Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

poruka: 17
|
čitano: 4.583
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dron koji vam nosi kišobran iznad glave".
6 godina
protjeran
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

etot na...jos malo pa cemo ostavljat dronove da pricaju sa zenama posli seksa...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

"U drugom dijelu dana bura je u pojačanju, s prosječnom brzinom od 70 km/h, a na udare do 120 km/h. Zbog mogućih jačih bočnih udara vjetra preporuča se pozornije kretanje vozačima teretnih vozila i kamiona s prikolicom, te vlasnicima uvoznih japanskih dron-kišobrana".

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 9:08 (Doc Berecki).
 
12 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

2 godine? i sve što su napravli je da su stavili kišobran na "običan" dron? Pa na snimici se vidi da je taj dron nestabilan i mali povjetarac bi ga odnio. Da su bar malo dizajnirali kišobran da bi donakle smanjio otpor vjetra. I čak nisu stavili niti autonomni dron nego lik pokraj njega upravlja s njime.

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

Bez čepića za uši većina bi izludila od tog zujanja nakon par minuta.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

Konačno nešto korisno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

kao stara konzerva vjerna tradiciji, radije bih da mi i dalje butler drži svijeću, a ne nekakvo zujalo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dron koji vam nosi kišobran iznad glave
Meni je ovo cudno. Dvije godine za razvoj drona koji ima pricvrscen dio kisobrana, a to "razvijes" za 10 minuta ukoliko imas dron i kisobran.
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

bolje da su neku pitu razvili...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

kad će dron za brisanje gujice

 
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Dron koji vam nosi kišobran iznad glave
Glavas_ZG kaže...

kad će dron za brisanje gujice

 

E pa bome, kod mene bi se taj naradio :D

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
10 godina
neaktivan
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

Koliko bude trajala baterija, ipak treba držati težinu kišobrana  i još vode koja kišobran  čini još teži.

Interesantno je, zamišlam da će osoba u dzepu imati neki lokator koji će atonomni dron pratiti da bi utvrdio iznad koje glave treba stajati, pa ako želite dati ženi kišobran onda joj morate samo dati taj lokator .

 

I malo sam pesimist jer kiša obično dolazi uz jake vjetrove, a obični dronovi bi mogli u nekim uvjetima podnjeti nalet vjetra ali kišobran je druga priča. Sjetio se jedne svoje situacije kada sam u školi pod velikim odmorom išao po sendviće u kafić pored škole, morao sam kupiti više sedvića za kolege i jedva sam ih držao u ruci pa sam uzeo i kišobran onako drzao uz prsa i lakatom drzao uz sebe da bude ravno i u jednom trenutku kada tako idem zapuhne jak vjetar, bez brige nije pao kišobran, samo se okrenuo prema GORE :D :D :D i kad ja uđem u skolu, ne mogu kišobran pospremiti jer drzim hrpa sendvića drugi mi se smiju jer nosim kišobran obrnuto kao da skupljam kišnicu :D :D

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

bome, ja nikad nisam nosio ni kisobran ni kabanicu, ali jednom je nakon cijele noci oluje zapuva takav vitar da mi je kosulja odletjela...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

Više mi se sviđa kapa-kišobran i takva tiha i prosta rješenja:

https://jamesford.files.wordpress.com/2008/12/segway-umbrella-hat.jpg

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2018 19:06 (Mad-Max-X).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dron koji vam nosi kišobran iznad glave

Možda ima smisla u nekim specifičnim situacijama, gdje su ti potrebne obje ruke (sve ruke, da budem korektan). Osim kao kišobran, može služiti i kao sjenilo, ili čak za refleksiju svjetla - tu aludiram na fotografe. Recimo, imaš savršeni kadar, ali baš ti nešto bljeska, ili je naprosto premalo svijetla.

Nosač koji istovaruje robu do/iz kamiona (a iz nekog razloga to se ne može dronovito ili kako već automatski obaviti), pa još papirne deklaracije, u situaciji gdje škrapa.

 

A i WOW efekt je izgledan (...dok te netko ne pogodi trulim jajetom).

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dron koji vam nosi kišobran iznad glave
Glavas_ZG kaže...

kad će dron za brisanje gujice

 

znaš kako nilski konj to radi?

PSN - darklydexter
8 godina
odjavljen
offline
Re: Dron koji vam nosi kišobran iznad glave
Ezio kaže...
Glavas_ZG kaže...

kad će dron za brisanje gujice

 

znaš kako nilski konj to radi?

 ne

6 godina
protjeran
offline
Re: Dron koji vam nosi kišobran iznad glave
Ezio kaže...
znaš kako nilski konj to radi?

 

dronove ili brisanje guzice?

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice