Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli bi u

poruka: 13
|
čitano: 10.760
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli bi u".
15 godina
offline
Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli bi u

već vidim knjigu "suvremeni domaćac: recepti dr. hannibala lectera za hladetinu i fileke" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli bi u

Pa nek netko kaže da budućnost nije sada :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli bi u

Može se isprintati uho, nos, a prst? Ruka? I zašto se ruke i noge ne mogu presađivati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli
Odgovor na pitanje zašto se može isprintati uho, ali ne i prst, ruku ili nogu otprilike je jednak kao na pitanje zašto ti McDonald's drive-in može poslužiti double cheeseburger ali ne i glazirani srneći hrbat u chardonnay-umaku s bijelim tartufima: fast-food restorani nemaju tehnologiju, sirovine, znanje, iskustvo, kvalificirano osoblje ni financije da se s time uhvate ukoštac. Isto je i sa istraživanjima na ovom području. Ovo su tek počeci.
Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli
Ček, čiju bi nogu trebao uzeti? Zanimljivo pitanje!
15 godina
offline
Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli bi u

važno je naglasak akcenta postaviti na funkcionalne organe i omasoviti ispis, primjerice, umnjaka ili slijepog crijeva. ili mišića iza ušiju (za strizanje, ključan element evolucijskog proboja u sapiense). koliki su samo morali izvaditi krajnike, nesmiljene borce protiv/žrtve infekcija, i na njihovo mjesto presađivati (najčešće svoje, radi kompatibilnosti i nedostatka love za imunosupresive) testise, e ne bi li ipak. tomovi knjižurina, od po rat i mir stranica, mogli bi se pisati o nezamjenjivim funkcijama trećeg očnog kapka ali, jebga, nitko se neće primiti posla. ostaje tek nada kako će mladen grdović sve prihode svoje pjesmarice usmjeriti na ispis nove jetre, zlu ne trebalo. i pokojni arsen bi, ali tad još nije bilo političke volje za printanje, iako je šeks tom prigodbom pohvalio zamisao u glasu koncila, na legendarnoj trećoj stranici. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli bi u

Prozvođači medicinskog silikona i Viagre će vjerojatno kupiti patent i zaključati ga u sef ;-)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli bi u

zvuci ovako nekako da bi moglo ce da bude uskoro? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli
silvio3105 kaže...
Ček, čiju bi nogu trebao uzeti? Zanimljivo pitanje!

 Pa od donora, kao što uzmeš srce ili bubreg.

11 godina
offline
Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli bi u

Apsolutno fantasticno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli bi u

Tovljenje stanica košta €5000/dan. Dakle, ona plućica s 4000km kapilara koštaju toliko da se posereš od muke.

Dođe ti na isto kao da tehnologija i ne postoji, jer je očito kome je namijenjena.

Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli
neutrino kaže...

Tovljenje stanica košta €5000/dan. Dakle, ona plućica s 4000km kapilara koštaju toliko da se posereš od muke.

Dođe ti na isto kao da tehnologija i ne postoji, jer je očito kome je namijenjena.

1 MB računalne memorije je 1957. godine koštao 411.041.792,00 USD, toliko da se posereš od muke.

1 MB računalne memorije je u zadnjem kvartalu 2022. godine koštao 0,0021 USD

 

A vidiš, nekome je 1957. bilo isto kao da to ne postoji, jer mu je bilo očito kome je računalna memorija namijenjena.

(izvor: https://jcmit.net/memoryprice.htm)

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2023 21:42 (Doc Berecki).
14 godina
offline
Re: Funkcionalni 3D-printani ljudski organi mogli
Doc Berecki kaže...
neutrino kaže...

Tovljenje stanica košta €5000/dan. Dakle, ona plućica s 4000km kapilara koštaju toliko da se posereš od muke.

Dođe ti na isto kao da tehnologija i ne postoji, jer je očito kome je namijenjena.

1 MB računalne memorije je 1957. godine koštao 411.041.792,00 USD, toliko da se posereš od muke.

1 MB računalne memorije je u zadnjem kvartalu 2022. godine koštao 0,0021 USD

 

A vidiš, nekome je 1957. bilo isto kao da to ne postoji, jer mu je bilo očito kome je računalna memorija namijenjena.

(izvor: https://jcmit.net/memoryprice.htm)

Po tvom algoritmu bi to trebalo biti dostupno 2088-e, ili možda i malo prije.

Kako god, pun k***c prije toga ću se ja ucrvat, tako da mi dođe na isto kao i da je cijena i dalje €5000/day. Ostaje mi jedino nada da me pored svih sranja do sada neće posrat i taj "jackpot".

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice