AMD predstavio najbrže procesore na svijetu

poruka: 40
|
čitano: 11.646
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD predstavio najbrže procesore na svijetu".
3 godine
protjeran
offline
AMD predstavio najbrže procesore na svijetu

a oni wonderi, all in wonder s tv karticom i 3d... to mi je bio san imati, onda sam skontao da je bolje imati tnt2 pro i pinnacle nešto tv karticu i mijenjati vga

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 17:47 (nemrem_stara_mi_sere).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD predstavio najbrže procesore na svijetu
Mladen kaže...
toxic kaže...
syncmaster245b kaže...
Riot kaže...

 Ja se ne nadam, tako me zaboli za njih. Imaju 10 puta više para od AMD-a pa nek se snalaze kako znaju.

 Nije mene briga za njihove pare, nego za moje,

 

Sto mislis, kako sad odjednom nvidija grune toliki skok u performansama za manje novaca?

 

Sigurno nema veze sa Navi-jem.

 Znam za AMD i procesore da su povijesti bili bolji od Intela... no jel se ikada u povijesti dogodilo da je AMD\ATI bio bolji od Nvidie ?

Fakat se ne mogu sjetiti tog razdoblja, hd7950 ?

Radeon 9700pro, 2002. ili 03. U to vrijeme je nVidia imala GeForce 4, odnosno 4600 a koliko se sjećam ni nasljednica FX 5800 nije bilo bolja.

Morat ću prvom (ne)prilikom prekopat šupu, trebala bi biti negdje, u originalnoj Hercules kutiji i dodatnim Accelero hladnjakom :)

 

 u to doba sam prvi put spoznao bottleneck.

9800PRO na P4 1.7GHz i 768MB RAM 😅
Half life 2, Doom3 i Far Cry 1 su zudili za boljim procesorom..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
6 godina
offline
Re: AMD predstavio najbrže procesore na svijetu
nemrem_stara_mi_sere kaže...

će ići 5000 serija na msi b450 ploče koje nisu max, zna li tko?

 Da, navodno, ali još se ništa ne zna 100%. Kako će to MSI odigrat, AMD će izbacit "nepovratni" update i... Recimo za svoju jeftilen Asrock B450m ne znam kako će bit i hoće li bit, al ona nema bios sa vise memorije. Proguglaj, što da kažem. Vidjet ćemo sa sigurnošću kad izađu recenzije i kad YTberi to sve isprobaju. Nije da me interesira jer si kao student ne mogu opravdat 60% plaće na 6/12 procesor. Zasad će i 3600/3700x bit dobar upgrade sa novom 5700 xt.

12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD predstavio najbrže procesore na svijetu
nemrem_stara_mi_sere kaže...

će ići 5000 serija na msi b450 ploče koje nisu max, zna li tko?

 Ne ovisi o AMD-u, nego o MSI-u. AMD će svima omogučiti nadogradnju BIOS-a, ali ovisi da li će se to isplatiti MSI-u, ako da onda ćeš moći skinuti novi bios

9 godina
neaktivan
offline
AMD predstavio najbrže procesore na svijetu

AMD i Bug rulaju nadmocno 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD predstavio najbrže procesore na svijetu
toxic kaže...

 Znam za AMD i procesore da su povijesti bili bolji od Intela... no jel se ikada u povijesti dogodilo da je AMD\ATI bio bolji od Nvidie ?

Fakat se ne mogu sjetiti tog razdoblja, hd7950 ?

 

I HD 5870/5850 prije toga.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 22:28 (FLes).
15 godina
offline
AMD predstavio najbrže procesore na svijetu

najbrži? 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: AMD predstavio najbrže procesore na svijetu
Zar Gorenje ne radi hladnjake?
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD predstavio najbrže procesore na svijetu
mrbeholder kaže...
Zar Gorenje ne radi hladnjake?

 Da su pametni, mogli su se ubaciti s ovim hladnjacima za CPU i gaming.

15 godina
offline
Re: AMD predstavio najbrže procesore na svijetu
dd.inc kaže...
mrbeholder kaže...
Zar Gorenje ne radi hladnjake?

 Da su pametni, mogli su se ubaciti s ovim hladnjacima za CPU i gaming.

 quaka je kaj zlovenci zapravo proizvode hlađenja i to onak - da ga smrzneš. imaju i (mateju) shop online, ak vam se ne da pješice do ljubljane pa malo iznad. mogao bi bug napuniti zavežljaj (špek, luk, pogača, brlja, maske) davoru von šuštiću pa ga malo poslati na recenziju u comsheelook

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2020 12:19 (Ajar).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice