali ne snimam video baš često tako da to ne bi trebao biti problem. Čekam recenzije.

 OIS je važan i za fotke, pogotovo pri slabijem svjetlu.

Ja rekoh
13 godina
offline
Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No

Ja imam type c od 2015. god na mobitelima..jedino sta valja kod toga je sto u mraku ne mozes fulat stranu jer ulazi s obje.. ostalo je sve na strani dobrog starog micro usb.. kolko mi se samo puta negdje ispraznio mob,  ja nemam adaptera kod sebe a nitko nema type c osim mene.. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm

Premda, postoje i reverzibilni micro usb konektori, ali mi ne izgledaju baš izdržljivo....

 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
Gogy7 kaže...
Totalno razočaran. Bilo mi je žao što sam uzeo redmi5+ kad sam vidio one rendere s jako malim bezelima gore i dolje, no sad vidim jednako izgledaju i po meni ničim bolji od 5+. Kamera mi je zadnja rupa na svirali.

 pa 5+ i je note samo se drukcije zove

16 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
Gogy7 kaže...
Totalno razočaran. Bilo mi je žao što sam uzeo redmi5+ kad sam vidio one rendere s jako malim bezelima gore i dolje, no sad vidim jednako izgledaju i po meni ničim bolji od 5+. Kamera mi je zadnja rupa na svirali.

 

Pa note je 5 je prakticki identican kao redmi 5 plus ali je zato note 5 pro bolji i po drugim stavkama.

11 godina
offline
Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No

više rama i jači i snapdragon i bolje kamere...625vs 636

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
Za 2000kn mozes uzet mi note 3 :D
11 godina
offline
Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No

je ti usporedba...mi note više od 100 dolara skuplji

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No

Ne sviđa mi se da sve više proizvođača izostavlja OIS, ne samo na mid range nego već i na visokom tipa onePlus 5T. Previše mi xiaomi štedi na kameri (zadnjoj) a ni softver im nije nešto, ovako mob sve drugo vrhunski izgleda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No

Smatrao sam a1 privremenim rješenjem do dobavljivosti redmi note 5ice..
Bi'će da nije toliko privremeno rješenje.

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
CyberDemonVZ kaže...
lllnuclearlll kaže...
underdog kaže...
A bože, bi ih ubilo da su gurnuli usb-c unutra umjesto već prastarog micrusb porta?

Koje točno benefite bi imao telefon da ima USB-C? Ne vidim tu neku veliku prednost, ili se varam?

 Nema prednosti, samo izgled utora. Sva tehnologija koja se veže uz USB-C postoji i na micro USB. Postoji micro USB na USB-C kabel, pa ga nosi da sobom ako te veseli USB-C priključak :)

Zapravo je nedostatak ako imaš USB-C. Teže je pronaći nekog s tim kablom ako ti se vani isprazni baterija.

 

 

stvar je u tome da sve ide u tom smijeru a to je implementacija type-c usb-a

 

i malo sam iznenadjen negativno, ne od strane xiaomija, nego sam očekivao i nadao se bržoj tranziciji sa micro usb-a na type c.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
Pero kaže...

Ne sviđa mi se da sve više proizvođača izostavlja OIS, ne samo na mid range nego već i na visokom tipa onePlus 5T. Previše mi xiaomi štedi na kameri (zadnjoj) a ni softver im nije nešto, ovako mob sve drugo vrhunski izgleda.

 J*biga, ne može mobitel od 200 dolara biti toliko blizu flagshipu i imati sve što već sad ima plus to što si nabrojio. Za mobitel tolike cijene, nema baš puno nedostataka.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
Indestructible kaže...

 

 

stvar je u tome da sve ide u tom smijeru a to je implementacija type-c usb-a

 

i malo sam iznenadjen negativno, ne od strane xiaomija, nego sam očekivao i nadao se bržoj tranziciji sa micro usb-a na type c.

 Novac. Usb 2.0 je dovoljno dobar

Ja rekoh
14 godina
offline
Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redmi No

Pa vidite gdje su predstavljeni, to je možda ipak indijska verzija, možda za Evropu uleti nešto jače/bolje, te posljedično - skuplje ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
"Premda, postoje i reverzibilni micro usb konektori, ali mi ne izgledaju baš izdržljivo_"

- haha, tek sam pred par dana skuzio da to postoji i kupio jedan. Genijalno :) Za sada radi super, mislim da cu kupit jos par komada :)
13 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
@stric_jura obicno je bas indijska verzija zavrsavala kao "global".
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi predstavio mobitele Redmi Note 5 i Redm
domac5 kaže...

Ja imam type c od 2015. god na mobitelima..jedino sta valja kod toga je sto u mraku ne mozes fulat stranu jer ulazi s obje.. ostalo je sve na strani dobrog starog micro usb.. kolko mi se samo puta negdje ispraznio mob,  ja nemam adaptera kod sebe a nitko nema type c osim mene.. 

 Do sada sam pogriješio stranu micro usb-a do 5 puta otkako godinama koristim Androide. Napipaš logo na utikaču i znaš da je to gornja strana micro usb-a.

 

Ovo zadnje: da, danas je bolje imati micro usb, jer mobitel možeš napuniti u nekim trgovinama, aerodromima i drugdje ili od nekog nakratno posuditi micro usb kabel.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice