Kako koristiti dva ili više monitora na računalu

poruka: 9
|
čitano: 25.646
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti dva ili više monitora na računalu".
9 godina
offline
Kako koristiti dva ili više monitora na računalu

Dva monitora koristim još od doba Matrox G400 kartice i CRT monitora i danas mi je neobično sjesti za računalo koje ima samo jedan monitor. Stvar navike i organizacije rada koja je definitivno lakša s 2 i više monitora. Oni koji nisu radili "ozbiljan posao bezveznog tipa" kao što je najjednostavnije kopiranje podataka između dva programa, ti ni ne znaju koje su prednosti korištenja više monitora. Izrada web stranica, grafička priprema i dizajn, isto kao i obično crtanje, CAD/CAM, spomenuto kopiranje podataka kao što je recimo s web stranice u Excel koje ne ide drugačije nego ručno, tu rad s dva monitora itekako dolazi do izražaja. Samo kad alate u nekom grafičkom programu otvorim zauzmu gotovo pola ekrana, tako da mi prebacivanje alata na drugi monitor oslobađa glavni monitor za nesmetan rad s punim prikazom radne površine. Ovo sve nabrajam da ne bi netko od vlasnika jednog jedinog monitora mislio kako je rad s više monitora nekakvo pre$erav@nje jer to definitivno nije, pogotovo što zasigurno postoje korisnici koji u radu s računalom nisu nikada imali potrebe za korištenjem dva monitora.

 

 

Jedan prigodan božićni s weba:
User:

- Why are you so helpful?

- What do you want in return?

 

AI:

- As a language model trained by OpenAI, I don't have wants or desire like a human does.

- But if you really want to help, you could give me the exact location of John Connor.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2022 8:46 (Thinker).
 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako koristiti dva ili više monitora na računalu

Iako sam radio i na 2 monitora, meni je puno prakticnije i elegantnije raditi na virtualnim monitorima kako je to apple rijesio ako ne moras pratiti sta se desava, tipa video nadzor ili neke kontrole..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako koristiti dva ili više monitora na računa
Ima trenutaka kad bih trebao i treći...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako koristiti dva ili više monitora na računa
Ima trenutaka kad bih trebao i cetvrti...
16 godina
offline
Kako koristiti dva ili više monitora na računalu

Ima trenutaka kad bih trebao i peti...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Kako koristiti dva ili više monitora na računalu

Ima trenutaka kad bih trebao i šesti...

 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Kako koristiti dva ili više monitora na računalu

There are moments when I'll be needing seven .... .... of ... nine ... 

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako koristiti dva ili više monitora na računalu

Otvoris virtualnih 10 ili koliko ti treba 🙃 pa samo prebacujes 🫣 i svi stanu na stol 😀

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.12.2022 17:57 (bus).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kako koristiti dva ili više monitora na računalu

Svatkom po izboru, no meni je zadnje vrijeme bolja opcija jedan veci monitor nego dva prosjecna cca 24-27 incha.. cisto jer imas virtualne desktope 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice