Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posjetio

poruka: 18
|
čitano: 9.699
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posjetio ".
14 godina
offline
Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posjetio

"...baš kao i Let 3 koji trenutno harače Londonom."

 

Oli nisu u Liverpulu?

 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
Punti kaže...

"...baš kao i Let 3 koji trenutno harače Londonom."

 

Oli nisu u Liverpulu?

 To ti je isto.

16 godina
moderator
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
Punti kaže...

"...baš kao i Let 3 koji trenutno harače Londonom."

 

Oli nisu u Liverpulu?

 Točno! Autor je bio malo dekoncentriran, korigirano je, hvala!

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2023 15:14 (Miro).
19 mjeseci
protjeran
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
ŽĐ!
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posjetio

-vjetrenjače su zakon... autentične (pogotovo one dve-tri..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posjetio

Zaista ne razumijem taj latentni gay šund. Nit je tekst, nit je glazba nit je remekdjelo. Onako u rangu Monthy pyhtonovaca devedesetih, kad je na TV bilo šok reći F word ili nešto na tu temu.

 

Kužim da je sad popularno svrstavat se na stranu kontra rusije, ali opet zar je to zaista toliko super? Ono , Laibach odavno nose šinjele i vojne odore.

Pokojni Freddy Mercury, je odavno u "I got to be free" već pokazao kako izgleda pederizam, kad muškarac s brkovima krene usisavat i glumit emancipiranu žensku. 

 

Hard rock alleluyah je valjda prvi maksimalni šund, koji je pokazao da debilizam pobjeđuje na Eurosongu, a ne talent, jer su eto drugačiji, nenormalni.

 

Stvarno ne vidim što je tu više šokirajuće ili pak glazbeno dostignuće, osobno riga mi se na dlakava jaja Mrleta , Prleta ili bilo kojeg drugog Letovca i njihovih nakurnjaka na stageu. Od toga svega, gore valjda još jedino može biti, kad Gobac sa stage-a piša po prvom redu publike. (istina nakon toga je dobio propisno po piksi op.a) ali valjda i to netko voli.

 

Jedina stvar koja mi je od njih dobra je Gospodin Jakov. A ovaj trash , je doslovno trash i ništa više od toga, zaista je shizofrenično tražiti nešto dublje u tome, a kamoli neko dubkoumno značenje.

 

Siguran sam da nitko od vas ne bi ostavio vlastitu djecu na čuvanje Mreletu i Prletu, tak da ne shvaćam ovo glorificiranje, ali eto dislajkovi bi me valjda trebali razuvjeriti :D

 

Zaista je došlo vrijeme, kad se debilizam i opća kolektivna retardacija više cijene od umjetnosti, talenta ili pak truda, jedva čekam da ovo uđe u udžbenike glazbenog odgoja.

 

 

Još bolje mi je ono "mi favoriti" ili "mi ćemo pobjediti" , da ne kažem "predstavljaju nas???", wtf: to mi je kao kad reprezentacija predstavlja nas^, a "mi" u bircu natežemo petu pivu, dok Modrić i ekipa bilježe već peti milijun eura na svoj račun i puca im kifla za nas, domovinu i sve ostalo. Kakav debilizam, još na BUG tech portalu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2023 1:51 (WORA).
 
6 18 hvala 1
10 godina
suspendiran
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
WORA kaže...
I'm a WORA and I'm OK I work all night, and I sleep all day!

 

you mmmm mmmm mmmake me happy!

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2023 9:32 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
9 godina
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
WORA kaže...
I'm a WORA and I'm OK I work all night, and I sleep all day!

 

you mmmm mmmm mmmake me happy!

 

 

 

 

 

 

 

 Uh, na trenutak sam pomislio da si napregnuo mozak da me uvrijediš, sva sreća da nemaš što upregnuti.

 

Stavljati video retardiranog čovjeka, pokazuje samo tvoj karaker, tj. koliko ga nemaš.

Radim po noći, hah, da točno, ne vidim što je tu loše, čekam da mi završi deploy i radim za US klijente. Zar je pošteni visokoplaćeni rad za američko tržište odjenom postalo sramota? 

Ah da, u hrvatistanu, gdje je popularno uhljebiti se u neku tech firmu na poziciju nekog lijevog menagera i sisat šesnaestu pivu do podne, valjda je. Kako god, fulao si ceo fudbal.

 

Dođem tu bacit oko dok čekam CI , očekujem nekaj normalno, barem nešto bez ukrajine i let3, kad ono.. BUG postao kopija imbexa i 24sata.

 

 

Kako god, dajte brzo, svaki po pol eura da g. Ljutić okrene još neku paru na ovom cirkusu.

 

2 godine
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
WORA kaže...

 Uh, na trenutak sam pomislio da si napregnuo mozak da me uvrijediš, sva sreća da nemaš što upregnuti.Stavljati video retardiranog čovjeka, pokazuje samo tvoj karaker, tj. koliko ga nemaš.Radim po noći, hah, da točno, ne vidim što je tu loše, čekam da mi završi deploy i radim za US klijente. Zar je pošteni visokoplaćeni rad za američko tržište odjenom postalo sramota? Ah da, u hrvatistanu, gdje je popularno uhljebiti se u neku tech firmu na poziciju nekog lijevog menagera i sisat šesnaestu pivu do podne, valjda je. Kako god, fulao si ceo fudbal.

 Dođem tu bacit oko dok čekam CI , očekujem nekaj normalno, barem nešto bez ukrajine i let3, kad ono.. BUG postao kopija imbexa i 24sata.

 Kako god, dajte brzo, svaki po pol eura da g. Ljutić okrene još neku paru na ovom cirkusu.

 

Glupi su ti komentari.

Ako ti se ne sviđa zašto se sve to komentira na informatičkom forumu, napusti forum i nemoj provocirati..

razmeš ?

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
15 godina
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
WORA kaže...
..

 

Dođem tu bacit oko dok čekam CI , očekujem nekaj normalno, barem nešto bez ukrajine i let3, kad ono....

 

 -nije ti možda palo na pamet.. ako te neka tema ne zanima, ne sudjeluješ, ne čitaš? .. ti biraš za sebe i po postovima bez da ti je netko 'zavrnuo ruku' ekšli dokazuješ suprotno ili još gore, .. tj problem nije bug, forum, let3.. problem je u tebi, pa opet, ti biraš što i kako pratiš ili zaobiđeš.. loše biraš? naučit ćeš (ili nećeš) .. :)

 

-završilo je, besmislneno, uz klasične očekivane rezultate koji nemaju veze s glazbom nego interesima.. i pobjeda ide švedskoj mada je moglo biti i još par drugih.. neću reći boljih, dok po glasovima publike poredak ide bitno drugačije.. no eto, švedi i 50god abba-e pa pjesma nije važna, repriza, uhodano, rutinski i kladionice su naravno u pravu jer znaju što novac radi i tko je tad favorit što pak nema puno veze s pjesmom ili što publika izabrere .. dok je pretprošle godine upravo glasovima publike italija-maneskin dobio pobjedu.. ovaj put su i to pokrili s potrebnim 'rezrevom' glasova u finišu inače je lako mogla to biti i finska ili netko treći.. (dok je let3 po glasovima publike 6-7. .. tj dvostruko bolje od žirija-interesa-biza).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje

A eto vas oba ste se pronasli i osjetili izabranim da mene preodgajate i da meni odredujete kaj da ja radim. Jedan postanski uhljeb a drugi pitaj boga kaj. Treci local patriota

forum je tu za razmjenu misljenja, kako savjetujete meni tako se pogledajte u ogledalo i objasnite sami sebi, vasim zenama ako imate srece da vas je netko prihvatio ili svojoj djeci ako ste imali srece da ih napravite. 

ja sam kapetan svoje lađe, vasi pobrkani kompasi me ne zanimaju.

 

u slucaju da je netko od vas moderator il admin slobodno me lockajte u suprotnom slusalice na usi i zagrizite šč

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2023 21:48 (WORA).
2 godine
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
WORA kaže...

A eto vas oba ste se pronasli i osjetili izabranim da mene preodgajate i da meni odredujete kaj da ja radim. Jedan postanski uhljeb a drugi pitaj boga kaj. Treci local patriota

forum je tu za razmjenu misljenja, kako savjetujete meni tako se pogledajte u ogledalo i objasnite sami sebi, vasim zenama ako imate srece da vas je netko prihvatio ili svojoj djeci ako ste imali srece da ih napravite. 

ja sam kapetan svoje lađe, vasi pobrkani kompasi me ne zanimaju.

 

u slucaju da je netko od vas moderator il admin slobodno me lockajte u suprotnom slusalice na usi i zagrizite šč

Provociraš, baniran si s foruma i zato mrziš sve što se ovdje piše.

Svojedobno si otvorio puno klonova, sad ih koristiš jer si ljut na sebe is vijet oko sebe...

 

Tko ti je kriv što si baniran kada već imaš takav karakter.

Eto, pošto si ti nabacio malo bapske psihoanalize našega ponašanja, smijemo i mi malo tebe čitati, je li ...

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
9 godina
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
Zaporožac kaže...
WORA kaže...

A eto vas oba ste se pronasli i osjetili izabranim da mene preodgajate i da meni odredujete kaj da ja radim. Jedan postanski uhljeb a drugi pitaj boga kaj. Treci local patriota

forum je tu za razmjenu misljenja, kako savjetujete meni tako se pogledajte u ogledalo i objasnite sami sebi, vasim zenama ako imate srece da vas je netko prihvatio ili svojoj djeci ako ste imali srece da ih napravite. 

ja sam kapetan svoje lađe, vasi pobrkani kompasi me ne zanimaju.

 

u slucaju da je netko od vas moderator il admin slobodno me lockajte u suprotnom slusalice na usi i zagrizite šč

Provociraš, baniran si s foruma i zato mrziš sve što se ovdje piše.

Svojedobno si otvorio puno klonova, sad ih koristiš jer si ljut na sebe is vijet oko sebe...

 

Tko ti je kriv što si baniran kada već imaš takav karakter.

Eto, pošto si ti nabacio malo bapske psihoanalize našega ponašanja, smijemo i mi malo tebe čitati, je li ...ti

 

Eto Freude, sve si pogodio, ti sa svojim 22 mjesečnim accountom analziraš moj 8-godišnji.

 

Kako god, napisao sam što sam mislio na ovu temu, u svom prvom postu, kritizirao taj Hype Let 3 i izvrnutim vrijednostima, a vas nekolicina štovatelja opusa let3 psećih brnjica, but plugova ste se zajašili na mene. Počevši sa Kizom koji koji je izvrnuo moj citat.

 

Dakle mi raspravljamo o ovome.

  

 

 

 otvoriš web trgovinu za pseću hranu..... banner ŠČepajte popust od xy, gdje god dođeš samo ŠČ.. otvoriš paštetu ispada ŠČ.

 

 

Kako god, i ovaj cirkus je završio, već danas se nitko neće sjećati da su bili na euroviziji, sad možemo opet na dobre stare hrvatske teme.

 

 

 

 

5 godina
offline
Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posjetio

@WORA - podsječaš me na neku bivšu razočaranu grupie curu od LET3 i sad, ajmo, očajnički drvlje i kamenje po bandu i ostalima koji ih slušaju.

Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posjetio

uvedimo latinički ekvivalent glagoljskom:

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
WORA kaže...
Zaporožac kaže...
WORA kaže...

A eto vas oba ste se pronasli i osjetili izabranim da mene preodgajate i da meni odredujete kaj da ja radim. Jedan postanski uhljeb a drugi pitaj boga kaj. Treci local patriota

forum je tu za razmjenu misljenja, kako savjetujete meni tako se pogledajte u ogledalo i objasnite sami sebi, vasim zenama ako imate srece da vas je netko prihvatio ili svojoj djeci ako ste imali srece da ih napravite. 

ja sam kapetan svoje lađe, vasi pobrkani kompasi me ne zanimaju.

 

u slucaju da je netko od vas moderator il admin slobodno me lockajte u suprotnom slusalice na usi i zagrizite šč

Provociraš, baniran si s foruma i zato mrziš sve što se ovdje piše.

Svojedobno si otvorio puno klonova, sad ih koristiš jer si ljut na sebe is vijet oko sebe...

 

Tko ti je kriv što si baniran kada već imaš takav karakter.

Eto, pošto si ti nabacio malo bapske psihoanalize našega ponašanja, smijemo i mi malo tebe čitati, je li ...ti

 

Eto Freude, sve si pogodio, ti sa svojim 22 mjesečnim accountom analziraš moj 8-godišnji.

 

Kako god, napisao sam što sam mislio na ovu temu, u svom prvom postu, kritizirao taj Hype Let 3 i izvrnutim vrijednostima, a vas nekolicina štovatelja opusa let3 psećih brnjica, but plugova ste se zajašili na mene. Počevši sa Kizom koji koji je izvrnuo moj citat.

 

Dakle mi raspravljamo o ovome.

  

 

 

 otvoriš web trgovinu za pseću hranu..... banner ŠČepajte popust od xy, gdje god dođeš samo ŠČ.. otvoriš paštetu ispada ŠČ.

 

 

Kako god, i ovaj cirkus je završio, već danas se nitko neće sjećati da su bili na euroviziji, sad možemo opet na dobre stare hrvatske teme.

 

 

 

 

 Ako se vratis na koji dan unazad na temi o Let 3, isti su i mene "razapeli" jer naravno dijelim misljenje npr. sa tobom, a ne s njima..

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
11 godina
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
Pa danas se brane retardirani trendovi. Cim nesto napišeš istinu o tome, odmah napad vilama.
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Let 3 prije finala Eurosonga na traktoru posje
Endymon kaže...
Pa danas se brane retardirani trendovi. Cim nesto napišeš istinu o tome, odmah napad vilama.

 I onda se netko ljuti kad napisem "ovce", pa zar to nije isto? Di jedna tamo i sve,svoje misljenje i stav je ocito zabranjeno izrazit na FORUMU pred neistomisljenicima 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice