Od danas zahtjeve za osobnu iskaznicu možete preda

poruka: 6
|
čitano: 8.293
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od danas zahtjeve za osobnu iskaznicu možete preda".
15 godina
offline
Od danas zahtjeve za osobnu iskaznicu možete preda

revolucionarno! ionak po tim stanicama ne rade ništa pod milim bogom (kao ni izvan njih, ako ćemo pravo) pa im nadređeni izmišljaju "zadatke" (ovo je tvrdnja jednog meni znanog policajca) i nikome nije bilo jasno zbog čega nije oduvijek tako (osim poznavateljima/entuzijastima/hobistima rvacke birokracije i njezina zbora kancelarijskih štakora - poanta jest u tome da smo mi tu zbog njih, a ne oni zbog nas). izvolite navaliti. uzmite odmah nekoliko komada, prije nego što se predomisle, krajem kolovoza. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.7.2023 17:36 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Od danas zahtjeve za osobnu iskaznicu možete p
Ajar kaže...

revolucionarno! ionak po tim stanicama ne rade ništa pod milim bogom (kao ni izvan njih, ako ćemo pravo) pa im nadređeni izmišljaju "zadatke" (ovo je tvrdnja jednog meni znanog policajca) i nikome nije bilo jasno zbog čega nije oduvijek tako (osim poznavateljima/entuzijastima/hobistima rvacke birokracije i njezina zbora kancelarijskih štakora - poanta jest u tome da smo mi tu zbog njih, a ne oni zbog nas). izvolite navaliti. uzmite odmah nekoliko komada, prije nego što se predomisle, krajem kolovoza. 

 Kolovoza 2024.

6 godina
offline
Re: Od danas zahtjeve za osobnu iskaznicu možete p
Živimo li u strahu od UNIFORMIRANOG terrora
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Od danas zahtjeve za osobnu iskaznicu možete preda

Novu vozačku sam napravio prije 5 godina u jednoj županiji, osobnu prije godinu dana u drugoj, a prebivalište mi je cijelo vrijeme u trećoj županiji.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Od danas zahtjeve za osobnu iskaznicu možete preda

zgodno je i to što se možete predati u bilo kojoj policijskoj postaji. više ne morate urlati u samoposluživanju, knjižnici ili doma na wc-u: "predajem se!" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Od danas zahtjeve za osobnu iskaznicu možete preda

"Navedeno ukidanje mjesne nadležnosti pri podnošenju zahtjeva za izradom nove osobne iskaznice trajat će do 31. kolovoza 2024. godine."

 

- zaśto pobogu ?¿

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice